SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   YETER.... BİRLEŞİN ARTIK... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=14232)

bortecine 21.11.2007 16:43

YETER.... BİRLEŞİN ARTIK...

[COLOR="RoyalBlue"][B]Arkadaslar merhaba...
Yıllardır sivasspormuzu takip ediyorum. zaman zaman maclarınada gidİyorum. Ama sivassporumuz hak ettiği desteği hiç bir zaman bizlerden bulamamıştır.
Burdan sivasta olan tüm guruplara [COLOR="Red"]1967 DERNEĞİ MERKEZ TAYFA [/COLOR][COLOR="red"]ÇILGINLAR CÜSKKB [/COLOR]ismini unuttuğum tüm gruplar'a sesleniyorum !!! artık BİRLEŞİN.

Şampiyonluğa giderken takımımız, sizler hala birbirinizle rekabet içerisine giriyorsunuz. Bu kimseye bişey kazandırmıyor. Unutmayın'ki sivas ve sivasspor hepimizin. Bir birimize destek çıkarak herşeyin üstesinden geliriz.

[COLOR="SeaGreen"]ŞAMPİYONLUK İÇİN BİR OLMA ZAMANI YİĞİDOLAR[/COLOR][/B][/COLOR]

NAUGHTYBOY58 21.11.2007 16:51

-->: YETER.... BİRLEŞİN ARTIK...

[B]Ya Kardeşim Allah Aşkına ßulunduğunuz Yerden Soyleyip Durmayın ßunları ßirleşin dıosunuz Ama ßurdaki Durumu qÖz Onune Almadan Yorum Yapıosunuz Kimin Ne Tawır Aldığından Haberiniz Yok ßize Kim Destek Werıoda ßiz ßirleşelim Kim ßize Yol qÖsterio Şunu Şole Yapın Dıor Halimizi Hatrımızı Soranmı War Herkes Kendi Çapında ßişeyler Yapmaya Calışıor Sırf Takımı İçin Ama Nereye Kadar ßizde ßirleşmeyi İstıoyoruz Ama Pat Deyince Olmuyor ßu İşler ßeyler...!!![/B]

bortecine 21.11.2007 16:56

--->: YETER.... BİRLEŞİN ARTIK...

[COLOR="RoyalBlue"][B]Ne yapmak lazım birleşmeniz için. Geçen kasımpaşa macında koskoca stadda sadece 40 kadar kasımpaşalınn davul seslerini duyduk hali ile orda izleyenlerde bunu duymuştur. Amac ne ? Sivassporun başarısı değil mi? EVET ise ne olursa olsun taraftar gruplarının onde gelenleri bir araya gelip yiğidolar altında birleşmeli kısır çekişmelere son verin artık...[/B][/COLOR]

puar 21.11.2007 17:26

İnşallah dedin gibi olurda tüm sivaslılar bir olur.

sivaslıbaki 21.11.2007 17:32

[COLOR="Red"]ya sivasspor ancak 1. 2. olacakki taraftar birleşsin.yoksa taraftar birkeşmeeeeez.sivasspor maçlarına taraftarlar gitmezse sivasspor manisa gibi olur.[/COLOR]

[COLOR="Indigo"] SİVASSPORA TARAFTAR LAZIM!!![/COLOR]

yigidomustafa58 21.11.2007 17:45

[B]bence tek bir grup altında toplananalım ve bu ayrı grupların isimlerinden oluşan bir grup kurulabilir...(ama Sivas daki durumu bilmiyorum tavır falan yanlış bir şey varsa kusura bakmayın)[/B]

sinan-58 21.11.2007 17:55

ben bu konuyu kaç kere dile getirdim ama artık usandım bu taraftar grupları birleşmez 30-40 kişilik rakıp taraftar gelir bağrır gider bu boyle devam eder birleşeceklerini hiç zannetmiyorum

GuNaY 21.11.2007 18:03

[B]Arkadaşlar bence bu kararı Sivastaki arkadaşlara bırakalım. Olayların içerisinde bizzat kendileri yer aldığından en iyi kararıda kendileri verecektir.
Buradan birleşmesinler dediğim çıkmasın. Elbetteki birleşildiği takdirde herşey çok daha güzel olur.[/B]

altuntas58 21.11.2007 18:05

Şimdi birlik ve beraberlik zamanı takım zirvede oynuyor biz hala birleşmenin yollarını arayoruz ne diyelim hakkımızdan hayırlısı

sinan-58 21.11.2007 18:21

-->: --->: YETER.... BİRLEŞİN ARTIK...

