SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Transfer Tavsiyeleri (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39583)

eyuphulagu 25.12.2015 01:18

Cevap: Transfer Tavsiyeleri

[QUOTE=flarcone;961939][B]Bugün 3 menajer ile görüşmeler yapıldı.

belçikalı bir orta saha ile görüşülüyor. bu oyuncu takımında neredeyse tüm maçlarda oynamış ama çoğunda 2. yarı girmiş bir oyuncu.

brezilyalı bir stoperde var fm oynayanların zorda olsa hatırlayabileceği bir isim

(ancak bu 2 oyuncuda biraz tuzlu pazarlıklar sürüyor)

mısırlıların menajeriyle bugün görüşme yapıldı net birşey yok

muhtemelen 4 transfer kampa yetişecek

6 banko belki 7 oyuncu transfer edilecek

mısırlılar hariç 4 oyuncuyla çiddi olarak görüşmeler sürüyor.[/B][/QUOTE]..Geçen yıl devre arası sivassporun gündeminde olan,Fas liginde oynayıp bu yıl Mısır ligine transfer olan santarfor Malik Evouna adı geçen oyuncu olabilir mi acaba?....Mısır liginde santrafor çok ama Malik göze çarpan en iyi forvet gibi gözüküyor..

flarcone 25.12.2015 13:03

[QUOTE=eyuphulagu;961945]..Geçen yıl devre arası sivassporun gündeminde olan,Fas liginde oynayıp bu yıl Mısır ligine transfer olan santarfor Malik Evouna adı geçen oyuncu olabilir mi acaba?....Mısır liginde santrafor çok ama Malik göze çarpan en iyi forvet gibi gözüküyor..[/QUOTE]

[B]yeni oyuncular okan hocanın kendi scout oyuncuları hepsi.[/B]

furky.b 25.12.2015 13:24

Valla ben Hollanda liginden Heracles Almelo takimindan fas asilli Ilias bel Hassani ve Oussama Tannaneyi tavsiye ederim. Ikiside potansiyeli yuksek oyuncular hemde faslilar yabancilik cekmezler.

mustafa_kavak58 25.12.2015 13:25

Görüsülen 2 oyuncu misir ligindenmi yoksa misirlimi

adres58 25.12.2015 15:11

Gelsinde iyi oyuncular, ÇİN'e YEMEN'e razıyım

Yeterki eli ayağı düzgün godummu oturtan GARA kuru gelsin..

Gelsin artık gelsin :D :D

sawyer5892 25.12.2015 15:17

2010 yılından beri bu siteye üyeyim kaç tane transfer sezonu geçti kimse yanlış anlamasın duyum aldım şununla görüşülüyor diyenlerden %90'ı transfer edilmedi. Bilgi varsa kaynak olacak ki inandırıcılığı artsın. Transfer sezonunda yönetim açıklamadan umutlanmamak lazım. Adı geçen oyuncuları araştırmak videolarını izlemek hayal kurmak eğlenceli ona ben de katılıyorum

asabibaba 25.12.2015 18:58

[QUOTE=sawyer5892;961974]2010 yılından beri bu siteye üyeyim kaç tane transfer sezonu geçti kimse yanlış anlamasın duyum aldım şununla görüşülüyor diyenlerden %90'ı transfer edilmedi. Bilgi varsa kaynak olacak ki inandırıcılığı artsın. Transfer sezonunda yönetim açıklamadan umutlanmamak lazım. Adı geçen oyuncuları araştırmak videolarını izlemek hayal kurmak eğlenceli ona ben de katılıyorum[/QUOTE]

Bu yüzden artık transfer haberleri ilgi görmediği gibi aşırı tepki almaktadır.Dikkat ederseniz kimse transfer haberi yapmamaya özen gösteriyor.Kulakları çınlamasın diye sanırım....

baliliiiiii 25.12.2015 19:46

Çalışmış araştırmis emek sarfetmissin eline koluna sağlık.

4eylul58 25.12.2015 20:05

Güzel bir araştırma emeğine sağlık.
umarım dikkate alan olur.

bulutbey27 25.12.2015 21:49

Keşke böyle etkili olabilecek futbolcuları zamanında takıma zamanında takıma kazandırsalardı şimdiye çok farklı şeylerin hayalini kuruyor olurduk

WEZ Format +2. Şuan Saat: 01:08.