SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   6 Futbolcu ile yollar ayrıldı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39606)

DoomsDay58 01.01.2016 20:38

Cevap: 6 Futbolcu ile yollar ayrıldı

Daha transfer sezonu açılmadan transfer sayısı azaltılmış, Allah sonumuzu hayır etsin...

Travis Bickle 01.01.2016 21:23

[B]giden oyuncular doğru ısımler [/B]

KaanK 01.01.2016 21:51

[B]Sergen yalçın, eski hocalar pecze ye ve lorant a resmen rahmet okuttu. Lige çıktık çıkalı açık ara en kötü sezon ve en kötü kadro bütünlüğü bu sene ve hal takımda pek ışık yok
2009dan bu yana her yaz transfer sezonunda yönetim hep sınıfta kaldı ve halen her yıl inatla kötü geçen ilk devre sonu gelmesine 2 ay kala "ara transfer döneminde kaliteli takviye yapacağız......" Söylemleri falan....
2009 yılında tamamen bir jenerasyon ve şans faktörü ile şampiyonluğa oynandı. Taraftar haklı olarak hep o beklentiyi taşıdı ancak yönetimin transfer başarısızlığı takımda birkaç oyuncu dışında kalite düşüklüğü hep birlikte bu başarının önünde engel olarak çıktı. Bir de sergen faktörü özetle takımı bu duruma getirdi

Tüm camia haklı olarak devre arasına bel bağlamış durumda. Takımı sırtlayıp lige damga vuracak kapasitede oyuncu alınmazsa mazallah yeni statta ptt maçları oynanır

Ancak bu seneyi kurtarır isek yeni sezona yeni stat yeni oluşum parolası ile bülent uygun ile başlanılması düşüncesindeyim
[/B]

Rallim58 01.01.2016 22:13

[QUOTE=Kokomo;962544].......

Süper lige çıktığımızdan beri EN TEHLİKELİ YILIMIZI YAŞIYORUZ !

En az 5-6 direkt 11 oyuncusu alınmaz ise KÜME DÜŞECEĞİZ !

........... "[/QUOTE]

Cok dogru tesbit... Bu sezon gecmis sezonlara gore ciddi tehlike sinyali caliyor...

Dark Force 01.01.2016 22:31

Forvete iki transfer olmalı 7_8 transfer yapılacağı söyleniyor du ne olduda 4 de düştü.

ihtiyar yiğido 01.01.2016 22:58

[B][I]Bu işte bir gariplik var, kadro dar diyoruz altı oyuncu ile yolları ayırıp dört oyuncu alıyoruz. Bari 6 oyuncu gönderiyor isek yerine onlardan daha kaliteli 6 oyuncu almamız gerekmiyor mu! neden dört oyuncuya düştük, bunun sakatı var, kart cezalısı var. Halbuki bu sefer yönetim gerçekten işi sıkı tutuyor diye iyice umutlanmıştım ama başkanın bu açıklamasından sonra, huylu huyundan vazgeçmez, ata sözünü hatırladım.[/I][/B]

furky.b 02.01.2016 01:46

Eneramo da yollandiysa mecbur en az 2 forvet alinmali bu takima hatta gerekirse 3. Yani 4 transfer cok sacma geliyor?!

kaplanlı 02.01.2016 07:36

işe yaramayanların gönderilmesi doğru karar.lakin biz asıl alacağımız isimleri görmek istiyoruz.bu aynı zamanda okan hocanın takım kurma konusunda ne derece başarılı olduğunu gösterecek.

fatihcan58 02.01.2016 08:25

Giden İsimlerin bir çoğu doğru. Geçen sene Kadir Pekmezcinin bu takım için çok önemli olduğunu defalarca söylememe rağmen herkes gönderilmesinden yanaydı bu sene Kadirin gitmesi orta alanda zayıflattı bizi. Zaten orta saha da çok futbolcumuz vardı gidenler doğru isimler. İçlerinden bir teke Çağatayı hiç göremedik belki bir şans verilebilirdi.

hüso58 02.01.2016 09:23

Benim anlamadigim hala yonetime toz kondurmayanlar var sene basinda dusen erciyeste bile sadece 4 maca cıkabilmis orhan gulle hakan ozmert gibi admlari alirsan olacagi bu mevcut yonetim oyuncu filan almaz kardesim dua edinde kume dusmeyelim

WEZ Format +2. Şuan Saat: 01:49.