SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   UYGUN : GERÇEKLER ACIDIR... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=26930)

Besyo_cu 24.08.2009 01:03

Cevap: UYGUN : GERÇEKLER ACIDIR...

[B]Hocam sonuna kadar sana ve ekibine güveniyoruz. Daha yapacak çok işin var. Kötü bir dönem geciriyoruz ama atlatırız evellalah İnşallah en kısa sürede gerekli transferler yapılır da bizde sorunlarımızdan bir an evvel kurturluruz.[/B]

sivas_sevdamiz 24.08.2009 01:21

evet hocam haklısınız... biz gerçek taraftar olamadık... sizin özellikle son iki senede bize yaşattığınız mutlulukları çabuk unuttuk... biz sayenizde öyle büyük bi takım olmuşuz ki son uefa kupası şampiyonundan dk 75'de 2. golü yiyince stadı terkedebiliyoruz... Sivasspor gerçekten büyük bi takım olmuş... beklentilerimiz bu kadar yüksek... buralara kadar siz getirdiniz, daha ileriye de siz taşıyacaksınız...

yigido_mami_58 24.08.2009 01:25

yargısız ınfaz olmaz arkadaslar ben hocaya sonuna kadar destek dıyorum sakın lafım yanlış anlaşılıp köstek kısmına çekilmesin çünkü kim derdiki sivas şanpıyonluga oynayacak he neyaptık dersenız belkı bısey yapmadık ama kuluplerin tarıhıne bakın kımılk gıdıste harikalar yaratmış eskilere yanmak neden şu olsaydı şöyle olurdu bu olsaydı böyle olurdu demk yanlış tabiki beni yanlış anlayanlarola bilir ama ben sonucta bu takımın düzelecegine eminim

scheinwetten 24.08.2009 02:02

[QUOTE=yigidocengiz;552236]lafını bilde konuş arkadaşım ne demek hainlik etmeyin falan.bülenti gülüm cicim ballarken iyiydi.başarısında övdüğümüz gibi başarısızlığındada yermeliyizki dengeyi sağlayabilelim.kaldıki ben bülenti karakterinden dolayı sevmiyorum.sezon öncesindeki büyük konuşmalarından dolayı sevmiyorum,SİVASIMIZI kötü gösterdiğinden dolayı sevmiyorum,yeri geldiğinde taraftara sataştığından dolayı sevmiyorum.SİVASa gelmeyen her futbolcudan sonra ŞEHRİ SEVMEDİ gibi abesle iştigal olan ve bir çocuğun bile söyleyemeyeceği sözler söylediği için sevmiyorum.bu sene şampiyonluğun en büyük adayıyız dediği için sevmiyorum.geçen seneni yedeği olan onuru as kadrolu oyuncu yapıpta kadrodaki tumu ve slyayı gönderdiği için sevmiyorum.devamlı musayı oynatıp saç baş yoldurttuğu için sevmiyorum...daha sayıyım mı???tüm türkiyeyi bize düşman ettiği için,başka b ifadeyle insanlar bize sempati ile bakarken bizi söylemleriyle antipatik yaptığı için sevmiyorum hepsi bu kadar[/QUOTE]

senin gibi düsünenlerin bülent i sevip sevmemesi okadarda önemli degil.
bizim burada bülentin karakteriyle falan isimiz yok.hep sana göre kötü olan seyleri yazmissin.dogruya bu adam 3 yildir bu takima hic birsey yapmadi bu sehire hic hizmet etmedi hic birsekilde katkisi olmadi degilmi?acaba bu takim 3-5 hafta sonra cok daha güzel oynayip maclar kazandiginda bu yazdiklarini yutma ve sakin farkli düsünme sen aynen böyle düsünmeye devam et..........

eyuphulagu 24.08.2009 02:06

Gün ola hayrola..Bu köprünün üzerinden daha çok sular akacaktır..Daha lig yeni başladı arkadaşlar..Sivasspor henüz daha ligde kaç maç oynadı ki..Hele takım ligde 8-10 maç oynasın;bizzim ayarımızda ya da daha zayıf takımlarla bir oynasın,sonuçları hele bir görelim..Daha takıma katılacak boazza gittiğne göre 4 yabancı hakkımız daha var;onları da bir kullanalım,sonra sakatlarda 15-20 gün sonra takıma katılsın bir bakalım..Sivasspor öyle yabana atılacak bir takım değil,sadece takım henüz yerine oturamadı;sakatlıklar da çabası..Üstüne bir de yabancı transferleri gecikince ve de hazırlık maçları ve Avrupa'da güçlü takımlarla oynanan maçlarda alınan başarısız sonuçlar bizi bu güne getirdi..Şu milli maç arasını da atlatırsak takımın gerçek gücü o zaman açığa çıkacaktır..Ben Bülent Hoca nın bu takımı toparlayıp eski günlerine döndüreceğine yürekten inanıyorum...Yalnızca bu takıma zaman ve biraz da sabır lazım...

