SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Benim işim gol atmak (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31097)

57babasivas 21.01.2011 13:06

Cevap: Benim işim gol atmak

bu maçi kazanirsaz sereye balariz zaten rıza hoca kolay kolay evinde yenilmiyor sadece deplasmanda sikinti yaşiyor inşlah bu sorunuda açariz bu transferlerle keşke rıza hoca sozan başinda gelseydi takimizda daha fazla kaliteli adamlar olurdu rıza hoca sezon başindada salam oyuncular getirip çürükleri yoluyacak daha salam olup önümüzdeki sezon üstlerde olcaz

edipalperen58 21.01.2011 13:06

sivasspor tarihinin en pahalı transferini enemaro inşallah dediği gibi işi bol bol gol atmak olur

SIVAS58FOREVER 21.01.2011 13:33

[QUOTE=pover58;685448]yani ne diyelim şimdi m yıldıza kapak olur umarım. elin adamı gelmeden işim gol atmak diyor bizimkiler saha dışında harcıyor enerjisini.aferin be eneramo senden çok şey bekliyoruz sen yüzümüzü kara çıkarma olurmu.şunlara nasıl gol atılacagını bi göster[/QUOTE]

Abiciğim yaşından ötürü sana hürmetim var, kusura bakma ancak çok saçmalamışsın, eğer Eneramo faydalı birşeyler yapacaksa eğer o da gene Mehmet Yıldız'dan alacağı paslarla olacaktır, Enaramo Striker pozisyonunda oynayan bir oyuncu, Mehmet Yıldız ise genelde Second Striker olarak oynayan ve adam yokluğunda da striker olarak oynattığımız bir oyuncumuzdur. İkisi de gol atmaya dönük oyunculardır ama aralarında fark vardır.
Yani Eneramo son vuruş adamıdır, Mehmet Yıldız ise son vuruş adamına kadar mücadele eden ikili mücadelelere giren rakip oyuncularla boğuşan ve ceza alanı içine top taşımaya çalışan kişidir.
Yani bu 2 oyuncu forma yarışı içinde olmayacaktır, çünkü ikisi birbirini tamamlayan oyunculardır. Mehmet Yıldız'ı striker olarak oynattığımız maçlarda boy dezavantajı vardı, ancak gerçöek bir striker Eneramo gibi uzun boylu olur ve kafa vuruşlarında etkili olur, mesela Hakan Şükür gibi.

doğanay1 21.01.2011 13:54

Galatasaray Sivasspor karşılaşmasının biletleri Biletix dışında maç günü (Pazar) Mecidiyeköy'deki Ali Sami Yen Stadı gişelerinden de satışa çıkacak. TT Arena’dan maç günü bilet satışı yapılmayacaktır.

aristo38 21.01.2011 14:01

Transferleri begendınız mı kısmına yorum yapmıstım. Eneramo sivassporun oyuncusu olabılır ama uzun vadelı dusunuldugunde turkıye lıgını kaldıracak bır oyuncu degıl Tarzı niang la hemen hemen aynı ama Niang = Turkıye lıgı kasap gibi yakıstırmasını yapmıstı ve oynadıgı maclara bakarsanız uzun vadeli iyi bir yatırım olmadıgı gorunuyor. Ama Allah hayırlı ugurlu etsin. Sonucta Mehmet Yıldız'ın şımarıklıklarına katlanmaktan 10 kat daha faydalı bir yol secılmıs. Bu sivasspor takımının ıcınde kı gruplasma engellenmedıgı ıcın ben ligde kalmasını sıvasspor ıcın buyuk basarı olarak goruyorum. Bülent uygun sivastan gitmeden önce sivasın ıcıne irlandalıları bırakmayı ihmal etmedi. :)

nightmare58 21.01.2011 14:06

Birkaç yanlışlık var düzelteyim yoboyu 4 yıl önce değil 4 ay önce nijerya milli takımında görmüş sonra bu oyuncu Tunus Milli Takımını tercih edecekmiş fakat Nijeryalı yetkiler hızlı davranınca ve baskılarla falan Nijerya Milli Takımında oynamayı kabul etmiş özellikle konuyu açan arkadaştan ricamdır kesin bilgiler yazarsınız iyi olur okuyanlar adamı tunuslu sanıyor vs. Saygılar

58^SiVaS^58 21.01.2011 14:10

Eneramo Gs macinda yok!!

Sivasspor'un ve taraftarının çok şeyler beklediği Nijeryalı golcünün,Tunus'ta ligin tamamlanmış olması nedeniyle antrenman yapmadığı,bu yüzdende 1-2 kilo fazlası olması nedeniyle pazar günkü Galatasaray maçında forma giyemeyeceği öğrenrildi.

´Hürdogan´

H_Turan 21.01.2011 14:16

Güzel Bir Oyuncuya benziyor Bu tür Nijaryalı Forvetlerin Güçlü vücudu olur ve Defansa zor anlar yaşatır örnek Karabükte türkiyenini en iyi forveti emenikede olduğu gibi Fener istiyor ama vermiyorlar

MeXeS58 21.01.2011 14:48

[B] ğs macında son on onbeş dk da olsa onu izlemek ıstıyoruz ınsallah hazırdır ve onu arenada izleriz[/B]

fatih585858 21.01.2011 15:03

Keşke oynasaydı , ben Eneramonun hızı ve gücüyle Servet ve Cana gibi iki ağır oyuncuyu çok rahat ekarte edeceğini düşünüyordum.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 20:02.