SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   BİR MAĞLUBİYETLE NELER KAYBETTİK? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=25472)

tekdoktirin 10.05.2009 20:47

Cevap: BİR MAĞLUBİYETLE NELER KAYBETTİK?

KARDEŞ BENİM KİMSENİN NESİHATINA İHTİYACIMYOK BEN SIVASLIYIM HEMDE SIVASLI BEN YANLIŞI SEVMEM HATA YI SEVMEM TERKET FELAN SENKİMSİN YA NE İŞSİN AKILLI OL SIVASLI OL TRABZONUN GEÇMİŞİNE BAKIN BAŞARIYI GÖRÜN VETERKEDİN

Yadigar Barcin 10.05.2009 20:55

Aci Gercek!!!!
Yüzdük yüzdük kuyruguna geldik, burdan sonrasini yapamiyoruz diye besiktasa devrettik Liderligi !!!
Son haftalarin aciklamalari maalesef bugünün geleceginin belirtileriydi, yok bizi Sampiyon yapmazlar, Ligde saibe mi var, veya puan dilenircesine iki Futbolcumuzun Antep macindan sonra yaptigi aciklamalar ve dün mac sonrasi sakinlesmek istemeyen bir mehmet yildiz, tüm Türkiyeye gösterdiki Sampiyonluk gibi bir yükü kaldirmaya halen hazir degiliz !!!!!!!!!
Belki biz taraftar olarakta az suclu degiliz, son iki haftaya kadar Sampiyonluga inanmadik ve takimi Sampiyona yakisir sekilde ateslemedik, kendimizi Antep ve istanbul macinda sampiyona yakisir bir sekilde destekledik, bu defa da takim ters tepti...
O kadar sempati toplamistikki Türkiye capinda, hepsini üc dört hafta icinde kaybettik, bunun sebebi de sahadaki tavirlarimiz ve yaptigimiz aciklamalar oldu..
yazik ettik kendimize, su kadar macta, su kadar puan toplarsak Sampiyonuz gibi aciklamalarla karsi takimlari kücümsedik, onlarda bize ders verdiler, bu dersi ne yazikki haketmistik !!!
Olurya bir mucize yasayipta Sampiyon olursak, bu sezondan cikartacagimiz cok ders var, elin oglu oynuyo ve oynatiyo ama sessizce isi götürüyo, en basit örnegi Bursaspor, biz ise rehavete kapildik.
Bir Sivasli ve Sivassporlu olarak, tüm takima ve yönetime, acikcasi emegi gecen herkese icten Tesekkürlerimi sunuyorum, bulundugumuz yer bile büyük bir basari, o yüzden üzüntüm birazda olsa az!!!
Belki kötü bir taraftarim, bu kadar acik sekilde elestirdigim icin, ama maalesef bunlar gercekler!!!!

tekdoktirin 10.05.2009 21:02

KARDEŞ SANA SESLENİYORUM İTAATTAN BAHSEDİYORSUN İTAATI LAFLA SENNİGİBİLER DEN ÖRENECEK HALİMİZ YOK BİZ ALLAHA ŞÜKÜR SIVASTA BÜYÜDÜK BUDA SANA YETER HERHALDE

congarlim 10.05.2009 21:14

arkadaslar unutmayalim bize bu umudu yasatilar bzim yigidolar kolay degil birinci ligde oynamak ben hepsine tessekür ediyorum bize bu güzel günleri yasatiklari icin. daha iyisi olurmuydu tabi bulent hocamizda bir insan ununda hatalari oluyor sezeri ilk onbirde oynatmadigi gibi mehmet yildiz cok sönuktu eski mehmet ne oldu ben yinede cok umutluyum ´kalan 3 macimizaa alacagiz insallah umutsiz olmuyaqlim sevgili hemserilerim

EmeryKadikoy 10.05.2009 21:17

geçen senede aynısı olmuştu. bülent uyguna biri dur desin. medyada orda burda, terimvari hareketler sergileyeceğine adam gibi oynatsın takımını. yok burda la ilaheillallah yoksa istanbulda laila :rolleyes: ya işine baksana be adam, şampiyonluk gidiyor.

pover58 10.05.2009 21:21

karamsarlıga gerek yok herşey olabilir.olmasada çok önemli degikl ne yapalım buraya kadar deriz.umarım iki maç bize ders olurda aklımızı başımıza toplarız.ben hep dedim ne zaman bir maça aşırı konsantre olduysak hezimete ugradık.çok üzüldük ama herşey bitmedi gün dogmadan neler dogar bekliyecegiz görecegiz.görelim mevla neyler neylerse güzel eyler.halen umudum var biz nasıl yenildiysek kargalarda yenilebilir herşey olur.

svs ayhan 10.05.2009 21:56

şampiyonluğu galatasaray belirler kısaca işin özü budur:D

trafocu 10.05.2009 21:59

Evet üzüldük ama bir şeyin altını çizelim.Bu İ.B.Ş maçını aldığımızda hakem bir şekilde bizi yine de mağlup yapacaktı.Rakip takım önde olduğundan maç seyrinde gitti.Bülent Uygun çok ANLAMLI bir ifade kullanmıştı. Şampiyon biziz ama birinci kim olur bilemem demişti.Müsterih olun.Nazariyette Şampiyonluk bizim.Gönüllerin ve çekemeyenlerin şampiyonuyuz.Türkiye gerçeklerini göz ardı etmeyelim.Yakın tarihimiz bu günlerin aynasıdır.

