SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivasspor 1-1 K.Erciyesspor -ikinci devre- (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38484)

5sekız 04.12.2014 00:25

Cevap: Sivasspor - K.Erciyesspor

herkes tutturmuş domıngez olsaydı .olsaydı yıne fark eden bışey olmazdı yedek kuluben berbat

AtmaCa 04.12.2014 07:05

kendi saha ve seyircimiz önünde erciyes yeni hocasıyla bir çelme takar gider böyle ruhsuz oyun oynanırsa mağlubiyet kaçınılmaz

shang 04.12.2014 07:28

kimsenin ümidi varmı erciyesi şöyle yeneriz böyle yeneriz diye keşke büyük bir sürpriz yapsalarda yenseler ....

Ferhat06 04.12.2014 07:53

Allah göstermesin Erciyes maçında, Antep karşısındaki gibi oynarsak hezimete uğrarız.

sebasteia 04.12.2014 08:01

kayseri takımları bize 4-5 atmaya alışkınlar. 4-5 yemeyelim yeter.

taminim sivas:0 erciyes:3

68yasar58 04.12.2014 08:59

Başkan ne yapıyorsan yap Carlosamı kızacan
oyuncularamı kızacan artık bu maçı alalım.

existence 04.12.2014 10:13

Bi maç izleyemedik anasını satayım. Bu maçta pazartesi günü. Passoligi sezon başlamadan aldım resmen elimde patladı. Federasyon Sivas ın maçlarını pazar oynatmadı bizde maça gidemedik. Sırf her hafta maça gelen 9 arkadaş bu sene pazar günü maç olmaması nedeniyle maça gelemedik. [B]Herkese de yazdık bizim maçlar biye pazar oynanmıyor maça gelemiyoruz diye.[/B] Tabir yerinde ise kimse bizi .klemedi.

Örükcülü 04.12.2014 10:19

BU maç ciddi anlamda dönüm maçımız. Bu maçı kazanırsak gerçekten ilerisi umutlanacağız. Kaybedersek de takımda çok dengeler değişecek, futbolculardan gönderilenler olabilir, hatta hoca bile ayrılabilir.

Ben Carlos'un gitmesinden yana değilim. Ama Carlos'un biraz ipleri ele almasından, İstanbul'a daha az vakit ayırmasından yanayım. Ve ayrıca yönetimin biraz kulak çekmesinden ve Carlos'a Domingos'u veya onun ayarında iyi bir hocayı getirmesinden yanayım.

Demek ki geçen sene bütün numara Domingostay'mış. O gitti takım bitti !.. Devre arasında da 4 tane nokta transfer de yapıldı mıydı takım düzlüğe çıkar. Yönetime sesleniyor ve YÖNETİME GÜVENİYORUZ ..

Yiğido Elif 04.12.2014 10:31

Evet bende arkadaşa katılıyorum Musa Sinan Yılmazer'in bu takımda banko oynaması lazım çünkü kumaşı belli kaliteli, kupa maçında kanattan getirdiği topları gördük iyi bir forvet olsa idi bunların ikisi gol olurdu. bence banko oynamalı.

Yiğido Elif 04.12.2014 10:37

Zaten bu maçı alamazsak benim umudum tamamen yiter düşünsenize on iki hafta geride kalmış 9 puan çok az bu şunu gösterir ligin son haftaları düşmemek açısına felaket olur. Ama ben yinede diyorum ki Sivasımız bu hafta seyircisi ile bütünleşir ve Kayseri Erciyesi banko yener üç puanı alır, yolumuza daha bir umutla yürürüz.ben garanti yeneriz diyorum.....

WEZ Format +2. Şuan Saat: 22:35.