SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Chahechouhe imzayı attı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34517)

Çılgın Türk 05.07.2012 14:06

Cevap: AATIF SİVASSPOR'da

[QUOTE=Morten58;794088][B]akifesk , Cilgin Türk böyle konulari niye yorum yapmiyorsunuz , hep elestiri yapacak konular ariyorsunuz , kolay gelsin!
[/B]
Transferimiz tekrar hayirli ugurlu olsun ben cok ümitliyim.[/QUOTE]

Birader bu kadar ucuz elestiri yapilmaz ama :)
Bulgar sitelerini tarayan ve 29.06 tarihli yorumumda "Bulgar sitelerine göre Aatif 600 bin euro karsiliginda Sivasspor'da" diyen yine benim.

[url]http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34422&page=62[/url]

Ben olgun yaslardayim. Saksakcigili hic sevmedim.
Videolara bakip oyuncu begenelerden de degilim.
Is resmiyet kazaninca hayirli olsun, bekleyip görmek lazim diye yorum yaparim. Benden daha fazlasini beklemeyin... Ben hep objektiv olmusumdur.
Simdi adami havalara cikartip 3-5 mac sonra yerin dibine sokanlardan deyilim.
3-5 mac izleyip sonra not verenlerdenim. NOKTA!

Morten58 05.07.2012 14:50

[QUOTE=Çılgın Türk;794091]Birader bu kadar ucuz elestiri yapilmaz ama :)
Bulgar sitelerini tarayan ve 29.06 tarihli yorumumda "Bulgar sitelerine göre Aatif 600 bin euro karsiliginda Sivasspor'da" diyen yine benim.

[url]http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34422&page=62[/url]

Ben olgun yaslardayim. Saksakcigili hic sevmedim.
Videolara bakip oyuncu begenelerden de degilim.
Is resmiyet kazaninca hayirli olsun, bekleyip görmek lazim diye yorum yaparim. Benden daha fazlasini beklemeyin... Ben hep objektiv olmusumdur.
Simdi adami havalara cikartip 3-5 mac sonra yerin dibine sokanlardan deyilim.
3-5 mac izleyip sonra not verenlerdenim. NOKTA![/QUOTE]

Peki Ermen sen kim Milli Takim kim diyen kisiyi nasil destekliyorsun , Erman'In performansi kötü mü???

[QUOTE=Morten58;794086 herzaman yazdim , birdaha yaziyorum , oyuncunun ne dedigine bakarsan hayatta Sampiyon olamayiz biz. Futbolcu ister olumlu ister olumsuz , ister iddali ister iddasiz konussun, oyuncunun ne dedigi önemli degil , oyuncunun sahada gösterdi performans ve Sivassporuma emegi herseyden önemli.

Son olarak madem saygi istiyorsunuz , ozaman Sivassporlu iseniz Yigido Oyuncularimizdan ve Hocamizdan saygi duyun.[/QUOTE]

Morten58 05.07.2012 15:04

Sivasspor müthiş orta saha!

Kırmızı-Beyazlı takım uzun süredir takip ettiği Fas asıllı Fransız vatandaşı 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Aatif Chahechouhe’ı 3 yıllığına renklerine bağladı.

[IMG]http://www.hurdogan.com/img/15870.jpg[/IMG]

Sivasspor Fas asıllı Fransız vatandaşı 26 yaşındaki gole dönük orta saha oyuncusu Aatif Chahechouhe ile 3 yıllığına anlaştı.
Dün İstanbul’a gelen Fransız futbolcu sağlık kontrolünden geçtikten sonra kendisi Sivasspor’lu yapan resmi imzayı attı. Antalyaspor’unda çok istediği Aatif’ın bugün Gerede’ye giderek takımla birlikte çalışmalara başlayacağı belirtildi.

Fransa’nın Nancy takımından Bulgaristan’ın Chernomorets Burgas takımına bu yılın Ocak ayında transfer olan ve burada formunun zirvesine çıkan Aatif Chahechouhe kısa zamanda dikkat çeken bir performansa ulaştı. Chahechouhe, hücum ağırlıklı orta saha oyuncusu olarak forma giymesine rağmen Chernomorets takımında 14 maçta 9 gol atma başarısı gösterdi. Chahechouhe, Fransa’da Racing Paris, Sedan, Saint Gratien, Noisy LeSec ve Nancy takımlarında da forma giydi.