subasi29 24.08.2009 02:10

[B]Gercekler Acidir,Gercegi Goremeyenlerin Durumu Dahada Aci!!!![/B]

57 Mehmet 24.08.2009 02:21

her yil basarili olacaksin diye bir kural yok,hatasiz kul olmaz,ben inaniyorumki hocamiz yaptigi hatalardan iyi bir ders aldi ve bu hatalardan sonra birdaha kolay kolay hata yapmayacak ,hem zaten hocamiz takimi birakip gitse onun yerini dolduracak adam nerede????
trabzonsporlular gibi düsünmeyelim,ben eminimki zorla yolladilkari ersun yanali simdi mumla ariyorlardir
BIZDE BÜLENT HOCAYI ARAMAYALIM

yigidocengiz 24.08.2009 02:48

[QUOTE=scheinwetten;552265]senin gibi düsünenlerin bülent i sevip sevmemesi okadarda önemli degil.
bizim burada bülentin karakteriyle falan isimiz yok.hep sana göre kötü olan seyleri yazmissin.dogruya bu adam 3 yildir bu takima hic birsey yapmadi bu sehire hic hizmet etmedi hic birsekilde katkisi olmadi degilmi?acaba bu takim 3-5 hafta sonra cok daha güzel oynayip maclar kazandiginda bu yazdiklarini yutma ve sakin farkli düsünme sen aynen böyle düsünmeye devam et..........[/QUOTE]

sen sıkma canını arkadaşım ben ne söylediğimin farkındayım,inan bana ben geçen sende aynı şeyleri söyledim ve söylediklerim maalesef çıktı,anlaşılan bülenti daha tanıyamadınız.zerre miktarda SİVASı düşünüyosa ben hiç bişey bilmiyorum.kaldıki kimse benim SİVASlılığım tartışamaz.ben maç kaybettik diye eleştirmedimki,bu takımı bu durumlara düşürdüğü için eleştirdim.hem bu takımın son iki sezodaki başarısını kendisine önceden söyleseydiniz o bile inanmazdı buna.bi takım kurdu ve bu takım hiç beklenmeyen başarılar aldı.niye kızıyosunuzki nasıl göklere çıkardıysak yere indirmeyede hakkımız var,yine söylüyorum bu adam bu takımı şampiyonda yapsa ben bu adamı sevmiyorum arkadaş siz ne derseniz deyin

stutgart58 24.08.2009 03:15

[B]şunu söyliyebilrim ki..nasıl ki mehemt yıldız olmayınca takım bu hale geldi...eğer ki bülent hoca da bırakırsa bu takımı bu takım küme düşer ve bir daha da zor çıkar...buna emin olun..bazı insanların kıymeti gidince anlaşılır..
bir zamanlar mehmet yıldız gitsin diyenler şimdi onu takımda görebilmek için can atıyor aynısı bülent hoca içinde geçerili..bize bu başarlıları hiç bir yabancı hoca yaşatamaz ve yerli hocalardan da bir tek esad ve sefer hcalar belki yaşatır...söylemedi demeyin...bence bülnet hocanın kıymetini billin[/B]

karakocyakup58 24.08.2009 03:43

[QUOTE=yigidocengiz;552193]hep ayın lafla hep aynı,İNŞALLAH gittiğin günü hep beraber görürüz bülo efendi.işin zora girdi duygusallığa başlamışsın,seni çok bile taşıdık sırtımızda,her baharın bir sonu her yazın bir kışı vardır.gitme vaktin geldi bülent efendi[/QUOTE]
hadi ordan be ... liderken bülen hoca bülent hoca alt sırada liderken bülent hoca istifa istifa yapmayın beyler bu sivaslılara yakışmazzz hiç kimse ama hiç kimse sivasın hakkını yiyemezzz nerden nerelere getirdi bizi ve devamı er de olsa geç de olsa gelecekk dedigin gibi her yazın bir kışı var ama kıştan sonraa yaz var.... :confused::mad:

hocam sakın takımdan ayrılma sivasspor oyuncusuz yapar ama bülent hocasız yapamaz :)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 18:55.