SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=30507)

Yiğiter 29.10.2010 22:37

Cevap: Sivaslı 4 Eylül stadına gelmiyor!

Zamanında Erzurum'dan sırf maç için Sivas'a gelirdim.Şimdi 10 dakikalık stada gitmek bile istemiyorum.Kombinem de var ama istemiyorum.beni bu hale getirenler kimse,tarafatrın stada gelmemesinin cevabını da aynı kişiler vercektir

58svsvs58 29.10.2010 22:56

FUTBOL TAKIMI HEM YÖNETİMİYLE HEM TARAFTARIYLA BÜYÜR. TAKIMIMIZ LİGDE SON HAFTA ŞAMPİYONLUKTAN OLMUŞ. LİGİ 2. OLARAK BİTİRMİŞİZ. İYİ KÖTÜ İLERLEMİŞİZ. TAKIMIN DEĞERİ ARTMIŞ. ŞAMPİYONLAR LİGİNE KALMIŞ, EKONOMİK OLARAK KAZANMIŞ. BİZ DAHA NASIL KAZANIRIZ DİYE DÜŞÜNÜLECEĞİ YERDE, TAKVİYE YAPILACAĞI YERDE ELİMİZDE NE KADAR ADAM VARSA SATTIK YERİNE LİGDEN DÜŞMÜŞ TAKIMLARIN YOUNCULARINI (ERSEN MARTİN, İBRAHİM ŞAHİN. KADİR PEKMEZCİ, AGBETU,) BÜLENT UYGUNUN YERİNE GELEN MUHSİN ERTUĞRALDA NERDE ZENCİ ADAM VAR DOLDURDU TAKIMA HEPSİNİ TOPLASAN BİR BALİLİ ETMEZ. DİYECEĞİM OKİ: HİÇBİR ŞEY TESADÜF DEĞİLDİR. SEN BÜYÜMEK İSTEMEDİNKİ TARAFTARIN BÜYÜYE. KÖTÜ İDARE EDİLDİ TAKIM. TESADÜF OLARAK BÜYÜDÜK. KENDİ DİNAMİTLEYEREK KÜÇÜLÜYORUZ.

sevda58 29.10.2010 23:00

[B][FONT="Verdana"][B]Bizim taraftari anlamak cok guc..

Kizariz bakanlara, sunlara bunlara Sivassporumuza sahip cikmiyorlar diye..
Ama kendimizde takimimiza sirtimizi donuyoruz..
Ne TUHAF!!!!!!!!!![/B][/FONT][/B]

58svsvs58 29.10.2010 23:01

ŞAMPİYONLAR LİGİNE KALMIŞ TAKIMA BALİLİYİ SATIP YASİNİ GETİRİRSEN, BALİLİYİ SATIP AGBETUYU GETİRİRSEN, TUMU SATIP İBRAHİM ŞAHİNİ GETİRİRSEN, KADİR PEKMEZMİDR REÇELMİDİR GETİRİRSEN KİMSE GELMEZ TABİİ YA. ŞAMPİYONLAR LİGİNE BU ADAMLARLA KATILMAK DÜŞÜNCESİ OLABİLİRMİ HEMŞERİLERİM. HEPSİ ÖNCEKİ YIL LİGDEN DÜŞEN TAKIMLARDAN ALINMIŞ. EL İNSAF YAVVV...

zaral 29.10.2010 23:22

[QUOTE=elbeylii;664415]ZARAL Haklısın ama takımda takım gibi olacakki maça gidiyim adamların umrundamı ben yada benimgibi sivasspor hayranı paradan degilde maçlar zevk vermiyor bir bu hafta maç izledik iyi oynaadılar şimdiye kadar bölemiydi ben her zaman giderim ama azda zevkli olmalı oyun[/QUOTE]

[B][FONT="Arial Narrow"]Gardaş eywallah sende haklısın ama biz değilmiyiz kimse kulübe takıma sahip çıkmıyor diye bağıran heryerde iş adamları yardım yapmıyor diye bürokratlar destek olmuyor diye yöneticiler çalışmıyor diye oyuncular oynamıyor diye başbakan söz verdi stadı hala yapmıyor diye herkesi eleştiriyoruz ama biz görevimizi acaba tam yapabiliyor muyuz heleki şu dönemde hem zor bir dönemdeyiz hemde takımda hoca değişikliği oldu takımın asıl kıpırdanma kalkınma ayaklanma dönemi eğer bu dönemde yanında olmazsak takımımızın ne zaman olacağız Yiğidolar !!! Sevdamız Skora Lige Kupaya Değil Renklere !!![/FONT][/B]

tarık6 29.10.2010 23:28

[QUOTE=58svsvs58;664501]ŞAMPİYONLAR LİGİNE KALMIŞ TAKIMA BALİLİYİ SATIP YASİNİ GETİRİRSEN, BALİLİYİ SATIP AGBETUYU GETİRİRSEN, TUMU SATIP İBRAHİM ŞAHİNİ GETİRİRSEN, KADİR PEKMEZMİDR REÇELMİDİR GETİRİRSEN KİMSE GELMEZ TABİİ YA. ŞAMPİYONLAR LİGİNE BU ADAMLARLA KATILMAK DÜŞÜNCESİ OLABİLİRMİ HEMŞERİLERİM. HEPSİ ÖNCEKİ YIL LİGDEN DÜŞEN TAKIMLARDAN ALINMIŞ. EL İNSAF YAVVV...[/QUOTE]

valla gardaş sana katılıyorumda sadece kadir bekmezci e sallayamazsın adam bizim en iyi ortaha sahamız degilmi gardaş diyerlerini gorder gitsin bencede

58akif34 30.10.2010 00:13

maçlara gelenler zaten gerçek taraftar diğerleri takım yeneceği zaman gelenler yani iyi gün dostları sağlık olsun bu takım çok iyi yerlere gelecek o zaman bakalım ne yüzle bakacaklar bu takıma gönül verenlere

Bordobereli58 30.10.2010 00:41

bu alinan sonuclara ve yapilmayan transferlere bakilirsa makul bir durum bence

sivaslitaner58 30.10.2010 08:52

birde yeni stadyum istiyorsun maca gitmeseniz nasil yeni stadyum isterseniz anlamiyorum sizi

ssfatihss 30.10.2010 08:54

tarftarı küstürmemek lazım taraftar bıterse herşey biter............

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:02.