SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=35)
-   -   YİĞİDOLAR ISLANMAYACAK (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=9174)

yigido_furkan 18.06.2007 12:33

-->: YİĞİDOLAR ISLANMAYACAK

Sivasspora yakısan sekilde bir stadımız oluyo seneyede kale arkası kapatılırsa cok daha güzel olur hayırlısı

liseli 18.06.2007 13:21

--->: YİĞİDOLAR ISLANMAYACAK

Seyircilerin üstü kapanıyor ne güzel önceden yazın güneşten kışında yağmurdan kardan şikayet ediyorlardı artık rahat rahat maç izleyebilirler.Tribünde asıl kapanması gereken yer taraftar gruplarının bulunduğu havuz tarafı kale arkasıdır.Nedeni ise yaptığımız tezahüratlarda sesi dahada etkili ve yüksek bir şekilde sahaya yansıtabilmek için

1967_CLUB_KEL 18.06.2007 14:24

[QUOTE=izmirli_yigido_dpu;168596][FONT="Comic Sans MS"][B]Proje Güzel.. ÇekirdekÇi YiğiDoLar İçin MüTHiç Bir GeLi$Me :D :D Gerçek taraftar Yağmur,Çamur Dinlemez Destek verir.. Maça Gidipte Tiyatro Gibi İzleyenler Dü$ünSün :D :D [/B][/FONT][/QUOTE]

AYNEN GARDAŞ MAÇA GELİYOSAN TEZARATDA YAPACAN KÜFRÜNÜDE EDECEN YOKSA NE ANLAMI VAR FANATİK TARAFTARLIĞIN DEMİ AMA ...

BAŞKENTLİ YİĞİDOLAR...

Divriği58- 18.06.2007 14:35

[QUOTE=liseli;224235]Seyircilerin üstü kapanıyor ne güzel önceden yazın güneşten kışında yağmurdan kardan şikayet ediyorlardı artık rahat rahat maç izleyebilirler.Tribünde asıl kapanması gereken yer taraftar gruplarının bulunduğu havuz tarafı kale arkasıdır.Nedeni ise yaptığımız tezahüratlarda sesi dahada etkili ve yüksek bir şekilde sahaya yansıtabilmek için[/QUOTE]

MERAK ETMEYIN SIVASA SUKRUSARACOGLUNU DIKSENIZ SEYIRCI YINE BI BAHANE BULUR GELMEZ

AYRICA TARAFTAR GRUPLARININ MARATONA ALINMASI LAZIM SES CIKMASI ICIN

Yiğiter 18.06.2007 14:56

-->: --->: YİĞİDOLAR ISLANMAYACAK

[QUOTE=1967_CLUB_KEL;224243]AYNEN GARDAŞ MAÇA GELİYOSAN TEZARATDA YAPACAN KÜFRÜNÜDE EDECEN YOKSA NE ANLAMI VAR FANATİK TARAFTARLIĞIN DEMİ AMA ...

BAŞKENTLİ YİĞİDOLAR...[/QUOTE]

eğer fanatik olmak için küfür etmem gerekiyorsa,stada gelmenin anlam kazanması için küdür etmem gerekiyorsa...ben sivassporun hiçbir maçına gelmek istemiyorum..
ayrıca şunu da unutmayın küfürü eden sizsiniz cezayı ödeyen kulüp..böyle bir şeye hakkınız yok...10 milyon 5 milyon para veriyonuz bir maça..küfür ederek milyarlarca lira para kaybettiriyonuz..görüldüğü gibi küfür eden tarfatranın kulübe hiçbir faydası yok...
acaba başkanımız sayın mecnun otyakmaza sorsak,maça gelip çekirdek yiyen taraftra mı yoksa maça gelip küfür eden taraftarlar mı istersiniz diye..sence hangisi gelsin der?