1,76 boyundaki futbolcu oyun zekası, bileklerine hakimiyeti ve özellikle sürpriz golleriyle tanınıyor. 2 Temmuz 1986 doğumlu olan Aatif Chahechouhe Fas asıllı ancak Fransız vatandaşı.

[B]Hürdogan Gazetesi[/B]

HALIL 05.07.2012 15:05

ben her zaman dedim bu adam grosickinin "kel" versiyonu diye insallah yanilmam

600.000 euro baya para verilmis maliyeti yuksek insallah hakkini verir

ayrica son kez soyluyorum neden 92 formayi giyiyor çunku fransadaki bolgesinin numarasi oluyor (benimkisi mesela 77) sivas 58

okunusu da

atif ŞaheŞouŞ !!!

Morten58 05.07.2012 15:11

[QUOTE=HALIL;794099]ben her zaman dedim bu adam grosickinin "kel" versiyonu diye insallah yanilmam

600.000 euro baya para verilmis maliyeti yuksek insallah hakkini verir

ayrica son kez soyluyorum neden 92 formayi giyiyor çunku fransadaki bolgesinin numarasi oluyor (benimkisi mesela 77) sivas 58

okunusu da

atif ŞaheŞouŞ !!![/QUOTE]

Yanilmazsin! Ben Fifa 11'de Aatif'imizi Sivassporumuza transfer ettim, ve bir mac yaptim adam cok hizli vallaha.

Morten58 05.07.2012 15:13

[QUOTE=Morten58;794101]Yanilmazsin! Ben Fifa 11'de Aatif'imizi Sivassporumuza transfer ettim, ve bir mac yaptim adam cok hizli vallaha.[/QUOTE]

[B]Not. [/B][U][B]AS Nancy [/B][/U]takimindan transfer ettim bilmeyenlere.

58_SEMİH_58 05.07.2012 15:22

[B]İşimiz gücümüz oyuncuların bilgisayar oyunlarındaki performans üzerinden değerlendirmeye kaldı.Mesala bende Pes'te Neymar'ı Sivasspor'a transfer ediyorum.1 sezonda da 35-40 gol atıyorum :) [/B]

58sinan58 05.07.2012 15:30

sivassporumuza hayırlı uğurlu olur inşallah sıradaki transferleri dört gözle bekliyoruz

Burak Çimen 05.07.2012 15:47

Peki Aatif Chahechouhe kim?

Fransa'nın Nancy takımından geçen sezonun devre arasında Bulgaristan'ın Chernomorets Burgas takımına transfer olan 26 yaşındaki Aatif'in, son dönemlerdeki performansıyla dikkati çekti... Genellikle gole dönük orta saha oyuncusu yani 10 numara konumunda oynayan Aatif Chahechouhe, kanatlarda da oynayabiliyor.. . Bu sezon oynadığı 17 maçta 13 gol ve 3 asiste ulaşarak iyi bir sezon geçiren Aatif Chahechouhe, performansıyla dikkat çekmeyi başardı... Sivasspor' la anlaştıktan sonra Eskişehirspor' un da devreye girmesiyle Aatif Chahechouhe Sivasspor yönetiminden düşünmek için sure istemişti... Kararını Sivasspor' dan yana kullanan Fas asıllı yıldız, bu sene Süper Lig' de adından söz ettirecek gibi... Chahechouhe şimdiden Sivasspor' un bu sezonki en iyi transferi olarak gösteriliyor...

Çılgın Türk 05.07.2012 17:27

[QUOTE=Morten58;794095]Peki Ermen sen kim Milli Takim kim diyen kisiyi nasil destekliyorsun , Erman'In performansi kötü mü???[/QUOTE]

Ansilan anlama özürlüsün. Benim savundugum nokta onun milli takimi hak edip etmedigi degil. Benim savundugum nokta herkesin hür iradesidir bir kisiyi milli takima layik görüp görmemesi. Herkes senin gibi düsünecek diye bir sey mi var? Akifesk layik görmüyorsa o onu baglar Illede senin gibi mi düsünmek zorunda?

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:37.