SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   2015-2016 transfer sezonu (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39074)

karşıyakalı 24.05.2015 16:02

lütfen dogru tarnsferler yapın

saygıdeger yönetim kurulu....bu takımdaki disiplinsiz oyuncuların taraftara yaptıgı zulümlere yeter demek zorundasınız.bunu içinde dogru ve iyi transferler yapmak zorunlulugunuz var..bu takımdan burhan dahil kimseyle sözleşme yenilemeyin ve sözleşmesi bitenleri yollayın alıcısını bulursanız takımdaki herkesi satabilirsiniz.taraftar olarak artık bunaldık sıkıldık bu takımın oynadıgı daha dogrusu oynamadıgı futbol yüzünden.artık top sizde... sizede güvenmek istiyorum ama geçmiş yıllarda yaptıgınız transferlere bakınca karamsarlıga düşüyorum. umarım bu yılki yapacagınız transferler taraftarı sevindirir. selam ve dua ile.....

asinancetin583 24.05.2015 17:24

Cevap: lütfen dogru tarnsferler yapın

Bence burhan korcan adem gibi isimlerle sozlesme yenilenmeli aksi takd
dirde sifirdan kadro dizmek son derece zor ve riskli bir durum olur

NöOReaK 24.05.2015 17:59

[QUOTE=asinancetin583;946034]Bence burhan korcan adem gibi isimlerle sozlesme yenilenmeli aksi takd
dirde sifirdan kadro dizmek son derece zor ve riskli bir durum olur[/QUOTE]

Yahu abi bıkmadın mı adem den adem bu sezon kaç gol attı yada gol pası verdi bizim oyun hic bir zaman ademde başlamadı adem top dağıtıp araya iyi paslar yapması gerekirken hangisini yaptı efendilik de biyere kadar.
Ben takımdan gitmesi gerekenlerin başında ademin olmasını istiyorum

Adem kadir bu kısır döngüden kurtulalım sivas son 3-4 sezondur ortadan yararak oymnamiyor kanatlara yükleniyor kanatlar kotuyse sivas kötü
hata ilk ortadan başlıyor basit top kayıplarını adem kadir yapıyor.

YETER ABİ GİTSİNLER SİVASSPOR UN PARASI DEGRERLİ GARANTİ PARAYA GARANTİ OYUNCULAR LAZIM.

çorluluyiğido 24.05.2015 18:08

[QUOTE=asinancetin583;946034]Bence burhan korcan adem gibi isimlerle sozlesme yenilenmeli aksi takd
dirde sifirdan kadro dizmek son derece zor ve riskli bir durum olur[/QUOTE]

geriye kim kaldı?bizim amacımız zten bu adamlardan kurtulup direk 11de oynayacak adam almak.ademin bu sezon golü yok.nedir bu adem sevgisi

58YIGIDO58 24.05.2015 19:01

Kisa gitmesi gerekenler ve kalmasi gerekenleri acikliyorum.

Gitmesi gerekenler: Ertugrul, kadir, adem, mehdi, Hakan, abdurrahman dereli, eneramo, utaka, i.akin, Burhan

Aatif ( 8 Million verilirse hemen satilmali !!)

Kalmasi gerekenler: Korcan, ziya, fatih, ümit, costa, Cicinho, ibrahim öztürk, batuhan, Musa.

Yukarida gordugunuz gibi en az 10 kisi gonderilmeli bu Takimdan.
Revizyon sart, simdi diyeceksiniz ki takimin iskelet yapisini bozariz.
Asil bu kadro boyle kalirsa tehlike çanlari calmaya baslar.

Haddimizi bilmeden zamaninda cok bilmislik yapip Cqrlosun hocaligini sorgulayanlar oldu burda.
Carlos 14 transfer lazim dedi ve bazilari güldü.
simdi en iyi sekilde transfer yapmaliyiz.

dibba58 24.05.2015 21:30

Takımdaki problemler taraftarımız tarafından biliniyor.Ancak yönetim bunu görüyormu sorun burada. Takımın ortasında oynayan futbolcularla kesinlikle devam edilmemeli. Atıf hariç diğerleri gönderilmeli.

