SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Uygun'dan Bursa Yorumu (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=27280)

mucahitbaba58 19.09.2009 23:33

Cevap: Uygun'dan Bursa Yorumu

ben takimimida sivasimida seiyorum isyan ederek dusmanlari gulduremem
ogaln benim kiz benim hesabi

58ÖREN58 19.09.2009 23:33

[QUOTE=besyo_cu;563863][B]Tekrar yazıyorum Sivassporu canlı izleyen birisi olarak bu takımda iş var takım çok iyi eskiye oranla hızlı yükselişimiz var skor sizi yanılmasın tek kale oynayan bizdık. Çok net 3 -5 posizyonu kaçırdık.

Evet 1 -2 maç daha yenilgi alabilirz ama bu takım iddaa ediyorum çok büyük başarılar sağlayacak.

Bülent Hoca kesınlıkle takımda kalması gerek. Ümitsizliğe kapılmayalım sonu güzel olsunda ilk başlarda alınanan mağbuliyetin cok öenmi yok yeterki ligin sonu güzel olsun.[/B][/QUOTE]

yav arkadasım takım ıyıde suan hocada ıs yok sankı bocanın kafası baska yerlerde tutdurmus ersen ve musa nevar bunlarda anlamıyorumkı baslasın kamanan ve zıtayla ılk 11 e

Tex 19.09.2009 23:35

[QUOTE=besyo_cu;563863][B]Tekrar yazıyorum Sivassporu canlı izleyen birisi olarak bu takımda iş var takım çok iyi eskiye oranla hızlı yükselişimiz var skor sizi yanılmasın tek kale oynayan bizdık. Çok net 3 -5 posizyonu kaçırdık.

Evet 1 -2 maç daha yenilgi alabilirz ama bu takım iddaa ediyorum çok büyük başarılar sağlayacak.

Bülent Hoca kesınlıkle takımda kalması gerek. Ümitsizliğe kapılmayalım sonu güzel olsunda ilk başlarda alınanan mağbuliyetin cok öenmi yok yeterki ligin sonu güzel olsun.[/B][/QUOTE]

Arkadaşım biz de canlı seyrettik. Sen nasıl bu takıma ve o adama ümit duyuyorsun hayretler içindeyim. Tabi ki kalsın böyle bir çiftliği ve bu kadar koyunu nerde bulacak.

İnşallah sen haklı çıkarsın da biz utanırız. İnan kendime hakim olmak için kendimi zorluyor ve kimseyi kırmak istemiyorum.

oquzh4n58 19.09.2009 23:35

[QUOTE=yigido Atilla;563828]Bize eger bayram hediyesi vermek istiyorsan cek git bizim icin en Büyük bayram hediyesi olur bülent uygun yeter artik aeter insanlari sen aptalmi saniyorsun her hafta ayni masallari dinlemekten biktik defol git[/QUOTE]

ya ıste Bu kadar dısıyonursunuz Tamm Takım Kotu Yolda duzelmez TransFer gelmeden de DuzeLmez ama OyuncuLar ıstekLerı GetıremıyorsA Bulent Nıtsın ?? TMmm Pekı O gıttı Yerıne Kım GelceK solE bana ?

sevda58 19.09.2009 23:39

[COLOR="Green"][FONT="Comic Sans MS"][B]Ben artik takimi elestirmiyecem, bulent hocayi ve yonetimide elestirmiyecem, zaten herkesin dusuncesi, endisesi, sorulari ortada, artik birseyler diyip diger takimlara malzeme vermek istemiyorum. elestirsem bile laflarimi secipte elestirecegim.

Sivasspor yensende yenilsende SADECE SENSIN BU KALPTE..............[/B][/FONT][/COLOR]

oquzh4n58 19.09.2009 23:40

Bakın Ersen d en Gcıık kapmaya BasLadım Bulent Hocanın Israrınada Aam Su vAr bulent Gıderse Daha ıısı Yok OYuuncuLarda ıs yok Kardesım BunLArLar devreye Kadar mac alamayız

Tex 19.09.2009 23:41

[QUOTE=oquzh4n58;563876]ya ıste Bu kadar dısıyonursunuz Tamm Takım Kotu Yolda duzelmez TransFer gelmeden de DuzeLmez ama OyuncuLar ıstekLerı GetıremıyorsA Bulent Nıtsın ?? TMmm Pekı O gıttı Yerıne Kım GelceK solE bana ?[/QUOTE]

Ben söyleyeyim arkadaşım. Sen tofaşla -hiç abartmadan- opelin yarışa girdiğini gördün mü?

Yarıştırırsan olacakları bir düşün bakalım. Neymiş hoca istiyor da futbolcular yerine getiremiyormuş. Ben de arabamın 200 yapmasını istiyorum ama 140'ı geçtiği zaman sarhoş olmuş gibi sallanıyor ne yapayım.

oquzh4n58 19.09.2009 23:45

[QUOTE=Tex;563875]Arkadaşım biz de canlı seyrettik. Sen nasıl bu takıma ve o adama ümit duyuyorsun hayretler içindeyim. Tabi ki kalsın böyle bir çiftliği ve bu kadar koyunu nerde bulacak.

İnşallah sen haklı çıkarsın da biz utanırız. İnan kendime hakim olmak için kendimi zorluyor ve kimseyi kırmak istemiyorum.[/QUOTE]

Haklsın yonetım Felan Hıkaye Bu FutbolcuLarLa Yenı GelenLerLe Mac Kazanamdık Kı sımdıye Kadar Neyıne Yonetımı eLestıreLım Gorunen Koy KLavız ıstmez Mısalı Bu oyuncuLarLa Gıtmıyor Essegı Ne kadar Doversen Dov Essek Yıne o Essek Tır Afedersınz ( futbolculara Degıl ama mısal Ornek ) haksızmym ?

58musab58 19.09.2009 23:46

dalga geçiyor walla da dalga geçiyorrrrrr.......

KAOS 19.09.2009 23:50

Bakın Mustafa Denizli'ye adam takımı geçen sene şampiyon yaptı isterlerse istifa edebilirim diyebiliyor...
Bizim Sultan ise sezon sonuna kadar kredim var diyor...
Fark var.........
onunla bunun arasında kocaman bir fark varrrrrrrr

WEZ Format +2. Şuan Saat: 16:40.