SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Kupada Rakibimiz Kayserispor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38795)

PETKOVİC 17.02.2015 12:37

Cevap: Kupada Rakibimiz Kayserispor

kayseri düştün ya la elimize :D

izmirliyigido 17.02.2015 12:41

Yalnız [B]birşey söyleyeyim mi[/B] size arkadaşlar?

Ligde bize [B]ters yapanları[/B] bu sene kupada birer birer [B]saf dışı[/B] bırakıyoruz..

Önce gruplarda [B]Gaziantepspor[/B]'dan 2008-2009 şampiyonluk yılının intikamını aldık, saf dışı bıraktık..

Sonra ligde ki en büyük rakibimiz [B]Trabzonspor[/B]'u eledik..

Şimdi de, ezeli rakibmiz ebedi dostumuz [B]Kaysersipor[/B]'mu var acaba sıra da ?
:D :D

.

Salim58 17.02.2015 12:48

[B]İlk tercihim Kayserispor ikinci tercihim Gençlerbirliği idi biri tuttu diğeri elendi :)

Kayserispor'u hafife almamak gerek Kayserispor PTT 1. Lig'de açık ara lider durumdalar güzelde futbol oynuyorlar...

İlk maçın deplasmanda olması bizim için büyük avantaj oradan iyi bir sonuçla dönersek 4 Eylül'de işi bitiririz.[/B]

cemahmety 17.02.2015 12:58

muhtemel rakipler arasında en güçlüler sıralaması Mersin, Kayseri, Gençler, Manisaydı ve bize Kayseri geldi. Kayseri ile aramızdaki çekişmeyi herkes bilir. Ben ilk maçı deplasmanda oynayacak olmamızın çok iyi bir avantaj olduğunu düşünüyorum İnşallah oyuncularımız tam konstanre olursa sakatlık, ceza anlamında çok büyük handikaplarımız olmazsa eleyeceğimizi ve yarı finalde GS ile eşleşeceğimizi düşünüyorum

GokhanTurna 17.02.2015 13:09

Kayseri kötü bir takım değil alt ligde diye küçümsemeyelim. İnşallah finale kadar gideriz. Bence artık kupaya da asılmalıyız, finale çıkarsak avrupa bileti var işin ucunda.

4eylul58 17.02.2015 13:13

2. torba kim ciksa eleriz. ama kayseri bu sene iyi oynuyor. ama jer turlu yine eleriz :))

Rallim58 17.02.2015 13:34

Cevap: Kupada Kuralar Çekildi

[QUOTE=sivaslıadem;936967]daha kuralar çekilmeden içimde bir his vardı
Danışıklı dövüş gibi bir kura çekimi oldu,
Fener cincon eşleşmesini finale saklayarak şüphelerimi artırdı
Akılları sıra primi yüksek bir final hayal ediyorlar
Bu oyunu bozacak olanlar biz anadolu takımlarıdır[/QUOTE]

Doktorum, istediklerini nasıl yaptıklarını geçen sene canlı yayında Ahmet Çakar açıklamıştı. Bunda şüphelenecek birşey yok.

Şüphe üzerine kurulan sistemden şüphe duyulmaz.

DOGU_BEY 17.02.2015 13:51

[B][QUOTE=DOGU_BEY;936332][B]ts zaferinden sonra da yazmıştım bize manisa-tuzla eşleşmesinin galibi çıkacak diye o yüzden manisa diyorum..ama ts nin köpekliğini ve yalamalığını yapan gayseri de gelsin isterim güzel bir tokat da onlara çarpalım....böylece bu sezon 2 karaktersiz takıma ağzının payını vermiş oluruz..[/B][/QUOTE]

beklediğim güzel bir kura oldu...şimdi sıra tsnin avukatlığını ve yalakalığını yapan kayseride...abiniz pardon ablanıza uyguladığımız tarifeyi daha misliyle size uygulayacağız, hazır olun yavrularım...[/B]

ıssızgemi 17.02.2015 13:54

federasyonun en büyük şikesi bu bence..istedikleri takımı istedikleriyle eşleştirdiler..finalde büyük kulüpler kapışsın yayıncı kuruluş kar etsin.izlensin falan ayakları..!!!
Güçlü bi kayseri var..sonuçta ptt nin lideri..keşke manisa çıksaydı diyeceğimde,federasyon öle istedi!!!!

DOGU_BEY 17.02.2015 13:57

[B]bu arada arkadaşlar korkmayın rahat olun göreceksiniz hem ligde hem kupada gsye darbe vuracağız yeter ki adi hakemler devreye girmesin yeter ki ağlamadan oynasınlar...[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:47.