SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Hangi futbolcular kalmali? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39941)

triper58 20.05.2016 00:13

Cevap: Hangi futbolcular kalmali?

[QUOTE=atrium58;975953]PTT liginde gelir gider hesabına bakmak lazım benim şahsi düşüncem ne pahasına olursa olsun atıf'ı takımda tutmamız lazım gerekirse yardım kampanyası yapalım veya sponsor bulalım..[/QUOTE]

Ben tam tersini düşünüyorum.Böyle bir ekonomik gücümüz yok.2-3 milyon Euroya okutmalıyız.Çinden Katardan nasıl talip çıkmıyor anlamıyorum.

ROMANTİK KATİL 20.05.2016 01:45

Atıf Burhan Boye Omari takımda tutulmalı. Atrium 58 in dedigi gibi kampanyalar vs gibi seyler yapılıp, kulube maddi destek saglamak lazım. Artık aglamayı bırakıp bunlara yogunlasmalıyız.

fark58 20.05.2016 03:35

Gerçekçi şeyler yazalım arkadaşlar, sıfır baştan takım kurmak kumar gibidir takımın iskeleti bozulmadan takviye yapmak lazım.
Setkus, Oumari, Boye, Cicinho (gerekirse bi abi olarak) yiğit, mehdi, kone, burhan, Atıf, beykan, texeira bunlar kalmalı ve direkt 11'de oynayacak en az 5 takviye yapılmalı. Takım oynamak istediği zaman gayet iyi oynuyor. Ama adamakıllı bir forvet üretken bir ortasaha sağ ve sol defans şartoğlu şart.

58gürün58 20.05.2016 08:45

şuan için hiç bir adayın olmaması açıkcası tuhaf gerçi 1 aya kalmaz çıkar kokusu. ayrıca dün tirübünlerde örnek olacak çok güzel şeyler yaşandı bu olaya bir ilk denebilir. başka bir ilki daha yaşamak istiyorsak bu yerel kanallarla mı olur stklarla mı olur yoksa valilik kanalıyla mı olur bilmem kulüp tarafından sivasspor adına bir hesap açılsın ve destek için para toplanılsın. herkes gönlünden ne kopuyorsa göndersin belki çok olmasa da genede ufakta olsa yara saracak bir meblağ para toplanabilir. ayrıca sağolsunlar yerel kanallarda passolig vede kombine kampanyaları üzerine baya bir çalışma yapıldı bence bu kadar uğraşmaktansa destek hesabına aktarılsın paralar ve yeri gelince kulüp bu işleri organize etsin.

58gürün58 20.05.2016 08:54

ayrıca bazı yiğidoların dediği gibi ptt1. ligi takip etmedim oyuncu durumu vs hakkında bilgim yok ayrıca hali hazırdaki topçuların sözleşme durumları hakkında da birçoğumuzun bilgisi yok fakat ne şartlarda olursa olsun burhan atıf beykan omari boye kone emre gökhan süzen çağatay bunların takımda kalması lazım. gerçi bunları konuşmak için erken nasıl bir yapılanmaya gidileceği konusu hala belirsiz bakalım Allahtan hayırlısı

dicanio 20.05.2016 09:13

Boye, omari, yigit, beykan, burhan kesinlikle kalmali Atifin kalmasini istemek atifa haksizlik olur cok büyük bir futbolcu Atifi satip ondan gelecek parayi transferde kullanmaliyiz Tanase Texera Hasan kabze Adem Mehdi Kone Ibrahim Öztürk Huseyin Setkus Ziya bunlar kesinlikle gönderilmeli çünki bunlar ayarinda futbolcuyu bankasyada hatta ikinci ligde bulmak gayet mümkün.insallah güçlü bir yonetimle yapilacak iyi transferlerle seneye tekrar superlige cikariz

çorluluyiğido 20.05.2016 09:50

Beykan gökhan çağatay hussain yiğit

halilxx58 20.05.2016 10:16

Kendime göre mevcut kadrodan gidecek ve kalacaklari su sekilde ayirdim. Ayrica kiralik olarak takimdan ayrilan Musa Sinan Yilmazer ve Aykut Emre Yakut'un yani sira Sivas Belediyespor'dan da Serkan Demirol, Atilla Yilidirim ve Ali Akburc takima dahil olabilir. Tabi finansal durumlar el verirse yüksek ücretli oyunculardan basta Cicinho olmak üzere ne kadar fazla tutabilirsek o kadar iyi. Aatif madem kalmak istiyormus tüm imkanlar seferber edilmeli takimda kalmasi icin.

[B][COLOR="red"]GIDECEKLER[/COLOR][/B]
[B]Maddi nedenlerden dolayi:[/B]
• Ernestas Setkus
• John Boye
• Joan Oumari
• Etzaz Hussain
• Djakaridja Kone
• David Texeira
• Cicinho

[B]Yetersiz / gereksiz:[/B]
• Alper Dogan
• Cristian Tanase
• Ibrahim Akin
• Erkan Kas

[B][COLOR="green"]KALACAKLAR[/COLOR][/B]
• Korcan Celikay
• Cagatay Ceken
• Ibrahim Öztürk
• Emre Öztürk
• Gökhan Süzen
• Kerem Onayli
• Yigit Incedemir
• Beykan Simsek (bir sezon daha kiralik bizde)
• Adem Kocak
• Burhan Eser
• Mehdi Taouil
• Aatif Chahechouhe
• Hasan Kabze

sehrisivas 20.05.2016 10:44

[QUOTE=50sekiz;975919]Küme düsen takimlar, sözlesmesi devam eden yapancilari kadroda tutabiliyor ama benim merak ettigim konu. PTT kac yabanci sahada olabiliyor?[/QUOTE]

Yabancı transferi de var tabi. Mesela urfa Erciyesten edinhoyu aldı.

EBK0658 20.05.2016 10:44

burhan, korcan, beykan , boye , omari, yiğit,cicinho, erkan, gökhan ve mutlaka Aatif ikna edilip kalmalı takımın iskeleti bozulmadan birkaç iyi takviyeyle bir yıl aradan sonra tekrar süper liğe çıkarız

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:36.