SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   [İSTİFA]- Muhsin ERTUĞRAL (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=28783)

amr 21.03.2010 21:23

Cevap: [İSTİFA]- Muhsin ERTUĞRAL

mesele yönetimde. yönetim mafyacılık oynuyor şehri düşünmüyor ki.
bi taraftan mecnun otyakmaz sadece poz kesiyor o basın sözcüsü olacak konuşma özürlüde bi halt bilmeden konusuyor. yediler koca takımı.

mishka 21.03.2010 21:24

Diyelimki Timurlenk Filler az geldi 10 fil daha gönder.

BOUN 21.03.2010 21:27

[QUOTE=mishka;619458]Diyelimki Timurlenk Filler az geldi 10 fil daha gönder.[/QUOTE]

Ben de bunu günün esprisi seçiyorum, çok başarılı çoook! :)

bozcelik 21.03.2010 22:22

gönlünde sivasspor sevgisinden başka bir şey taşımayan saf ve halis sivassporlular yiğiolar bülent hocanın [url]www.bulentuygun.com.tr[/url] aadresindeki ziyaretçi defterine mesaaj yağdıralım, bizi ancak düzlüğe o çıkarır, aklıselim davranalım, adamın sitesi hala sivasspor sevgisi dolu, o bize çok mutluluk yaşattı yine yaşatır, yeterki isteyelim hatta yetkisi olan birisi konu açsın

venividivici58 21.03.2010 22:24

[QUOTE=bozcelik;619527]gönlünde sivasspor sevgisinden başka bir şey taşımayan saf ve halis sivassporlular yiğiolar bülent hocanın [url]www.bulentuygun.com.tr[/url] aadresindeki ziyaretçi defterine mesaaj yağdıralım, bizi ancak düzlüğe o çıkarır, aklıselim davranalım, adamın sitesi hala sivasspor sevgisi dolu, o bize çok mutluluk yaşattı yine yaşatır, yeterki isteyelim hatta yetkisi olan birisi konu açsın[/QUOTE]

bızı bu hale dusuren adama hala koru korune baglısınızya daha ne dıyım

ReDYiGiDo 21.03.2010 23:19

Sonunda açtığım Başlık amacına ulaştı Artık Sivasspor için birşeyler yapmanın zamanı geldi de geçiyor bile..

ReDYiGiDo 21.03.2010 23:23

[QUOTE=ReDYiGiDo;616846][B]YÖNETİMDEN İKİ İNSAN BU TAKIMDAN GİTMEDEN TAKIM DÜZENE GİRMEZ İKİSİNİNDE İSMİNİ VERECEĞİM..

BİRİNCİSİ ERDAL SARILAR
İKİNCİSİ NE OLDUĞU BELİRSİZ OLAN GENEL MENEJERİ [COLOR="red"]MUSTAFA TURGUN[/COLOR]

TAKIMIN BU HALE GELMESİNDEKİ EN BÜYÜK SORUMLULAR BUNLAR

BURADAN BAŞKANIMIZA SESLENİYORUM [COLOR="red"]TEKNİK DİREKTÖR[/COLOR] VE BU İKİ İSİM ACİLEN BU TAKIMDAN KOVULMALI..
VE BAZI FUTBOLCULARADA KADRO DIŞI YAPILMALI[/B][/QUOTE]

daha önce dediğim iki isim gittii sonunda başkan uyandı ve gerekenleri yapmaya başladı...

ready 22.03.2010 17:25

[B]halen bülent uygunu takımın başına geçmesini arzu edenlere herkes bi yerleriyle gülüyor bülent efendi takımın içine etti bıraktı yaptıklarını görmeyecek kadar körmüsünüz[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 08:50.