SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Maçı Değerlendirelim (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39362)

Besyo_cu 23.08.2015 20:37

Cevap: Maçı Değerlendirelim

[B]24 yaşındaki Ümit KURT, 34 Yaşındaki Gekas'ın hızına yetişemedi. Bundan önceki son 17 maçında 3 gol atan Gekas, bir maçta 3 golü bize attı.

3. golde ki Yekta'nın inanılmaz hatası ve 4. golde önce Mehdi sonra İbrahim'in hataları ile ligin en kötü takımlarından birine sahip Eskişehir e 4 gol attırdık.

Bu kaleciye hiç ısınmadım, tamam gollerde yapacağı pek birşey yok ama ne duruşu nede topu oyuna sokuşu güven veriyor, yanılmıyorsam ilk kurtarışını 74. dk'da Lawal'ın yerden hafif vuruşunda yaptı.

Adem Koçak ve Hakan Özmert ikilisi ile orta saha olmaz. Dengesiz Kadir Bekmezci bile bu ikisinden daha sağlam ön liberoydu...

Burhan bu sezona kötü başladı, Abalo'nun ölüsü bu takımda banko oynar, henüz Jeronimo Barrales’i göremedik ancak şuan itibariyle yönetimin bu sene yaptığı en iyi transfer hem hazırlık maçlarındaki performansı hemde bu maçta ki oyunu ile Abalo gibi görünüyor böyle bir oyuncuyu yedek tutmak ne kadar doğru bilmiyorum...

Ümit Kurt ve İbrahim Öztürk ile Süper Lig'de gol yemediğimiz takım kalmaz, J. Boye ne durumda hazır mı değil mi en ufak bir bilgimiz yok, ne sezon başına katıldı nede düzgün antrenman yaptı ne zaman tam hazır olur takıma girer, girdiğinde ne kadar verimli olur tam bir soru işareti.

İnşallah bu sene de geçen sene ki gibi KAHIR sezonu olmaz....[/B]

Murad_Kelleci58 23.08.2015 20:37

Eskişehir'de ön libero Lawal olur, bizim yönetim ise maval okur..

İniguez yada Austin'i 150-200 bin Euro için vazgeçildi.. Onlardan biri kadroda olsaydı iki maçta bu paraları fazlasıyla çıkarmış olacaktı..

Birde transferi kapattık demelerine ayar oluyorum arkadaş..

tfd5858 23.08.2015 20:38

ŞU konuda aklıma gelmişken söyleyeyim akhisarın kalecisini almak için paramız yok demeye gerek yok işte al öyle bir kaleci sana iki haftada 2.6 milyon ₺ kazandırmış olurdu

münihli_58 23.08.2015 20:38

[B]Rezil bir futbol, müthis bir vurdumduymazlilik, ciddiyetsizlik, sanki gecen hafta Barcelonaya Camp Nou'da 5-0 atmis gelmis bir takim gibi havalar, kac sezondur kulübeyi isitan Yekta'nin takima adapte olmadan ilk 11'de baslamasi, bireysel hatalari icin Ümit, Yekta ve Ibrahime tesekkürlerimi sunuyorum 1 haftadir iple cektigim mac saatini bize zehir zikkim ettiniz yaziklar olsun 35lik Gekasa hattrick yaptirdiniz hatalarinizla yaziklar olsun!!!!![/B]

Murad_Kelleci58 23.08.2015 20:39

İyi bir ön liberon olmazsa, rakip takımın forveti ve orta sahası ile bizim takımın defans ve kalecimizle Ankara misket oynarlar.. Aynen bugün olduğu gibi..

onur0634 23.08.2015 20:39

Bazı taraftarlarda batuhana karşı antipati oluşmuş ne yapsa yaranamıyor.Bugün ikinci yarı oyuna giren alaboyla birlikte takımın en istekli ve hırslı oyuncusuydu bazı taraftarlar maçı nereleriyle izliyorlar anlamış değilim...

Nihat5858 23.08.2015 20:40

[QUOTE=elbeylii;953964]Burhan kesit nasıl tahammül etti Sergen bilmiyom batuhan yok bereket kafasına çarptı da Abalo iyi Yekta iyi tabiki her kul hata yapar[/QUOTE]

Kafanmı guzel burhan bugun ençok kendını parcalayandı

yerliturkuaz 23.08.2015 20:40

[B]Maçın Özeti:

Bizim önliberolar:2 Eskişehirspor:4

Sergen hocanın bugünkü yaptığı acemice kadro tercihi bizim maçı kaybetmemize sebep oldu.

Emin olun Eskişehir takımı bir daha bizim gibi bir takım bulamaz 4 gol atmak için.

Transfer yapılmayacak deniliyor şayet yapılmaycaksa Mehdi bu takımda ilk onbirde mutlaka oynamalı yoksa. Adem'i gördük. Tamam efendi harika bir kişiliği var lakin ben onu Sivasspor ilk onbiri için hiç yeterli görmüyorum.

Heybeden gitti puanlar. Takıma geçen haftaki Galatasaray maçı yaramamış. At gözlüklerinizi çıkarın ve maç sahada kazanlıyor. Kendinize gelin![/B]

Erenozdenn 23.08.2015 20:42

Saçma sapan gol yeme alışkanlığımız devam ediyor maalesef. Maça damgasını vuran kişi Sergen Yalçın oldu bu sefer de. 2 tane mücadele eden ön liberoyu çıkarmak tamamiyle hataydı bence. Batuhan ve Yekta çıkıp, Abalo ve Mehdi girmeliydi bence. Neden hiçbir zaman oyuncu Değişikliği yapmayı becerebilen bir teknik direktör gelmez bize anlamış Değilim.

onur0634 23.08.2015 20:42

Tekrar tekrar söylüyorum yorum arada kaybolmasın diye.Bu takımın yapacağı en büyük transfer ümit kurtu takımdan göndermek olur.Adamın topla fln alakası yok abi hele ilk yarının ortalarında bir topa girmesi vardı rakip oyuncunun verilmiş sadakası varmış ki bişey olmadı..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 02:36.