[QUOTE=GuNaY;276694][B]Arkadaşlar bence bu kararı Sivastaki arkadaşlara bırakalım. Olayların içerisinde bizzat kendileri yer aldığından en iyi kararıda kendileri verecektir.
Buradan birleşmesinler dediğim çıkmasın. Elbetteki birleşildiği takdirde herşey çok daha güzel olur.[/B][/QUOTE]

gunay abi çok haklısın ama birleşmiyorlarsa statta seslerini çıkartmalılar rakıp taraftar gelince onları susturmalılar zaten onlar 1000-1500 kişilik gruplar olsa biz birleşin demeyiz ama hepsi 10-15 er kişilik gruplar birleşmezlerse statta sesleri çıkmaz takımımıza destek olamazlar

izmirliyigido 21.11.2007 18:23

Bence birleşme hukuksal statüde değil, tribünde birlik için birleşme olmalıdır. Bu da kağıt üzerinde olmaz. Grupların Tribün liderleri maçtan 1 gün önce bir araya gelecek, oturup adam gibi konuşacaklar. Saha da ortak hareket etmek için işaret dili kullanacaklar. Ve birde hepsinin başında bir abi LİDER, abi AMİĞO olacak, onun işaretiyle önceden çalışılmış, tezahüratlar, marşlar, şarkılar ve hareketler yapılacak.

Yoksa birleşin kardeşim demeyle olmaz bu işler. Tribünde 40-50 kişilik bir grubu idare edemezken 10 binlerce taraftarı nasıl idare edeceksin?. Ancak bu şekilde yapılırsa beraber hareket edilir. Haksız mıyım?

.

furky.b 21.11.2007 19:13

Bencede BIRLESSINLER!!! Taraftar sayisi nekadarki zaten?
Bir lesin buyuk bi grup OLUN.. STaddda Sesiniz Cikar En azindan..
Zaten Cogu Kez Televizyon ' da veriyor maci..Millet Bakinca Desinler OOO Sivassporun taraftarlari Atesli felan diye..
Saygilar,

58-GeNÇLik-58 21.11.2007 19:16

[B][COLOR="DarkRed"]bende katılıyorum bırlesmeye ıstersek carsı grubu gıbı olabılırız ama neden olmasın kımse olamaz dıyor ama hepımız bırlesmemız lazım ama ıns ılerde olurr Suna bakın bjk nın carsısı var ama takım dene bır sey yok ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN[/COLOR][/B]

Ss--58--Ss 21.11.2007 19:52

bencede artık birleşmeleri lazım şampiyonluğa oynayan bir takımın taraftarı ayrı ayrı gruplardan olmamalı.

yusuf_yusuf 21.11.2007 20:36

İnşallah dedin gibi olurda tüm sivaslılar bir olur.

omercoskun 21.11.2007 22:35

[QUOTE=GuNaY;276694][B]Arkadaşlar bence bu kararı Sivastaki arkadaşlara bırakalım. Olayların içerisinde bizzat kendileri yer aldığından en iyi kararıda kendileri verecektir.
Buradan birleşmesinler dediğim çıkmasın. Elbetteki birleşildiği takdirde herşey çok daha güzel olur.[/B][/QUOTE]

senin yorumuna katılıyorum kardeşim ama ellerini çabuk tutup biran önce birleşseler takım için çok faydalı olur tirübünleri yönlendirecek olan onlar ne kadar kalabalık olursa o kadar etkin olurlar . öyle diilmi sizcede ne dersiniz...

gardasin.58 21.11.2007 22:55

Gardaslar Hedef ayni, yol ayni ama ayni yolda hedefe giderken kol kola omuz omuza gidecegimiz yerde ayri ayri gidiyoruz tabiki sivasda olanlarin verecegi bir karar bizlerde sadece fikirlerimizi soyluyoruz hepimiz ayni takimin basarisi icin ugrasiyoruz.
saygilarimla
yusuf sahin. DK.