dibba58 24.05.2015 21:34

Cevap: 2015-2016 transfer sezonu

50 yakın yapılan yabancı transferinden akılda kalan bir kaç kişi.Aldıgımız yerlilerin durumu ortada.Yönetim transfer özürlü sergen adam gibi bir kaç adam getirirse ne ala yönetim dayatma yaparsa Allah korusun yine aynı filimi seyrederiz

34MUAMMER58 24.05.2015 22:09

[b]takımı komple dağıtıp yeni takım kurmak riskli olur,takımı ayakta tutan 3 5 oyuncu var zaten ,onlarda giderse ,yerine gelenler yerlerini tutmazsa sivasspor büyük ihtimalle küme düşer,takımı çok dağıtmanın hiçbir faydası olmaz,bu takımda kadroya giremeyenler gitsin yerine iyi kaleci,solbek,sol açık,forvet,önlibero ,stoper hepsi çok kaliteli olmak şartıyla 6 adam alınırsa ,yedek kadroda kaliteli genç oyunculardan kurulursa rahat sezon geçirriz,demek istediğim şu ,sivassporun ortasahasını komple dağıtmıyalım adem kalacaksa kadiri yollayalım,kadir kalacaksa ademi yada mehdiyi yollayalım,defansda da costa ve ümitin 2 sini birden yollamayalım ,kaliteli solbek,ve sağbek alıp defansı sağlamlaştıralım,forvette ,utaka gidebilir ,batuhan ve eneramo kalabilir,sol açığa kaliteli bir isim alınmalı,i.toraman,hakan,musa,utaka,mehdi,kaDir,abdurahman,ertuğrul,i.akın,aydın,teşekkür edilip yollanmalı ,[/b]

samettt 25.05.2015 07:53

Abi adamlar sezon bitmeden ligden düşen takımların iyi futbolcularıyla anlaşıyolar bizimkiler ne yapıyor acaba ?

Bursaspor transfere hızlı başladı

Karabüksporlu Ahmet İlhan ve Güray Vural'la anlaşan Yeşil-Beyazlılar, Adana Demirspor'un genç ön liberosu Attamah'la da el sıkıştı. İç transferde ise Belluschi kalıyor, Civelli ve Josue'yle yollar kesin olarak ayrılıyor.

34MUAMMER58 25.05.2015 11:26

[b]erciyesten yasin öztekinin futbolunu beğeniyordum,ancak sivasspora yedirmiyeceklerinide biliyordum ,hernekadar kupa maçında nekadar karektersiz olduğunu görsekte,gs şampiyon olursa ve kupayıda alırsa yasinin çok payı olduğu gerçeğini unutmamak lazım,erciyesin sağ kanat oyuncu oğulcanı kaçırmamak lazım,kasımpaşadan yollanan adem büyüğü kaçırmamak lazım,eğer yurtdışında istediğimiz oyuncuları almakta zorlanıyorsak ,gözümüzün önündeki oyunculara bakmak lazım,osmanlısporun sol açığı tisdel,mersinin stoperi miloseviç,golcüsü velington,balıkesirin ortasahası vargas, değerlendirilebilir,takımı çoık fazla dağıtmadan alınacak kaliteli ,fizikli ayağında top tutan,sert ve isabetli şut çekebilen forvet,ortasahada hem defansa hemde ofansa yardım edecek ayağına hakim ,ciğeri körük gibi olan bir ortasaha,sol tarafta ileri geri çalışacak iyi bir sol açık,önliberoda topu ileri taşıyabilecek kaliteli önlibero,defansda yerden havadan topgeçirmeyen tecrübeli kaliteli stoper,cicinyonun defans yönünü hafiletecek gerektiğinde sağ kanattan gidecek iyi bir sağ bek,ziyayı yedek tutacak kaliteli solbek deplesmanlarda kontra yapabilecek,takım galipken açılacak rakip defansın arkasına atılacak toplara koşacak pır pır tabir edilen kaliteli forvet ,uçanı kaçanı tutacak,çok tecrübeli kaliteli kaleci alındığı takdirde,sivassporun gelecek sezon en kötü avrupa kupasına katılacağına inanıyorum,belki istediğim çok ,fakat iyi bir araştırmayla,bu saydığım mevkilere 7 milyon € verip 5-6 kaliteli oyuncuyu rahatlıkla alabiliriz ,tüm iş transferi yapacak olanların dikkatli ve özverili çalışmasında ,bekliyoruz artık [/b]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 01:58.