Yiğiter 18.06.2007 15:00

-->: --->: YİĞİDOLAR ISLANMAYACAK

[QUOTE=Divriği58-;224246]MERAK ETMEYIN SIVASA SUKRUSARACOGLUNU DIKSENIZ SEYIRCI YINE BI BAHANE BULUR GELMEZ

AYRICA TARAFTAR GRUPLARININ MARATONA ALINMASI LAZIM SES CIKMASI ICIN[/QUOTE]

tamam kardeş maratona gelsinler..onlara maraton yasağı yok yanılmıyorsam...alsınlar gelsinler biletlerini...

OLCAY_58_AKKUS 18.06.2007 15:12

[B]Kulübümüz için hayırlı olsun.Ama bakıyorum bazıları maça gidemiyorduk falan diye yazmış.Arkadaşlar taraftarlık biraz fedekarlık istiyor malesef.Yeri geliyor ıslanıyorsun yeri geliyor üşüyorsun işin zevki de burda çıkıyor zaten.(şimdi stadın üstü kapanacak diye maçlar zevksiz olacak manası çıkarmayın.imkan varsa kullamak en doğrusu ve kullanıyoruz.)Şimdi ben o arkadaşların stad üstü kapandı diye gelipte Sivas maçını izeyeceklerini sanmıyorum.illaki başka bir bahane uyduracaklardır.[/B]

OLCAY_58_AKKUS 18.06.2007 15:15

[QUOTE=1967_CLUB_KEL;224243]AYNEN GARDAŞ MAÇA GELİYOSAN TEZARATDA YAPACAN KÜFRÜNÜDE EDECEN YOKSA NE ANLAMI VAR FANATİK TARAFTARLIĞIN DEMİ AMA ...

BAŞKENTLİ YİĞİDOLAR...[/QUOTE]

bu yazıyı yazarken nasıl bir ruh hali içinde olduğunu ve nerenle düşündüğünü çok merak ettim.böyle rezillik olmaz arkadaş ne yapmaya çalışıyorsunuz.anlamak mümkün değil.seni gibi insanları değil stada topluma almamak lazım.bu yazdıklarında eğer ciddi isen.

BOUN 19.06.2007 02:04

--->: -->: --->: YİĞİDOLAR ISLANMAYACAK

[QUOTE=yigiter187;224250]eğer fanatik olmak için küfür etmem gerekiyorsa,stada gelmenin anlam kazanması için küdür etmem gerekiyorsa...ben sivassporun hiçbir maçına gelmek istemiyorum..
ayrıca şunu da unutmayın küfürü eden sizsiniz cezayı ödeyen kulüp..böyle bir şeye hakkınız yok...10 milyon 5 milyon para veriyonuz bir maça..küfür ederek milyarlarca lira para kaybettiriyonuz..görüldüğü gibi küfür eden tarfatranın kulübe hiçbir faydası yok...
acaba başkanımız sayın mecnun otyakmaza sorsak,maça gelip çekirdek yiyen taraftra mı yoksa maça gelip küfür eden taraftarlar mı istersiniz diye..sence hangisi gelsin der?[/QUOTE]

Kardeş yanlışın var. '' 5-10 milyon para veriyonuz, küfredip milyarların ceza olarak çıkmasına neden oluyosunuz'' demişsin amaaaa bu küfürcü taife genelde para vermiyor!:) Yani külliyen zarar... Tabii böylesiler yüzünden stadlara gelmeyen ve gelemeyenlerden elde edilebilecek gelirlerin de kayıp listesine eklenmesiyle kayıplar daha da artıyor. Ne yapalım... Allah ıslah etsin!

SLHKZ 02.07.2007 00:59

işte maraton tribünün kapanmış hali!!!

[COLOR="DarkRed"][FONT="Lucida Console"]sizler için sabırsızlıkla beklenen maraton tribünün üstünü ben kapattım :D .
inşallah beğenirsiniz..............[/FONT][/COLOR][IMG]http://www.panoramio.com/photos/original/3061781.jpg[/IMG]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 06:35.