SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivasspor 1-1 Kayserispor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33609)

Külhan 30.01.2012 21:54

Cevap: Sivasspor - Kayserispor

Sivasim senin her macin benim icin bitmeyen bir doksan dakika macgünü ve saati geldigi an beni bir görmelisiniz pusulayi kayip ediyorum zira cok düskünlügümdenmi yoksa asiri sevgimdenmi varsada yoksada sivas maci baska hic birsey beni ilgilendirmiyor .Arkadaslar emin olunki 42 yildir gurbetteyim sivasin benden birgündahi uzaklastigini fark edemiyorum zira vatan sevgisi bende büyük bir tutkudur onu asla degismem.

izmirliyigido 30.01.2012 22:34

Sipas TV'de Futbol Analiz programında Rıza hoca yabancı bir kaleci ile anlaşılmak üzere olduğunu, kalecimiz Atilla'ya Kayseri maçında görev verileceğini ve taraftarın çok büyük destek vermesini, Kaan'a sahip çıklımasını ve tribünlerin desteklemesini, ayrıca tribünlerin dolmasını istedi.

Lütfen, Sivas'taki Yiğidolar takımı, Atilla'yı, Kaan'ı yalnız bırakmayın. Gün bu gündür, zafer için elele...

Rıza hocayı mahcup etmeyin.

.

bykaram 30.01.2012 22:44

[QUOTE=izmirliyigido;764969]Sipas TV'de Futbol Analiz programında Rıza hoca yabancı bir kaleci ile anlaşılmak üzere olduğunu, kalecimiz Atilla'ya Kayseri maçında görev verileceğini ve taraftarın çok büyük destek vermesini, Kaan'a sahip çıklımasını ve tribünlerin desteklemesini, ayrıca tribünlerin dolmasını istedi.

Lütfen, Sivas'taki Yiğidolar takımı, Atilla'yı, Kaan'ı yalnız bırakmayın. Gün bu gündür, zafer için elele...

Rıza hocayı mahcup etmeyin.

.[/QUOTE]
inşallah doğrudur bugunki programda mı söyledi acaba:confused:

threestar58 31.01.2012 00:58

umarim, hatasiz bir mac olur ve 3 puan aliriz

fatih585858 31.01.2012 02:38

Yine bir hafta içi maçı ve hafta içi oynanan maçlarda şu an lider durumdayız. Ve bu istatistlik bu maçta da değişmeyecek ve kazanacağız. Kayseri takımı çok genç bir takım. Saha içinde takım olarak organize olmakta zorluk çekiyorlar ve çok hata yapabiliyorlar. Takımımız yine iyi konsantre olursa bu maç bence Antalya maçından daha kolay olur bizim için. Birçok arkadaş haklı şekilde yazmışlar. Ben de değinmek istiyorum; Rakip takım taraftarı bizim taraftarları,ne kadar tahrik ederse etsin. Asla tuzağa düşülmemeli; Bir sonraki iç saha maçımız bjk ile ve bence, yine başarılı bir seri ile yakalayabileceğimiz bir rakip. Kesinlikle taraftar desteğine bjk maçında daha çok ihtiyacımız olacak lütfen tahriklere kapılmayın.

FANATIK YIGIDO 31.01.2012 02:56

kayserıyı bjk karsısında herkez gordu 10kısı kalmıs takıma bıle kapanıyolardı bjk son vuruslarda becerıklı olsaydı belkı macı kendı lehıne cevırecektı yanı dıyeceyım su kayserı guclu takımlara karsı korkak ve kapalı oynuyor lıgın ılk haftasında deplas manda bursayla oynadıkları macta uc sıfır yenılmıslerdı sota mactan sonra ropordasında aynen soyle demıstı bır pugan ıcın gelmıstık bır puganı korumak ıcın kapandık olmadı uzgunuz:D:D

FANATIK YIGIDO 31.01.2012 03:21

[QUOTE=Ali Selim;764934]Önemli olan mutlaka 3 puan fakat Bir diğer önemli konu ise Küfür. Kesinlikle bu maçta toplu halde hakeme küfür olmamalı saha olayları yaşanmamalı kayserili taraftarlar mutlaka bizi tahrik edecektir fakat bizim onlara uymamamız lazım aksi taktirde Sahamızın kapanması ve yüksek miktarda para cezası ile karşı karşıya kalırız kulübümüzün bu zor günlerinde lütfen sağ duyulu olalım ve takımımıza sahip çıkalım[/QUOTE]

dogru cok ıyı bır konuya deyınmıssın ama kayserı taraftarı cok serefsız olay cıkaracakları kesın saten her gelmelerınde macın daha ılk yarısı bıtmeden statdan apar topar bosaltılıyo bana kalsa oyle serefsız taraftarı bırak stada almayı sehır sınırlarına bıle yaklastırmam serefsızlerın amacları mac ızlemek deyıl amacları olaycıkarmak

dogan5880 31.01.2012 05:16

eger borjan oynama sansı varsa antramanlara çıkıyorsa kesınlıkle borjan oynasın atıllaya ben hıç guvenmıyorum adamda yan top denen bışey yok çok top sektırıyor hıç hava topuna çıktını gormedım

infial§ 31.01.2012 07:38

ben sahsen atılla denen saksı ya destek olmam ne halı varsa gorsun,çarsı da pazarda karsıma cıksa

tykinik58 31.01.2012 07:48

Benim sevindiğim taraf, 10 maçlık yenilmezlik serimize G.Antep tarafından son verilmesi iyi ki, G.antep'te oldu ya Sivas 4 Eylül stadında G.Antep veya bu haftaki Kayseri maçıyla gerçekleşseydi sen o zaman seyircinin halini bir gör ne olurdu? ALLAH'tan ki deplasmanda o silleyi yedik te (gerçi o silleyi biz kendimize Kaan, Kıvanç ve Atilla ile attık maçta 3 gol var üçü de Sivasssporlulardan:mad:) bu maça o sillenin acısı ile çıkacak ve hem G.Antep yenilgisini unutturacak hem de Kayseri'ye 6-2 yenildiğimiz maçın rövanşını alacağız. Ben inanıyorum. Herkes de inansın ve maça 4 Eylül stadına gelsin.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 13:20.