SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   OLAY MAÇ YENİDEN! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=12548)

erdaleren58 28.08.2007 20:00

--->: OLAY MAÇ YENİDEN!

NEDEN BÖYLE BOS BOS YORUMLAR YAZIYORSUNUZ SUNU UNUTMAYINKI BIZLER SIVASLIYIZ BIZLER HAK EDIYORUZ KESEKE 1-0TS LEYINE ONAYLANSAYDI:KIMSE BÜLENT UYGUNU DINLEMEDIMI SIVASLILAR SAYIN B:BAKAN YARDIMCISI SENERE SAHIP CIKMADILAR C:BASKANI OLACAK ADAMA SENERE SAHIP CIKAMAYAN 3PUANA NASIL SAHIP CIKSIN GÜLE DAHA COK ILGI GÖSTERILDI SIMDI DERDINIZI GÜLE YANIN NEDEN BIZLERDE ASAGILIK KOPLEKSIMI VAR SIVAS TAN C:BASKANI CIKAMAZMIYDI GÜL SENERDEN DAHAMI ÜSTÜN:BU MAC BENIM UMRUMDAN DEYIL.

1967_DERNEK_NAİL 28.08.2007 20:01

LANET OLSUN BU FEDERES YONA BAŞKA BİŞİ BEKLENEMEZDİKİ YAZIKLAR OLSUN

samet yıldız 28.08.2007 20:01

3-0 hakkımız olan maçı vermediler ama sahada görecekler o taraftarlar nasıl saldırdıysa sivasın attığı toplarda ts'nin filelerine öle saldıracak

selcuk349 28.08.2007 20:02

böyle saçmalık olamaz.haluk ulusoy biran önce istifa etmeli.o koltuğun hakkını yerin altında nasıl verecek.insan bu kdar adi olamaz.BETER OL TRABZON...

kongreli 28.08.2007 20:02

-->: OLAY MAÇ YENİDEN!

***SİVASSPOR'UN*** sahasında hiç bir zaman hiç kimse pislik çıkartamadı çıkmazda bize yakışmaz biz sivasspora sevdamızı yumruklarımızla yeşil sahalarda deil o yiğido denilen yüreğimizle kalbimizde yaşarız.

Army 28.08.2007 20:02

[B]TFF Yönetim Kurulu, Trabzonspor - Sivasspor müsabakanın tarafsız bir sahada, seyircisiz olarak, ileride belirlenecek bir tarihte tekrarına karar verdi.

12.08. 2007 tarihinde Trabzon Avni Aker Stadyumu'nda oynanan Trabzonspor-Sivasspor Turkcell Süper Lig futbol müsabakasının 90+2. dakikasında müsabakanın hakemi Bülent Demirlek tarafından tatil edilmesi neticesi, dosya ve ekleri TFF Yönetim Kurulu'nun 28.08.2007 günü yapmış olduğu toplantıda etraflıca görüşülmüş, dosyada bulunan hakem, gözlemci, temsilci raporları detaylı şekilde incelenmiş, müsabaka gözlemcisi ve temsilcileri Kurul'da dinlenmiş, ek raporlarına başvurulmuştur.

Gözlemci ve temsilcilerin ek raporları doğrultusunda hakemin müsabaka ile ilgili tatil kararı Yönetim Kurulu'nca uygun görülmemiş olup, Futbol Müsabaka Talimatı'nın 18/a ve 29/b son fıkra maddeleri hükmü gereği müsabakanın tarafsız bir sahada, seyircisiz olarak, ileride belirlenecek bir tarihte tekrarına karar verilmiştir.

Müsabaka hakemi hakkında müsabakayla ilgili soruşturma açılmasına, ayrıca basında yer alan demeçleri sebebiyle Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak ile yöneticilerden Abdullah Başer ve Zeyyat Kafkas'ın Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilmesine karar verilmiştir. [/B]

BekirBayrak 28.08.2007 20:03

--->: MAÇ TEKRAR OYNANACAK

[QUOTE=firtina61;241895]sevgili sivassporlu taraftarlara acikcasi ben bunu yakistiramadim acikcasi.Mac trabzonspora verilmediki mac tekrar oynanacak cikin aslanlar gibin maci alin.Nedir yani bukadar haykiris.Kimse kusura bakmasin ama mac öyle 30saniye ile kazanilmaz.Bakin sizlere bir soru sormak isterim.Düsününki sivasta mac oynaniyor hayati önem tasiyan bir mac ve rakip taraftar maci sivas tribününde izliyor takimi yenik durumdayken birden sahaya atliyor nasil olacak bu is ozaman?Yanlis anlamayin ben kesinlikle sivas taraftari sahaya girdi demiyorum ama bence adaletsiz bir karar cikmadi.Oyüzden yine söylüyorum sivasspor aslanlar gibin cikar maca fenerbahceye karsi oynadigi futbolu sergiler ve maci alabilir hatta alsinda diyorum inanin en samimiyetimle söylüyorum sivasspor tekrarlanacak maci alsin sizin kadar bende sevinecegim.Saygilarimi sunarim.[/QUOTE]

sende amma uzattın ha senin siten yokmu
yada ulusoyun sitesine git yorum yaz
ukalalıkta bilgiçlikte yapmaa

LosTie58 28.08.2007 20:04

danimarka-isveç maçında sadece bir tane seyirci girdi diye maç diğer takımın lehine 3-0 tescil edildi bir adam girdi diye yani ikinci bi adamı arasan sahada yoktu uefa ya gitmeliyiz.

Bln-Fatih58 28.08.2007 20:05

hem yüklü bir para cezasi hem macin tekrari olmayacak is ya bu ne böyle? TFF Yönetim Kuruluni kiniyorum!!!
bu olay avrupada olsa en gec 1 hafta icinde rakip takima verilmisdi 3 puan

cenk5821 28.08.2007 20:07

[QUOTE=Bln-Fatih58;241942]hem yüklü bir para cezasi hem macin tekrari olmayacak is ya bu ne böyle? TFF Yönetim Kuruluni kiniyorum!!!
bu olay avrupada olsa en gec 1 hafta icinde rakip takima verilmisdi 3 puan[/QUOTE]

ewtt cok dogruuu HATIRLARSANIZ ISVEC_ DANIMARKA MACINDA TARAFTAR SON DKIKADA SAHAYA GIRDII VE HAKEM MACI IPTAL ETTI 3 PUAN 3-0 ISVECE VERILDIIII BUNA NE DICEKSINIZZ

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:40.