SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Kadrodaki Yabancı Sayısı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32121)

Gangstayigido 07.06.2011 16:39

Cevap: Kadrodaki Yabancı Sayısı

[QUOTE=tavarih;721670]Ivan Borjan
Jacques Faty
Diallo
Navratil
Ivanovs
Rada
Keita
Sandro Mendonça
Grosicki
Pedriel
Eneramo
Agbetu

Gidenler : Kamenar, Ramoviç, Kamanan

Tabiki bazı yabancılar daha gidecek ama yabancı oyuncu sayımız çok şişmedi mi ? Birleşmiş Milletler gibiyiz, her kıtadan adam var nerdeyse :)

Keita, Sandro, Agbetu ve Ivanovs gönderilse bile 8 tane yabancı oyuncu görünüyor kadroda.

Üstelik sağ kanata adını bilmediğimiz Çek oyuncuyla prensipte anlaşılmış. Belay transferi zora girdi gibime geliyor.[/QUOTE]

bence agbetu ve mendonca 100% gitmeli
Ivan Borjan ve Faty yeni geldiler
Grosicky ve Eneramo takimda kalmalari garanti oldu 4 Yabanci
bence Diallo takimda kalmali oldu 5
bence yönetim söyle bi tercih yapmali ya keita ya da rada
vee navratille ivanovs arasinda
pedriel ise performansindan dolayi kalmali bu sene
ama bana sorarsaniz navratil gitmeli cünkü ivanovs bence navratilden daha iyi bana daha cok güven veriyor hele oyun kurmakta 2gömlek üstün navratilden
rada ile keita arasinda secim yapamiyorum
radanin ofansif yetenekleri keitadan iyi ama keitada hirsli ve radadan daha iyi defans yapiyor

yani benim 8yabancim

Borjan
Faty
Grosicky
Eneramo
Diallo
Ivanovs
Pedriel
Rada yada Keita

Mamadou Diallo 07.06.2011 17:01

Milan Borjan,Jacques Faty,Kamil Grosicki,Michael Eneramo kesin kalacaklar.
Diallo oyun kurma ve tekniğiyle defanstan topu sokacağı için kesin kalmalı.
Navratil ve Ivanovs arasında tercih yapılmalı.Aslında Ivanovs daha iyi bir stoper ama Rıza Hoca'nın tercihi Navratil olacaktır kafa toplarına hakim old.için
Rada ve Keita arasında aslında Keita'nın daha iyi olduğunu görmemek mümkün değil.Keita daha hızlı sert ve defansı iyi yapabiliyor.Rada ise teknik anlamda mükemmel diyebiliriz.Aslında her ikiside kalsın diyenlerdenim.Aslında yerli bir stoper bulsak Sedat'ın yerine Faty-Diallo-Murat-Y.T 4lüsünü kullanır Navratil ve Ivanovs'u göndeririz de işte yerli stoper artık çıkmıyor.

noname87 07.06.2011 17:06

[QUOTE=Gangstayigido;721747]bence agbetu ve mendonca 100% gitmeli
Ivan Borjan ve Faty yeni geldiler
Grosicky ve Eneramo takimda kalmalari garanti oldu 4 Yabanci
bence Diallo takimda kalmali oldu 5
bence yönetim söyle bi tercih yapmali ya keita ya da rada
vee navratille ivanovs arasinda
pedriel ise performansindan dolayi kalmali bu sene
ama bana sorarsaniz navratil gitmeli cünkü ivanovs bence navratilden daha iyi bana daha cok güven veriyor hele oyun kurmakta 2gömlek üstün navratilden
rada ile keita arasinda secim yapamiyorum
radanin ofansif yetenekleri keitadan iyi ama keitada hirsli ve radadan daha iyi defans yapiyor

yani benim 8yabancim

Borjan
Faty
Grosicky
Eneramo
Diallo
Ivanovs
Pedriel
Rada yada Keita[/QUOTE]

İvanovsla ilgili fikirlerine katılmıyorum Navratilde bir kalıp var en azından hava topu var Dialloya bakıyorsun hız var top tekniği var mücadele var ivanovsta ekstra hiç bir şey yok bir de baya bir bonservis verildi çok büyük hayal kırıklığı yarattı bende bu adam.İlk sırada Sergio var ikinci sırada Ivanovs verilen paraya üzüldüğüm 2 oyuncu

tavatir 07.06.2011 17:54

Futbol Direktörü Ali Gültiken, listesinde yer alan futbolcularla temaslara başlarken, ismi gündemde olan Sivassporlu Agbetu konusuna da açıklık getirdi. Geçen sezon kiralık olarak forma giydiği Samsunspor’da şampiyonluk yaşayan Nijeryalı futbolcuyla yakından ilgilendiklerini doğrulayan Gültiken, “[B]Sivasspor, bu oyuncuyu yine kiralık vermek istiyor[/B] ancak biz kiralık futbolcu istemiyoruz. Bonservisini alıp gelirse, bu transfer gerçekleşir” sözleriyle noktayı koydu.

----------------

[B][COLOR="Red"]Agbetu'nun sözleşmesi gelecek yıl zaten bitecek ve bizim yönetim halen kiralık vermek istiyormuş. Madem vereceksiniz satın gitsin yeterli bir bonservis bedeline. Zaten yabancı kontenjanımız şişmiş durumda. [/COLOR][/B]

Mamadou Diallo 07.06.2011 18:29

Biz Bilica'yı baştan savdık ama Bilica'ya tek talip bizmişiz yıllık 500.00 dolar veriyomuşuz 1.000.000 dolar istedği için anlaşılmıyrmuş.Lig tv'de yazıyr oranın haberlei yalan olmaz acaba hangi stoperi yollayacaz alırsak.

tavatir 07.06.2011 18:31

1 hafta önce söylemiştim burada Bilica konusunu. Kazandığı paranın yarısını verebiliyormuşuz ancak diye. Açıkçası bu saatten sonra alınmasını istemiyorum ben. Eğer alınırsa Diallo da gönderilir bana göre.

Mamadou Diallo 07.06.2011 18:42

Bilica alınırsa Navratil gönderilmeli diye düşünüyrm biz Navratil'le şampiyonluğa oynayamayız Bilca-Faty-Diallo ile ancak şampiyonluğa oynarız savunmanın bel kemiği olamaz yeni sezonda standart bir stoper Samsun'da falan oynayabilir ancak

gürünlüyiğido58 07.06.2011 18:48

ya beyler aslında hepsi iyi hepsi kalmalı

svsli585858 07.06.2011 19:11

[FONT="Comic Sans MS"][B]benim tek söyleyeceğim bu kadar yabancı futbolcu varken yabancı kaleci biraz radikal tercih değilmi sizcede arkadaşlar ? hiç gereği yok bence yabancı kalecinin[/B][/FONT]

tavatir 07.06.2011 19:35

[QUOTE=svsli585858;721771][FONT="Comic Sans MS"][B]benim tek söyleyeceğim bu kadar yabancı futbolcu varken yabancı kaleci biraz radikal tercih değilmi sizcede arkadaşlar ? hiç gereği yok bence yabancı kalecinin[/B][/FONT][/QUOTE]

Bence de Serdar Kulbilge gibi kaliteli bir yerli kaleci bonservis bedeli yokken alınabilirdi.

Bu arada konuyu açarken Milan Borjan yazacağıma bir an dalgınlıkla Ivan Borjan yazmışım. Doğrusu Milan Borjan olacaktı.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 16:28.