SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Sivasspor Yönetimi Hakkında (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Yönetim İstifa (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39894)

sebasteia 23.04.2016 20:53

Cevap: YÖNETİM İSTİFA

[QUOTE=50sekiz;973619]Bosuna istifaya davet ediyorsunuz [B][U]CÜNKÜ[/U][/B]
sezon sonu baglasaniz durmazlar, kendileri birakip kacarlar cünkü PTT de para yok, yöneticilerin elleri ceplerine gitmesi gerekecek, o yüzden arkasina bakmadan kacip giderler..[/QUOTE]

Adam olan zor zamanda kendini belli eder. Bakip gorecegiz, kim adam kim sovmen?!

savaş2 23.04.2016 20:55

***Başkanın hataları-1-Sergeni cok gec göndermesi-2 Hakem hatalarına göz yumması-seso nun bencil ve kötü oyununu görmemesi ilk fırsat satılması gerekirdi.

yiğido58sinan 23.04.2016 20:59

[QUOTE=sehrisivas;973625]Iyi günde Kötü Günde diye bir anlayış hiç olmadı Sivasta. İkinci ligte bir teknik direktör vardı şimdi Rıza hocanın yanında Bülent hoca. Aciklama isteyen gazetecilere dedi ki Sivas ta her kes teknik direktör. Şimdi bende şu nokta da eleştirime geleyim. Bülent hoca ile iki sene şampiyonluk kovaladık üçüncü sene kötü başladı diye hemen Bülent istifa Bülent istifa sabır diye bir durum yok. Neyse takıma zarar vermesi diye yolladı mecnun başkan. Rıza hoca geldi bence çok başarılı bir hoca gerek transfer komitesi gerçek disiplini ile. Kurumsal bir yapı oluşturabilirdi. Ama yine Sabır yok Rıza istifa istifa. Mecnun başkanın hatası olmadı mı oldu diye mecnun istifa mi hemen. Kötü Günde neden yanında olmayı denemeyiyoruz. Hep beraber yine süper lig için çalışalım demiyoruz. Ben Sivasspor'un kilimli Belediyesispor la Of sporla maç yaptığı günlere dönsün istemiyorum sadece. Bence devir birlik vakti[/QUOTE]

Dediklerini denedik sonuc bu. İlk defa bu duruma dusmedik yillardir ayni hatalar yapila yapila geldik. Madem yaptigi hatadan ders almasini bilen bir yonetim yok, bilenini getirmeyi biliriz..

muhalif 23.04.2016 21:03

[QUOTE=anadolu5858;973634]mecnun iyi adamdır. ne yapsın forvet dedik gitti bir kamyon para verip yunan gol kralını getirdi adam fiyasko çıktı. orta sahaya adam dedik. gitti bir kamyon para verdi yektayı aldı adam fiyasko çıktı. kaç sezondur 10 sezon başı, 10 sezon ortası oyuncu aldı çoğu fiyasko çıktı. hoca dedik biri gitti biri geldi, bülent başkandan başkası da bizi yaramadı. Rast gitmeyince olmuyor işte. sezon başı 8-10 maç çok iyi oynadığımız halde puan toplayamadık. 3-4 yıldır var bir sıkıntı hep direkten döndük. bu sezon aklımıza gelen gelmeyen herşey bizim aleyhimize. Galiba düşme zamanımız geldi.Çok üzgünüz. Çünkü sivasspor bizim için temel ihtiyaç oldu ekmek gibi su gibi hava gibi.. Eminim mecnun başkan da en az bizim kadar üzülüyordur. Nasıl üzülmesin adam yıllarını hatta ömrünü verdi. belki bilmediğimiz nelere katlandı. Alt lige düşersek de devam bizim için başka seçenek de yok. biz bu takımı süper ligde sevmedik. sivasspor varolduğu sürece bizim için bir şey değişmeyecek. Bizler her zaman sivasımızın sivassporumuzun yanında olacağız.[/QUOTE]

hangi kamyon gibi para sayın anadolu ;

yönetici cıktı alacağımız topcular hep zamlandı 200 bin dolarlık topcular 1 milyon oldu demedi mi? atıp bulgaristan liginde oynarken aylık 7000 euro alıyordu. sivasta kaça oynadığını sanıyorsunuz.

o baraleşte bulgar liginden geldi 200 300 binden fazla almaz alamaz takım bu paralara oynayan adam yok.

lütfen iyice araştıralım. Bonservisi elindeki topcuları alıyor son yıllarda.

bi gidenleri düşünelim. neden alındı ve neden gönderildi.

