SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Eski Maç Yorumları (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Bursaspor:SİVASSPOR Maçı Tahmin ve Yorumları... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=415)

BURSANKARA 10.03.2005 16:36

tsc

GuNaY 10.03.2005 16:39

[quote="BURSANKARA"]bursam:2

sivas:0

bizi ilk maçtaki takım zannetmeyin yanılırsınız bursada maç KAYBETMEYİZ zaten son 5 maçıda yendik içeride 14 gol atıp 1 gol yedik artık ona göre düşünün hem sizin seyirci desteğide pek olamayacak diye düşünüyorum[/quote]
gardas sen destegi gorursun merak etme... hayırlısı olsun bizde ilk yarıdakinden daha cok geliştik... :) güzel mac olacak hadi bakalım...

SİVASSPORUM: 2
bursaspor : 1

V1CT0RY 10.03.2005 16:41

[quote=BURSANKARA]bursam:2

sivas:0

bizi ilk maçtaki takım zannetmeyin yanılırsınız bursada maç KAYBETMEYİZ zaten son 5 maçıda yendik içeride 14 gol atıp 1 gol yedik artık ona göre düşünün hem sizin seyirci desteğide pek olamayacak diye düşünüyorum[/quote]
bursa ilk maçtaki bursa deil diyosun ama SİVAS ilk maçtaki SİVAS yani hiç bi deişikliğe uğramadı ayrıca gücüne güç kattı bunda bil.seyirci desteğine gelince maç gunu göreceksin burda bi şe sölemeye gerek yok.unutmaki bursanda yaşıyan binlerce sivaslı war ayrıca yalova balıkesir istanbul eskşehir(ben geliyorum :D :D ) izmir ve daha burda yazmadığım bir çok yerden sivaslı bursayı ziyarete gelecektir hiç şüphen olmasın[size=6][color=red][b] HER YERDEYİZ[/b][/color][/size]

BURSANKARA 10.03.2005 16:44

ben sadece bursadaki sivaslılar gelir dedim sivastan geleceğini zannetmiyorum zaten gelsede etkili olamaz onu diyorum...ha bu arada sivastaki maçta bize edilen küüfürlerde unutulmadı...

sivaslim58 10.03.2005 16:48

ya bursalı ortalığı germe efendice yorumlarını yaz.

GuNaY 10.03.2005 16:48

gardas sadece sivasta sivaslı yok... heryedeyiz cok sükür... biz gelir gerektiğinden fazlasıyla doldururuz orayı sen merak etme... sivastaki küfürler unutulmadı derken neyi kastediyorsun???

V1CT0RY 10.03.2005 16:48

sezon başından beri her deplasmana organizasyon oldu bursa maçınada kesin organizasyon olur.ben eskişehirden onlarla gelcem.ayrıca kufur konusuna gelince demekki oyuncularınız futbolun dışına çıktı ve futbolcuya yakışmayacak hareketler yaptıki küfür edildi.bu arada küfür edeni kınıyorummm :D :D :D

BURSANKARA 10.03.2005 16:54

sen gelmedin heralde ilk maça yeniçeriler di heralde bizim sol tarafımızdaydılar sivası 1 dk bile desteklemeyip bize futbolculara hep küfür edildi ortamı germeye niyetim yok ama yapılanlarda unutulmaz yani söyliyim

alayına isyan olsun
bursamıza yemin olsun
amatöre düşsek bile
terkedemler kahpe olsun...biz BURSASPOR'LUYUZ...

türkçerap_yakup 10.03.2005 17:07

bursa maçı çok zor olucak..ama sivas 1-0 malup duruma düşse bile...2-1 alıcak bu maçı...önemli olan kocaeli maçındaki kadar gol kaçırmayalım..önümüze gelen fırsatları tepmeyelim..

BROTHERS58 10.03.2005 17:32

[quote=BURSANKARA]sen gelmedin heralde ilk maça yeniçeriler di heralde bizim sol tarafımızdaydılar sivası 1 dk bile desteklemeyip bize futbolculara hep küfür edildi ortamı germeye niyetim yok ama yapılanlarda unutulmaz yani söyliyim

alayına isyan olsun
bursamıza yemin olsun
amatöre düşsek bile
terkedemler kahpe olsun...biz BURSASPOR'LUYUZ...[/quote]

SİZİNDE NE OLDUGUNUZU İYİ BİLİR HERKES TRÜBÜNDEN KAC GOL GÖRDÜN..RAKİP TARAFTARA KÜFREDEYİM DERKEN BURSALILAR MAÇ
BİLE İZLEMEZLER.SANA TAVSİYEM GOLLRİ YİYİNCE SAKİN OL ÇÜNKÜÜÜ

ŞAMPİYONSİVASIM:3
BURSAN:1

AYVA ÇİÇEK AÇMİŞ YAZMİ GELECEK :?:
BURSA SÜPER LİGE NE ZAMAN GELECEK :?: :wink:

ŞİDDETE KIRMIZI KART :!: :!:

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:23.