yigido0058 10.05.2009 22:02

[COLOR="Red"][B]bu takım 15 haftadır liderken geçen seneden beri şampiyonluğa oynarken herkes memnundu sivasspordan ve tüm yönetimden ama sivas ne zaman kaybetti şampiyonluk yarışını kaybetti veya ümitler azaldı kendilerini sivaslı sanan aslında sadece isimde sivaslı olanlar takıma ve hocaya yönelik ağır eleştirilerde bulunmaya başladı burda eleştiri yapanlara sesleniyorum siz sivas için ne yaptınız belediye maçında 2-0 geriye düşen takımımızı motive etmek galibiyet için ateşlemek yerine çekirdek yiyip hakeme küfrettiniz sustunuz 90 dakika boyunca hala maçlara fenerbahçe formalarıyla gelenler sivas sokaklarında gs bjk formalarıyla dolaşanlar var bu nasıl bir şehir ki takımı iki senedir şampiyonluğa oynuyor ama halkı diğer rakip takımların formalarıyla sokakta dolaşıyor ve maçlara geliyor kapalı yanı B A blokta altında fener forması üstünde sivasspor poları ve atkısı olan birisine şahit oldum bu çok acıverici bir olay sivassporu desteklemeye mi yoksa fenerbahçeyi mi desteklemeye geldi acaba bu şahıs bunlar gibi örnekler çok malesef sivassporu eleştirmek için öncelikle kendinizin sivaspora layık bir taraftar olarak hissetmeniz lazım eğer gerçek manada sivassporu destekleyip onu 2. takım olarak görürseniz ve sivasspor da bu desteği gerçek manada hissedip desteğinize karşılık vermiyorsa işte o zaman eleştiri hakkınız olur tribünde biz inandık siz de inanın sloganı biz hiçbir zaman inanmadık siz inandınız olarak söylenseydi daha uygun olurdu inanmayanlarla yola çıkılmaz arkadaşlar daha 3 hafta var neyin olacağı belli değilken herkes şampiyonluğun gittiğine inanıyor bence şampiyonluk bize daha yakın inanırsak buna gerçekleşir inanmazsak pes ederiz.Sivassporlu futbolculara ve teknik heyete sonuna kadar güveniyorum ve bu takım şampiyon olmasa da her zaman desteğimi sürdürmeyi bir borç biliyorum hepsinden allah razı olsun bize sivaslı olmanın gururunu yaşattılar dışarıdaki olumsuz sivaslı imajını değiştirdiler anadolunun tek sesi ve sessizliğinin çığlığı oldular inşallah şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz ve inanmayanlara hayal diyenlere tesadüf diyenlere herkese başarımızı kabullendireceğiz....[/B][/COLOR]

skynet 10.05.2009 22:17

[QUOTE=yigido0058;516825][COLOR="Red"][B]bu takım 15 haftadır liderken geçen seneden beri şampiyonluğa oynarken herkes memnundu sivasspordan ve tüm yönetimden ama sivas ne zaman kaybetti şampiyonluk yarışını kaybetti veya ümitler azaldı kendilerini sivaslı sanan aslında sadece isimde sivaslı olanlar takıma ve hocaya yönelik ağır eleştirilerde bulunmaya başladı burda eleştiri yapanlara sesleniyorum siz sivas için ne yaptınız belediye maçında 2-0 geriye düşen takımımızı motive etmek galibiyet için ateşlemek yerine çekirdek yiyip hakeme küfrettiniz sustunuz 90 dakika boyunca hala maçlara fenerbahçe formalarıyla gelenler sivas sokaklarında gs bjk formalarıyla dolaşanlar var bu nasıl bir şehir ki takımı iki senedir şampiyonluğa oynuyor ama halkı diğer rakip takımların formalarıyla sokakta dolaşıyor ve maçlara geliyor kapalı yanı B A blokta altında fener forması üstünde sivasspor poları ve atkısı olan birisine şahit oldum bu çok acıverici bir olay sivassporu desteklemeye mi yoksa fenerbahçeyi mi desteklemeye geldi acaba bu şahıs bunlar gibi örnekler çok malesef sivassporu eleştirmek için öncelikle kendinizin sivaspora layık bir taraftar olarak hissetmeniz lazım eğer gerçek manada sivassporu destekleyip onu 2. takım olarak görürseniz ve sivasspor da bu desteği gerçek manada hissedip desteğinize karşılık vermiyorsa işte o zaman eleştiri hakkınız olur tribünde biz inandık siz de inanın sloganı biz hiçbir zaman inanmadık siz inandınız olarak söylenseydi daha uygun olurdu inanmayanlarla yola çıkılmaz arkadaşlar daha 3 hafta var neyin olacağı belli değilken herkes şampiyonluğun gittiğine inanıyor bence şampiyonluk bize daha yakın inanırsak buna gerçekleşir inanmazsak pes ederiz.Sivassporlu futbolculara ve teknik heyete sonuna kadar güveniyorum ve bu takım şampiyon olmasa da her zaman desteğimi sürdürmeyi bir borç biliyorum hepsinden allah razı olsun bize sivaslı olmanın gururunu yaşattılar dışarıdaki olumsuz sivaslı imajını değiştirdiler anadolunun tek sesi ve sessizliğinin çığlığı oldular inşallah şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz ve inanmayanlara hayal diyenlere tesadüf diyenlere herkese başarımızı kabullendireceğiz....[/B][/COLOR][/QUOTE]

Altina imzami atarim. Cok guzel yazmissin. Biz yigidoyuz kotu gun dostuyuz. Kaybedilmis birsey yok.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 21:38.