SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Sitemiz Hakkında www.sivasspor.com (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   NEDEN GİZLİYORUZ????????? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=19764)

YuNus Tek 17.07.2008 14:27

--->: NEDEN GİZLİYORUZ?????????

Ya Gardaş Bunuda Baş Örtüsü Olayına Çevirmeyin Kim Ne yaparsa Falan Adamın Demek İstediği Birbirimizi Tanıyalım Sen Alex yazarsın Otekısı Quersma yazar Buna Kimse Karışmaz Ama Tanışmak vahabında söylüyo Yiğidoları Destekleyen Herkese Teşekkürler......

YuNus Tek 17.07.2008 14:31

Ayrıcada Bu Konuyu Bizimle Paylaşan Arkadaşımıza da Çok Teşekkür Ediyorum Yüreğine Sağlık Emeğine Sağlık Yiğidoları Destekleyen Herkese Teşekkürler...

SEMİH-58 17.07.2008 14:57

[QUOTE=RECEP_YÜKSEL;388386]sen konuyu tam anlamadın galiba biz bir aileyiz ve bu aileinin içine girip ortamı bozanlar oluyor ve sitede onların olmaması için güzel kardeşce muhabetler olması için başka hiç bir sebebi yok kardeş çünkü hep diyoruz [COLOR="Indigo"][B][U]SİVASSPOR.COM BİZ BİR AİLEYİZ[/U][/B][/COLOR]
[COLOR="Red"][B]KARIŞMIYORUZ NASIL OLUR DİYORUZ[/B][/COLOR][/QUOTE]
abicigim her aile her zaman mutlu olabilir mi ki elbet bir dönemi olacak dışardan girip karıştırmaya çalışan ama o durumda o aileyi koruyan aile üyelerinin birbirine kenetlenmesi birbirini tutmasıdır...

sizin dediginiz konu olabilir slında resmi sitede bi ara öyleydi ama internet alemi biraz daha degişik bunuda kabullenmeliyiz...

burada moderaörlere ve site görevlilerine daah çok iş düşecek biraz daha sık gezinecekler sitede o zaman kimse ortamı karıştıramaz...

EyüphanAydın 18.07.2008 01:01

[B]Recep Yüksel abi,Tam yerinde bir konu,çok güzel bir konu.Bazı üyelerimiz var 2-3 tane nick açıyorlar.Biriyle iyi mesajlar yazıp,öbürüyle eleştiriyor öbürüylede bişeyler yapıyorlar.

Tabikide bu site hepimizin,bu sitenin kalkınmasında hepimizin büyük rolü vardır.

Lütfen gerçek kimliklerimizi ortaya koyalım.[/B]

MURAT SARI 18.07.2008 07:18

RECEP ABİ PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR RESİMLER GÜZEL OLMUŞ

YİGİT NAMIYLA TANINIR.....

SAYGILARIMLA MURAT SARI

sivasli215 18.07.2008 16:48

[QUOTE=sivasli215;388520]BU SİTEYE GELİP ORTALIĞI KARIŞTIRANLARA CEVAP VERMEYELİM demişsiniz ya işte benim asıl sıkıntım o!
daha önce de yazdım,hatta benim gibi birçok arkadaşta yazdı,sitemize yeni üye olan herkes kou acabiliyo ve yorum da bulunabiliyor,hatta yasaklı üyeler bile yorumda bulunabiliyor!

bunun önüne geçemezmiyiz?
yasaklı üye diye yazmak yetmiyor bence,veya yeni üyeler için belli bir süreç olsa daha iyi olmaz mı?

geçenlerde yine sivaslı olduğunu belirten bir arkadaşımız burda eyüphana bana ve bir bayan kardeşimize saygısızca yorumlarda bulundu,ha cevabını verdik tabi ama bu insanlarla daha önce de çok kez muhatap olduk

lig başlayınca yine distanbul takımlarının ve anadolu takımı taraftarı olupta sivas düşmanlığı besleyen bir çok insanla burada gereksiz yere tartışmalarımız olacak ve bu da ister istemez bu kardeşlik ortamını zedeleyecek

yani şunu demek istiyorum,burada gerçekten çok güzel kardeşçe bir ortam var ama güvenlik açısından yetersiz.en azından bunun önüne geçilirse gerçekten sevinirim,yoksa nick veya gerçek isim hiç önemli değil....[/QUOTE]

