SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Transferde Adı Geçenler (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32054)

HALIL 10.06.2011 20:42

Cevap: Transferde Adı Geçenler

bu arada gencler kasimpasanin teknik direktoru fuat capa ile anlasmis

kaynak sporx

yigido_ersin58 10.06.2011 20:44

neyi bekliyoruz anlamış değilim bu politika ile ne yapmaya calışıyoz anlam veremıyorum dusmek için can atıyoz gıbı sankı m.yıldız gıdıyo bu takımdan yerıne gıdıp beleş işe yaramaz bı forvet alınacaksa gercekten yazık
yenıden 5 tl kampanyası yapsınlar bızım ıstedıgımız oyuncu alsınlar madem para yoksa bu ne ya karsıyaka dan transfer yapıyoz ilk 5 hedeflıyoz karsıyaka play offa bıle kalamamış takım bu nasıl bı iş anlamış değilim mersin idy. transferlerını gordukçe utanıyom tamam faty transferı super bız bu kalıtede oyuncular ıstıyozzz lütfen yönetım lütfen boyunumuz yeteri kadar eğildi

savaş2 10.06.2011 20:46

Fransızca - tespit edildi dilinden Türkçe diline çeviri

Az Pazartesi günü yükümlülüğünün önceki gün yaptığı Bordeaux Nicolas Maurice-Belay 'da da Nancy ve Sivasspor (Türkiye) yaklaştı bagaj almak için belirli, Francis Gillot o broached olmadığını söyledi tabi yeni liderlik ile.

Francis Gillot (Bordeaux teknik direktörü)
Maurice-Belay için, hiçbir şey kesin var, bir sürü getirebilir bir oyuncu. O Sochaux uzatmak vermedi, ben kulüp şekilde değiştirdim eğer belki düşündüğünü söyleyerek başka bir kulüp ile yaptığı nihai imza gecikme için sordum. Biz Bordeaux, biz ele alınmamıştır işgücüne ona gerekirse Bugün, ben bilmiyorum.

VR ile Söyleşi, Bordeaux (Yazma Football365.fr)
+++belay ın son durumu

HALIL 10.06.2011 20:49

translates google cok kotu ceviriyo ben bile anlamiyorum :)

ama galiba sivas maurice bellay ile hala gorusuyo arada orduda var ceki be aradan ordu baska oyuncu mu yok ciktiniz kene gibi yapistiniz biz sizden once ilgileniyorduk:D

hayalkafe neredesin

58 SiVaSıM 58 10.06.2011 20:53

bak belay eğer gelmezsen fatyi satmış olursun iki yüzlülük yapma orduspor kim bence ordu bu oyuncunun tırnağını alamayacak yönetimimiz biraz bastırsa bu adamı alırız vee tabili faty gardaş devreye girerse

HALIL 10.06.2011 20:55

[QUOTE=58 SiVaSıM 58;722870]bak belay eğer gelmezsen fatyi satmış olursun iki yüzlülük yapma orduspor kim bence ordu bu oyuncunun tırnağını alamayacak yönetimimiz biraz bastırsa bu adamı alırız vee tabili faty gardaş devreye girerse[/QUOTE]

bence yonetimi email bombasina tutmamiz lazim ancak oyle anlarlar :)

midnight58 10.06.2011 20:56

orduspor a hayırlı olsun twitterıda yapana helal olsun hepsi çıkıyor 5 saat önce ceyhun galatada dediler ve son dakika geçiyor ligtv gs de tweet ı olanlar search yapsınlar <<<vona1453>>> orduda haberci sanırım baskanları sölemiş braganın sag bekini ve belay ı aldık dior obir sene belay iyi oynarsa canım yanar onu diyeyim...tweet olmayanlar sölerlerse foto cekip korum şuanda meşgulum kusura bakmayın doğruluyanlar çıkar zaten BU ARADA BELAY KONUSUNUN ÜSTÜNDE ÇOK DURDUK BIRAKALIM BENCE...

HALIL 10.06.2011 20:58

[QUOTE=midnight58;722872]orduspor a hayırlı olsun twitterıda yapana helal olsun hepsi çıkıyor 5 saat önce ceyhun galatada dediler ve son dakika geçiyor ligtv gs de tweet ı olanlar search yapsınlar <<<vona1453>>> orduda haberci sanırım baskanları sölemiş braganın sag bekini ve belay ı aldık dior obir sene belay iyi oynarsa canım yanar onu diyeyim...tweet olmayanlar sölerlerse foto cekip korum şuanda meşgulum kusura bakmayın doğruluyanlar çıkar zaten BU ARADA BELAY KONUSUNUN ÜSTÜNDE ÇOK DURDUK BIRAKALIM BENCE...[/QUOTE]

neden her transfer uzuluyoruz hep husrana ugruyoruz hep tramva geciriyoruz:mad:

omotoyossi tshabalala ve belay:mad:unutamicam bu kaziklari siz?

midnight58 10.06.2011 21:00

[QUOTE=yigido_halil_58;722873]neden her transfer uzuluyoruz hep husrana ugruyoruz hep tramva geciriyoruz:mad:

omotoyossi tshabalala ve belay:mad:unutamicam bu kaziklari siz?[/QUOTE]

AHAHH YÖNETİM BİZİ DUYSA YAV ŞU BELAY ÇOK İYİOLURDU HALA VİDEOLARINI İZLİYORUM ARIYORUM AMA VONAFATİHİ DUYDUKTAN SONRA BELAYDA YATTI GİBİ ADAMLAR BRAGANIN SAĞ BEKİNİ ALIYORLAR YHAVF AMA BELAYI İNŞ ORDUYU BEĞENMEZDE KAÇAR GELİR :mad::)

DOGU_BEY 10.06.2011 21:07

01:06
sabanoh:
ama her elestirime
sabanoh:
demek istemezdim bende
aturk_5834:
şudur
aturk_5834:
ama sanada tavsiyem
01:05
aturk_5834:
ben forumda kimseyi tanımıyorum tanımadığım insanlar için öyle söyleyemem
sabanoh:
bende
aturk_5834:
yok şimdi öyle söyleme
aturk_5834:
o yüzden şimdi söylenen şu geldi şu gitti okuyup geçiyorum
sabanoh:
her didigine inaniyor
01:04
sabanoh:
[B]ama bu forumda çok fazla af edersin enayi var [/B]
aturk_5834:
kulup resmi sözleşmeyi imzalamadığı sürece cıkan transfer haberlerinin hiçbirine inanmıyorum
sabanoh:
bende
sabanoh:
biraz da pronostic yapiyor
aturk_5834:
ben kişilerle ilgilenmiyorum
01:03
aturk_5834:
belki dğru belki yalan bazılarıyla görüşülüyor anlaşılamıyor bazıları gerçekleşiyor kimisi uydurma cıkyor

[B]BU MESAJI BANA FORUMDAN BİR ARKADAŞIM GÖNDERDİ, YANİ SOHBET SAYFASINI DİREKT KOPYALAYIP GÖNDERMİŞ DÜN GECE KONUŞULANLAR BUNLAR..KONUŞMAYA DİKKAT EDİN VE BİZİ SUÇLAYAN BU ARKADAŞIN YAKLAŞIMINI VE GERÇEK NİYETİNİ GÖRÜN...

Bu arada transferler ilgili 2-3 güne kadar sağlam bilgiler geçecek elime...[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 02:11.