serhatcan 21.11.2007 23:36

ARKADAŞLARR. size bir anımı anlatayım. ben im arabam arızalnadı amasyada 40 ytl ye yaptırsın. ama adamın suçu değil ben yanlış tarif ettim bi yere kaynak yaptı.. sonra sivasa gittim dedim ki yaa şu kaynağu al şuradan yap dedim. sadece kaynak haaa. adam benden 40 ytl istemesin mi:)))) de gelde sivaslının sişvasa verdiği zararı düşün. dedim ki bir sivaslı olarak yavvv hakkaten demekki sivas bundan dolayı hep geride hep hor görülüyor,hep öcü gübü görülüyor. kendi kendinme içimden yaa ben birdaha sivaslıdan mal alırsamm,sivaslıya iş yaptırırsam dünya alen beni eşek bilsin dedim ( içimden tabii ) .. ee de gelinde birleşin haa. yavvv siz 200.000 nüfüslu bir şehir kendi kendinizi moka batırıyorsunzu.. kendi kendiniziş kazıklıyorsunuz,kendi hemşerilerinizden alışveriş yapmıyorsunuz. nasıl birleşilecek. haa bide istanbuldan arkadaşlarım sivasa gittikleri zaman alışveriş yaptıkları zaman. yaww serhat amma kaba esnafu-ınız var bee,hem kazıkcıı hemde müşteriye nasıl davranılşacağını bilmiyorlar çok kabalar diyorlar

GeCeKoNDu_58 21.11.2007 23:50

BENDE GRUPLARIN BİRLEŞME TARAFTARIYIM YETER ARTIK SİVASA SAĞLAM Bİ GRUP KURULSUN VE ORGANİZASYONLAR BİRLİKTE YAPILSIN

muhsin koçak 22.11.2007 03:18

--->: -->: --->: YETER.... BİRLEŞİN ARTIK...

[QUOTE=sinan-58;276704]gunay abi çok haklısın ama birleşmiyorlarsa statta seslerini çıkartmalılar rakıp taraftar gelince onları susturmalılar zaten onlar 1000-1500 kişilik gruplar olsa biz birleşin demeyiz ama hepsi 10-15 er kişilik gruplar birleşmezlerse statta sesleri çıkmaz takımımıza destek olamazlar[/QUOTE]

kardeşimizin söylediklerine kulak verin.birleşin birleşin diyoruzda ben ortada grup göremiyorum birleşecek veya benim gruptan anladığım farklı bir şey;öyle üç beş kişi bir araya gelince grup olunuyorsa eğer o zaman çarşı ne,genç fenerbahçeliler ne,ultraaslanlar ne,tatangalar ne,farozlar ne,...biri bana izah etsin.kendinizi kandırmayı bırakın artık.

albina58 22.11.2007 04:33

:rolleyes:Türklerle yunalılar bir araya gelmez.
Kurdunan kuzu bir araya gelmez.
Maalesef iki hemşerimiz bir araya gelmez.:confused:

Abdullah DuMaN 22.11.2007 07:45

BENCE DE EĞER OLURSA GRUPLAR BİRLEŞSİN DAHA İYİ OLUR VE TEK İSİM ALTINDA BİRLEŞİLSİN

zaralım 58 22.11.2007 07:48

BÜLENT HOCA BU KONUDA ÇOK GÜZEL VE OTURAKLI BİR YORUM YAPMIŞTI BİZİM 15 BİN SEYİRCİMİZ VAR TARAFTAR SAYISI İSE 15 DEDİ VARMI ÖTESİ

puar 23.11.2007 16:13

birgün buda olacak inşallah sivaslının en büyük dostu yine kendisi...

Del Piero 23.11.2007 16:39

[QUOTE=albina58;276857]:rolleyes:Türklerle yunalılar bir araya gelmez.
Kurdunan kuzu bir araya gelmez.
Maalesef iki hemşerimiz bir araya gelmez.:confused:[/QUOTE]

ehueheuheu okuyunca baya güldüm

maalesef bu doğru :mad:

sivas_kangallı 23.11.2007 17:16

birleşseler çok güsel olur ama karar kendilerine bağlı..

puar 24.11.2007 11:00

kayseri macında ufakta olsa bir birliktelik olacak bu güzel adım.

bortecine 29.11.2007 13:07

Demekki istenildği zaman oluyormuş.Eğer bunda benim azda olsa katkım varsa çok mutlu olurum. Teşekkürler sivasta yaşayan yiğidolar.

nuri_58 29.11.2007 13:26

yeniçeriler tekrar dönerse çılgınlarla birleşsin süper olur stad inler

PoTt! 01.12.2007 15:56

[B]Yeniçeriler gelirse onlar yeter bu stada...[/B]

babacann 01.12.2007 17:11

meraba arkadaşlar size samimi bi itirafta bulunayımmı,ben stada girdiğim zaman gözlerim ilk olarak o çılgın gurupları arıyor onlar da olmasa halimiz harap.biz onların sayısını nasıl artırırız onu düşünelim.

