SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Setkus mu? Mirante mi? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39223)

B.DUMANLI 05.07.2015 16:24

Cevap: Setkus mu? Mirante mi?

[QUOTE=mustafa_kavak58;949520]Mustafa ATEŞ dünkü twitti

Şayet Setkus'da(!!!) olmayacaksa Sivas Belediyesporun kalecisi Serkan Demirol olsun[/QUOTE]

Yok daha neler.Setkus o kadar ahim sahim bir kalecimiki onuda alamiyorsa, o vakit ligden cekilsin daha iyi...

mnt3 05.07.2015 22:07

[QUOTE=antik58;949144]Antalyaspor yöneticilerini kutluyorum yönetim uçağa biniyor Güle oynaya adamın kapısına dayanıp alıp getiriyorlar. Tamam paramız yok gelirler düşük borçlanmak istemiyoruz hepsini anladık ama yöneticilerin o söyledikleri 4 5 kaliteli futbolcu nasıl alınacak ve en önemlisi ne zaman alınacak. Pedro Oldoni gibi kaliteli futbolcular gelecekse sivastaki liselerin maçlarına gitsinler hem daha kaliteli hem ucuz...[/QUOTE]

Samuel Etoo ve Ronaldinho'nun transferlerini 2 ayrı firma üstlendi,sponsor olarak onlar karşılayacak parayı,Antalya da yaşadığımdan iyi biliyorum.Sivassporumuza destek veren işadamlarımıza teşekkürler, ama çoğu lafta Sivaslıyım deyip icraata gelince bir şey yapmayan insanlar.Umarım zamanla değişir bu durum

58YIGIDO58 05.07.2015 22:50

Mirante gelse daha iyi olur.

tavatir 05.07.2015 23:17

[QUOTE=YigidooSivas58;949538]Mirante gelse daha iyi olur.[/QUOTE]

Bologna, 32 yaşındaki kaleci Antonio Mirante'yi transer ettiğini açıkladı.

triper58 06.07.2015 00:51

Yunanlıların mali yönden işleri zor bonservis falan istiyorlarsa ayın sonunu beklesin bizimkiler.Kaleci kampa katılsa da olur katılmasa da olur sorun değil ama forveti kesinlikle kampa yetiştirmeleri lazım.

NöOReaK 06.07.2015 11:01

Setkus son 7 sezonda 5 farklı ülke 7 farklı takımda oynamış. İstikrar açısından soru işaretleriyle dolu bir kaleci.

buraks58 06.07.2015 11:15

setkus transferi (resmiyet kazanırsa) pek içime sinmedi. arkadaşımın dediği gibi son 7 sezonda 7 takım değişmiş. geçen sene de takımında ikinci yarı formasını diğer kaleciye kaptırmış.(sakatlık vs yaşamadıysa kötü performanstan olmalı). inşallah bizi yanıltır ve çok iyi çıkar çünkü çok iyi bir kaleciye ihtiyacımız var. geçen sezon ki gibi alacağımız maçları kaleci hatalarıyla vermek istemiyorum.

davulcu 22.02.2016 11:22

bu setkus kaleci felan değil adam daha top tutamıyo topu yumuşatıp kontrol edemiyo acilen korcan kaleye geçmeli

adres58 22.02.2016 12:27

[QUOTE=davulcu;968925]bu setkus kaleci felan değil adam daha top tutamıyo topu yumuşatıp kontrol edemiyo acilen korcan kaleye geçmeli[/QUOTE]

Kaleci seçimi çok enteresandır. Bizde de bir nebze bu enteresanlık devam ediyor. 2 Teknik direktör değişti 3. olarak Mesut Hoca geldi ve üçüde Setkusu tercih etti. Demekki istikrar istiyor kalecilik mevkiisi. Özellikle son iki deplasman akıllara zarar veren hatalara mahal verdi Ernestas Setkus... Korcan yıllardır bu takımda oynuyor, belkide takımın bilmem kaçıncı kaptanı. Öyle riskli maçlara çıkacağız ki ben antrenör olsam bu riski almam. Haa siz alırsınız onada saygımız vardır... :D :D

35gürün58 22.02.2016 13:05

Setkus'un yediği golleri değerlendiren arkadaşlarımız hiç müdafanın hatalarından ve Setkus'u çaresiz bıraktığından bahsetmiyorlar veya akıllarına gelmiyor veya pozisyonları iyi incelemiyorlar, Setkus bana göre son yıllarda aldığımız en iyi kalecilerden biri bu nedenle yıllarını futbola vermiş teknik adamlar Korcan'ı değil Setkus'u tercih ediyor.

Kesin olarak inanıyorum ki Korcan kaleye geçse yediği enteresan gollerle saç baş yoldurup , yana yana setkusu aratacak bu taraftara. adım gibi eminim. Korcan'ın yenilmeyecek golleri yediğini ne çabuk unuttunuz .

İşte bu bakış açısı Rıza Çalımbay'ı da bizden kaçırttı. Carlos'uda kimse yapılan transferlerin beş para etmezliğini dile getirmeden bu iyi adamları suçlayarak kaçırttı.

Puan durumumuz ve rakiplerimizinde puan alması ligde kalma hayallerimizi bir hayli zayıflattı mucizelere kaldık. düşersek bunun sorumlusu ne Setcus ne de Bakkal olur bunun sorumlusu transferde rol oynayan erk sahipleridir.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 19:34.