SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Görüşmeler Devam Ediyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35400)

Ferhat06 10.01.2013 13:49

Cevap: Görüşmeler Devam Ediyor

[QUOTE=Çılgın Türk;826458][B]Elazigspor cephesi Bienvenu'den vazgectigini acikladi[/B]

Elazigspor, Henri Bievenu'nun Fransadan takimlarla transfer görüsmesi yaptigini, büyük ihtimalle Fransa'ya transfer olacagi icin Bienvenu transferinden vazgectiklerini acikladi.

Radyospor[/QUOTE]

Fransa dedikleri Sivas olmasın.:D

Çılgın Türk 10.01.2013 13:53

[QUOTE=Ferhat06;826467]Fransa dedikleri Sivas olmasın.:D[/QUOTE]

Resmi imzalar atilmadigi sürece Fransa her yer olabilir..
Resmi imzalari beklemek gerekir..

kempes 10.01.2013 13:56

Sayın Rıza Hocam, kendini kamuoyu önüne bu konularda çok fazla atıyorsun. başarısızlıkta bilinçaltı nedeniyle ilk akla gelecek sen olursun.
bir de şu transfer komitesi açıklama yapsa hiç fena olmayacak.

şamatacılar 10.01.2013 14:01

MADDİ ANLAŞMAZLIK var her iki isimdede.

malesef aynı sorun; para para para ..

Çılgın Türk 10.01.2013 14:01

Devre arasinda Mersin ve Elazig disinda 5-6 futbolcu transfer eden takim yok. Lig sonuncusu Akhisar bile 5-6 transfer yapmiyor.Diger takimlarin transferi 2-3 futbolcuyu gecmiyor.... O yüzden Riza hoca kendine su soruyu sormasi gerekir: [B]Ben nerde yanlis yaptim?...[/B]

şamatacılar 10.01.2013 14:07

[QUOTE=Çılgın Türk;826471]Devre arasinda Mersin ve Elazig disinda 5-6 futbolcu transfer eden takim yok. Lig sonuncusu Akhisar bile 5-6 transfer yapmiyor.Diger takimlarin transferi 2-3 futbolcuyu gecmiyor.... O yüzden Riza hoca kendine su soruyu sormasi gerekir: [B]Ben nerde yanlis yaptim?...[/B][/QUOTE]

usta Rıza Hoca ne yapsın?

adam kendi cebinden transfer yapacak değil ya. bu klübün yönetimi var. onlar yapacak transferi. bu pintilikle bu ligde ne kadar kalırız gerçekten merak ediyorum

Çılgın Türk 10.01.2013 14:11

[QUOTE=şamatacılar;826473]usta Rıza Hoca ne yapsın?

adam kendi cebinden transfer yapacak değil ya. bu klübün yönetimi var. onlar yapacak transferi. bu pintilikle bu ligde ne kadar kalırız gerçekten merak ediyorum[/QUOTE]

[B]Yapacagi iki sey var[/B]:

1- Sezon basinda dogru transferler yapmak. Sezon basinda dogru transferler yapsaydi (yapilsaydi) simdi 5-6 futbolcu istiyorum demezdi.

2- Istedigim futbolculari almiyorlar, alamiyorlar deyip istifayi basmak

OzkanBaskan 10.01.2013 14:23

[QUOTE=şamatacılar;826473]usta Rıza Hoca ne yapsın?

adam kendi cebinden transfer yapacak değil ya. bu klübün yönetimi var. onlar yapacak transferi. bu pintilikle bu ligde ne kadar kalırız gerçekten merak ediyorum[/QUOTE]
[B]
Kardeşim yanlışlıkla sana teşekkür ettim..senin hocan sezon başında adam gibi kaliteli futbolcu bulup araştırıp en iyisini getirmeye çalışmalı ve bu futbolcularda ekonomik olmalı.. Bende gider 2 - 3milyon euroluk topçu bulurum ve sonrada maddi sıkıntılar var derim senin hocanın hangi araştırmacı yardımcıları var kaleci antrenörün bile kalecilikten gelen adam değil nasıl bir ekip bunlar menajer getirir bunlar da biz bulduk derler pintilik ayrı birşey kulubün ekonomik hareketleri farklı bir şey sen hocana söylede araştırsın zahmet olmasza yönetimi topçuyu taraftarın önüne atmasın.[/B]

PETKOVİC 10.01.2013 14:35

anlaşacaklardır az kaldı beyler sabredin bitmek üzere..

58g0kberk58 10.01.2013 14:47

Forvet tamam bi yere kadar onemli orta saha da sizin dediginiz gibi onemli ama bence bunlarin hepsinden onemli navratilin yanina bir stoper almamiz lazim dany gibi ilk mudahaleleri yapabilen suratli bir stoper tercihen afrikadan olabilir ama bence en acil gereken transfer defansadir

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:42.