SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Tv 58 yorumcusu İsmail Mut'u kınıyoruz! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32742)

HALIL 13.09.2011 23:35

Cevap: Tv 58 yorumcusu İsmail Mut'u kınıyoruz!

:rolleyes::rolleyes:ben hicbirini dogru duzgun tanimiyom bir abdullah yigit ve mustafa ates oda bazen yorumlari oluyo yoksa tanimam kanal 58 ve sipas tv yi izleyemiyoruz avrupadan ve internete yayin yok bile :rolleyes::rolleyes:

bende uyduda yok

migroArmis 13.09.2011 23:50

Bu zaat-ı muhteremi tanımam programınıda izleme şansını bulamadım.Malum Bursada yaşıyorum Lakin yorumcuya sorular eksik sorulmuş gibime geliyor..Mewcut Stad mewcut taraftara yetermi diye sorulduğunda ..elbette yeter hatta fazla bile cewap werecektir..Burdada haklı olabilir.Ardından sorun bakalım bu yorumcuya Sivasın geleceği ile ilgili yapılacak en büyük yatırım nedir diye....Wersin cewabını olay çözülür zaten....

<Sivasspor58> 14.09.2011 00:31

evet Sivas'a şartta herkes şapkasını önüne koyup bir düşünsün Sivasspor 1 sezonda kaç kez stadı dolduruyor bakın Eskişehir maçına stada dolmayacak adım gibi eminim dolsa da çık yok yeminle karabükspor taraftarı bile 1 dk susmadı biraz az konuşun ve icraatta bulunun bence siteye giren hep ahkam kesiyor sivas 3 defa bu sezon hazırlık maçı yaptı 3 maçtaki taraftarı getir yine stat dolmaz ayıp ayıp sonra da buraye gelip stat diye ortaya düşmeyin önce herkes görevini yerine gitirsin sonra sağa sola laf yetiştirsin

4eylül 14.09.2011 00:45

diyarbakır sivasspor maçının başröl oyuncusu vaybe çini ismail

B.DUMANLI 14.09.2011 05:24

[B]Ismail bey´in önce sunu bilmesi gerekli, sen neden o kameralarin önünde yer aliyorsun biliyormusun? Cünki Sivas´in imkanlari bu kadar olacak ki, senden baska birini bulamamislar.

Seni de yorumcu diye oraya oturtmuslar.

Sivas´in gelecegi ile ilgili bir yatirim sana kalmamis bu bir, ikincisi de bunu yorumlamak ve bu hususda yorum yapmak seni aşar..., konusmalarinı da devamli düsünerek ve bilincli konus buda üüüüüüüüüç.

Yoksa böyle kirdigin potlarla okuyucuya ve seyirciye devamli rezil olursun buda döööört.[/B]

Salim58 14.09.2011 06:51

[B]Biliyorsan konuş ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar[/B],Demekki bildiği bukadar ileriyi düşünmeyen düşünemeyen insanlarla hiç bir yere varamayız ancak olduğumuz yerde sayarız.

İzlediğimiz bir program vardı onunda içine ettinizya helal olsun...

favori58 14.09.2011 07:43

Eğer Sivasspor ismail muta ve yanındaki spikere ,bizde bunları dinelemeye mecbur kaldıysak vay sivasın haline..
Arkadaşlar niye kafamızı yoruyoruzki,izlemeyelim yeter,başka kanal mı yok! ( Nail' bey ve diğer kanalda Kemal'da boş ama neyse))))))))

zkrllh58 14.09.2011 07:54

cahil insan.................

Rallim58 14.09.2011 08:11

[QUOTE=favori58;741220]arkadaşlar burada ne kadar eleştirirsek eleştirelim çözüm olmaz. Biz bu şikayetlerimizi kanal58 in telefonlarına veya elektronik posta adresine gönderelim[/QUOTE]

Bu sayfaya yönlendirerek, burayı okuyup "taraftara sağlıklı açıklama yapınız lütfen" diye TV'ye mail atıp cevap istedim ama nerdeeeee o kadar çağ atlayan TV yönetim kadrosu :D

TV'nin Yorumcusuna bak, İdarecisini al :)

[QUOTE=MaXiMuM;741233][B]Mustafa Ateş - Abdullah Yiğit...
Diğerleri fasa fiso :)[/B][/QUOTE]

Rahmetli Hocayı aklıma getirdin. Mekanı cennet olur inşaallah.

izmirliyiğido35 14.09.2011 08:34

böyle zihniyetleri kanalımızda ve takım içinde istemiyoruz...

hep geriye bakıyorlar... Birazda ileri bakınız lütfen...

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:52.