[B]bu konuyla ilgili halen bir yorum gelmedi SİTE YÖNETİMİNDEN.
acaba önümüzdeki günlerde düşündükleri tedbirler var mı,bizimle paylaşırlarsa sevinirim....:rolleyes:[/B]

merkez-2 21.07.2008 02:39

Bu zamana kadar üyeliklere eyvallah denilmiş adam kendini marka yapmış.Konuya gerek yotur.Ama değişim olursa üyeliklerin silinmesi gerek.Söz site yönetiminindir.Üyelikler ya sıfılanır yada böyle devam eder.Ha diğer siteler Tam ad ve t.c kimlik no olmadan üye kabul etmiyor.Ama 30 bin üyeye yazık olur.İsimli sisteme dönülürse.Söz dediğim gibi site yönetiminin.Siteler sıralamasında yerimizi korumalıyız.40 bine gidersek 10 bin site arasına gireceğiz.Büyük olacağız.Diğer türlü sıfırlanırız.Aynı ipten çok üye gözükür o zaman.

EyüphanAydın 24.09.2008 19:21

[B]Artık herkez kendi kimliğini göstermeli.Başka başka nickler ile sitede ikiyüzlülük yapmamalı ![/B]

üçyıldız58 24.09.2008 20:11

bence güzel bir konu seçilmiş
EFDAL İNŞAAT MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ TİC.SAN.LTD.ŞTİ
MURAT KUZU

SenSetik 25.09.2008 02:50

[QUOTE=sivasli215;388520]BU SİTEYE GELİP ORTALIĞI KARIŞTIRANLARA CEVAP VERMEYELİM demişsiniz ya işte benim asıl sıkıntım o!
daha önce de yazdım,hatta benim gibi birçok arkadaşta yazdı,sitemize yeni üye olan herkes kou acabiliyo ve yorum da bulunabiliyor,hatta yasaklı üyeler bile yorumda bulunabiliyor!

bunun önüne geçemezmiyiz?
yasaklı üye diye yazmak yetmiyor bence,veya yeni üyeler için belli bir süreç olsa daha iyi olmaz mı?

geçenlerde yine sivaslı olduğunu belirten bir arkadaşımız burda eyüphana bana ve bir bayan kardeşimize saygısızca yorumlarda bulundu,ha cevabını verdik tabi ama bu insanlarla daha önce de çok kez muhatap olduk

lig başlayınca yine distanbul takımlarının ve anadolu takımı taraftarı olupta sivas düşmanlığı besleyen bir çok insanla burada gereksiz yere tartışmalarımız olacak ve bu da ister istemez bu kardeşlik ortamını zedeleyecek

yani şunu demek istiyorum,burada gerçekten çok güzel kardeşçe bir ortam var ama güvenlik açısından yetersiz.en azından bunun önüne geçilirse gerçekten sevinirim,yoksa nick veya gerçek isim hiç önemli değil....[/QUOTE]

güzel bir noktaya parmak basmışsın...

kesinlikle üye olur olmaz mesaj yazma hakkı olmamalı..

örnek vereyim...ben kayserispor sitesine bir Sivas maçından önce cevap vermek için üye olmuştum ama ancak bir hafta sonra mesaj yazabildim..saece cevap olarak...

onca kışkırtmaya çok nazik bir şekilde küfür veya hakaret etmeme rağmen hemen ceza aldım..sebebi de kışkırtıcı yazılar oldu ...

ama bizim sitemize adam elini kolunu sallayarak üye oluyor, anamıza avradımıza küfür ediyor...eeeee sonra yazı siliniyorda o yazı orada 1- 2 dk. duruyor..

geçen bir bursalı taraftar ne biçim küfürler yazmıştı dayanamadım cevap verdim...

neredeyse 5 dk apaçık küfürler orada kaldı...

bir müddet sonra baktım onun yazdıkları silinmiş benimki duruyor..bizde rezil olduk bütün siteye sonuçta :(

bu işe mutlaka bir çözüm bulunmalı ve rakip taraftarlar bölümü kaldırılmalı...
bu uygulama bizdn başkasında varmı bilmiyorum...

WEZ Format +2. Şuan Saat: 11:53.