TS58 02.12.2007 21:40

BİR ELİN NESİ İKİ ELİN SESİ

HAYDİ BÜYÜK SİVAS
BİR YÜREK BİR SES
KIRMIZI BEYAZ ÜÇ YILDIZ
SİVAS ***

bortecine 04.12.2007 10:17

Birleşin dedik iyi birleştinizde, ankarada pek sesiniz çıkmadı? mac bitiminde anca sesiniz çıktı oda birilerine küfür ederek kendinize yakıştırdınızmı merak ettim?

puar 05.12.2007 17:24

Tarftarın birleşmesi güzeldi ankarada canlı görmüş olduk.

omercoskun 05.12.2007 23:31

[QUOTE=puar;281827]Tarftarın birleşmesi güzeldi ankarada canlı görmüş olduk.[/QUOTE]

evet ankarada biraz birleşir gibi oldu nasıl canlandı tribün canlı canlı şahit olduk halbuki trübünde onlar bile diyor böyle ayrı gayrı durmak bize yakışmıyo diye inşallah devamıda gelir birlik beraberlik içinde sivasımız el ele haydi yiğidolar bütünlük.

Gogol 06.12.2007 04:00

Birlikten kuvvet doğar,
Birlik olmak,aynı davaya beraber baş koymak,hem yapılan işde hemde ortak hedefe ulaşmada başarının yarısını teşkil eder.
Ayrı kulvarda,ayrı isimlerle hayat idame ettirilebilir ancak,aynı ortamda yani trübündeki ortak hareket,sloganların karşılıklı trübünlerde bir koro halinde söylenmesi,takım için güftelerin karşılıklı sola halinde söylenmesi,evvela futbolcularımıza,sonra kulüp heyetine daha sonrada bu işleri yapan seyirci gurublarımıza ayrı bir keyif verir.
Yapılan işden keyif almak gibisi yokdur.

bortecine 07.12.2007 08:30

[QUOTE=Gogol;281965]Birlikten kuvvet doğar,
Birlik olmak,aynı davaya beraber baş koymak,hem yapılan işde hemde ortak hedefe ulaşmada başarının yarısını teşkil eder.
Ayrı kulvarda,ayrı isimlerle hayat idame ettirilebilir ancak,aynı ortamda yani trübündeki ortak hareket,sloganların karşılıklı trübünlerde bir koro halinde söylenmesi,takım için güftelerin karşılıklı sola halinde söylenmesi,evvela futbolcularımıza,sonra kulüp heyetine daha sonrada bu işleri yapan seyirci gurublarımıza ayrı bir keyif verir.
Yapılan işden keyif almak gibisi yokdur.[/QUOTE]

Ama o dediğin bizde yok birleşmeninde lafta kaldığını gördük. Kısır çekişmeler değişik çıkarlar ve varsa orta bir rant bu tüm grubları cezb ediyor. Özelikle sivastaki grupların gidişini iyi görmediğim gibi biz sivaslılarıda Sivasta iyi temsil etmediğini düşünüyorum.

yigidolar06 07.12.2007 09:34

-->: --->: YETER.... BİRLEŞİN ARTIK...

[QUOTE=58-GeNÇLik-58;276733][B][COLOR="DarkRed"]bende katılıyorum bırlesmeye ıstersek carsı grubu gıbı olabılırız ama neden olmasın kımse olamaz dıyor ama hepımız bırlesmemız lazım ama ıns ılerde olurr Suna bakın bjk nın carsısı var ama takım dene bır sey yok ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN[/COLOR][/B][/QUOTE]BEŞİKTAŞ LI TARAFTARLAR BEŞİKTAŞIN ÖNÜNE GEÇMİŞTİR BEŞİKTAŞ DENİNÇE AKLA ÇARŞI GELİYOR NEDEN KAYBETTİKLERİ ORTADA İKEN ÖRNEK ALINACAK BİR DURUM. TAKIMI İYİ DESTEKLEMEK LAZIM. BİRDE GERÇEK ŞU 40 YIL İNSANLAR BU GÜNLERİ GÖRMEK İÇİN BEKLEMİŞLER BU İNSANLARIN YAŞI 40 YAŞIN ÜZERİ BU TARAFTAR TOPLULUĞUNA AYAK UYDURULMALI ÇEKİRDEKTE ÇİTLESELER

yigidolar06 07.12.2007 09:36

ÇEKİRDEK ÇİTLEYEN TARAFTARLARLA MAÇ İZLİYORUZ GEREKİRSE SİZLERLE UYUM İÇİNDE TEZARUHATA KATILIRIZ ANKARA ASAŞ STADINDA OLDUĞU GİBİ

zaralım 58 07.12.2007 09:37

biran önce seyirci değil taraftar kitlesi oluşturmamız lazım

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:32.