HeLuieN58 23.04.2016 21:08

[B]Zamanında R.Carlos Gönderildiğinde Suçun Carlos da Değil Yönetimin Yanlış Transfer Politikası Olduğunu Söylediğimizde Bize Carloscular Lakabını Takan Yönetim Yalaklarına Selam Olsun.Unutmasınlarki Görünen Köy Uzakta Değildir.
2-3 Tane Saglam Transferle Uefa Avrupa Ligini Zorlıyacak Takım Bakıyoruz Bi Alt Lige Düştü Düsecek.İnş.Şans Bizden Yana Olur Ve Düşen Takımlar Arasında Olmayız Ama Basta Erdal Sarılar Olmak Üzere Yönetimin Acil Kan Değişikliğine Gidip Eğer Kümede Kalırsan Adam Gibi Transferler Yapması Kaydesiyle İyi Forumlar.
(Dip Not: O zamanlar Benle Aynı Düşüncede Olan Sözde Carlos'cu Arkadaslar S,zide Unutmadın Sizlerede Selam Olsun ;) )[/B]

50sekiz 23.04.2016 21:11

[QUOTE=sebasteia;973636]Adam olan zor zamanda kendini belli eder. Bakip gorecegiz, kim adam kim sovmen?![/QUOTE]

Yalandan tribünleri istafa diye bagittirsin, biz artik yorulduk, zaten sezon sonu devretmeyi düsünüyorduk diye aciklama yaparsin ve kacarsin..... ben böyle bir senaryo gerceklesecegini tahmin ediyorum.

Düsen takimlara bakin, yöntem hep ayni. Önce yillarca o koltugu birakmiyorlar, ahlar vahlar, ne zorluklar cekiyoruz, kulübü bu kadar seviyoruz, ailemize vakit ayiramiyoruz, islerimizi ihmal ediyoruz ajitasyonu ve sonra takim küme düstü mü piiiiiiiirrrrrrrrrrrrrr

stain 23.04.2016 21:20

Atlanılan bir konu var oda sıfır borç konusu bizi borcumuz yok diye avutan yönetim şuan bunu dillendirmiyor sadece mecnun bi kez dillendirdi borcumuz var yardım edin dedi ama sonra ses seda yok takım ligden düşünce hadi bize eyvallah bizde zaten yorulduk yıprandı diyip wınnnnnn olmasın hanı.

Özellikle son yılın malı tablosunun açıklanması lazım bırakıyorlarsada şeffaf bırakmalılar

sehrisivas 23.04.2016 21:21

[QUOTE=yiğido58sinan;973638]Dediklerini denedik sonuc bu. İlk defa bu duruma dusmedik yillardir ayni hatalar yapila yapila geldik. Madem yaptigi hatadan ders almasini bilen bir yonetim yok, bilenini getirmeyi biliriz..[/QUOTE]
Kim mesala örnek aday var mı destekleyelim bizde?

Ferhat06 23.04.2016 21:22

[QUOTE=50sekiz;973645]Yalandan tribünlere istafa diye bagittirsin, biz artik yorulduk, zaten sezon sonu devretmeyi düsünüyorduk diye aciklama yaparsin ve kacarsin..... ben böyle bir senaryo gerceklesecegini tahmin ediyorum.

Düsen takimlara bakin, yöntem hep ayni. Önce yillarca o koltugu birakmiyorlar, ahlar vahlar, ne zorluklar cekiyoruz, kulübü bu kadar seviyoruz, ailemize vakit ayiramiyoruz, islerimizi ihmal ediyoruz ajitasyonu ve sonra takim küme düstü mü piiiiiiiirrrrrrrrrrrrrr[/QUOTE]

Bıraksa dava sürecinde,tutukluyken bırakırdı.Yoktan yere aylarca hapis yattı.Çok kolay adam harcıyorsun derdin nedir bir türlü öğrenemedik.Hep böyle günlerde ortaya çıkıyon sana gene gün doğdu.Bırakmaz devam ederse ona da bir kulp bulursun.

50sekiz 23.04.2016 21:44

[QUOTE=Ferhat06;973650]Bıraksa dava sürecinde,tutukluyken bırakırdı.Yoktan yere aylarca hapis yattı.Çok kolay adam harcıyorsun derdin nedir bir türlü öğrenemedik.Hep böyle günlerde ortaya çıkıyon sana gene gün doğdu.Bırakmaz devam ederse ona da bir kulp bulursun.[/QUOTE]

Ben hep burdayim..
Dava sürecinde birakan bir baskan gördün mü?
Aziz birakti mi?

Birakmasin, takimi tekrar STSL'e cikartsin,merak etme kulp bulmam. Ben birakip kacaklari yönünde tahminde bulundum. Istiyorsan sen de kendi tahmini yap.. ya da herkesin yorumuna saygi duymayi ögren..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 22:59.