SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Uygun'dan Bursa Yorumu (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=27280)

SivasSpor.Com 19.09.2009 23:06

Uygun'dan Bursa Yorumu

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/18_245449_uygun0103.jpg[/IMG]

Turkcell Süper Lig'de Bursaspor'a 3-1 mağlup olan Sivasspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, ''Seyircimizi üzdük, onlara bir bayram hediyesi vermek isterdik'' dedi.

Uygun, maçın ardından yaptığı açıklamada, sakatlıklar nedeniyle yaşadıkları sıkıntılara değindi. Sezon başından beri devam eden sakatlıkların birçok kez bellerinin bükülmesine neden olduğunu ifade eden Uygun, şöyle devam etti:

''Maç içinde İbrahim ile birlikte Ersen'in de sakatlanmış olması maalesef bütün oyun planımızı ve düzenimizi bozdu. 3. dakikada bireysel hatadan yediğimiz golden sonra oyunu kendi lehimize çevirmek için yaptığımız mücadelede en az 4 tane yüzde 100'lük net pozisyonu değerlendiremedik. Böyle olunca Bursaspor gibi güçlü bir takıma karşı galip gelme şansınız kalmıyor. Seyircimizi üzdük, onlara bir bayram hediyesi vermek isterdik.''

Seyircilerinden takımlarına sahip çıkmalarını ve zor günlerde daha çok desteklemelerini isteyen Uygun, ''Bu takım, futbolcu kardeşlerimle birlikte, merak etmesinler burada en güzel şekilde onları temsil edecek. Hiç kimsenin o yönde hiç kuşkusu olmasın. Ben Bülent Uygun olarak o sözü veriyorum. Onlara güveniyorum, onlar da futbolcularına güvensinler. Güzel günleri hep beraber göreceğiz'' dedi.

Uygun, taraftarların Ersen Martin'e yönelik tepkisine yönelik soru üzerine de şöyle konuştu:

''Ersen sakatlanmasına rağmen özveriyle sahada mücadelesini yapmaya çalıştı. O yüzden futbolculara tek tek tepki koymalarına gerek yok. Tepki koyulacaksa orada tek suçlu benim. Ben de göğüs germesini bilirim. Unutmasınlar bu takım onlara milletin hayal edemediklerini hayal ettirdi. Rüyalarında göremeyecekleri başarıları elde ettirdi. 6 seneden beri başarıdan başarıya koşan bir Sivasspor gerçeği var.''

07reis58 19.09.2009 23:07

Cevap: Uygun'dan Bursa Yorumu

[B]

Yarabbi sen bana ve diğer Sivasspor taraftarlarına sabır ver..

elbet bırgun 3 puan alacaz er yada geç

yukselttık daha yukarı sıvasspor armasını
kulaklarını dört açsın sıvasspor düşmanları
hiçbir zaman düşmeyeceğiz!!!!!!

4 büyükler dışında düşmeyen tek takımdır SİVASSPOR um [/B]

yigido Atilla 19.09.2009 23:09

Bize eger bayram hediyesi vermek istiyorsan cek git bizim icin en Büyük bayram hediyesi olur bülent uygun yeter artik aeter insanlari sen aptalmi saniyorsun her hafta ayni masallari dinlemekten biktik defol git

üçyıldız58 19.09.2009 23:09

saol hocam sayende iki senede müzemiz kupa doldu

ertor58 19.09.2009 23:10

bugün [B]futbolun güzelliklerini sahaya yansıtmağa çalışan bir sivasspor vardı.[/B] ancak[B] bireysel hatalardan [/B]goller yedik rakibimizin hiç pozisyonu yoktu ancak bireysel hatalardan solayı rakibin erken gelen golü oyun düzenimizi bozdu.[B] 15 gün içinde herkese özlenen sivassporu izlettireceğiz.[/B]

Ahwettt 19.09.2009 23:11

Resmen açıklamaları ile Sivasspor sevenler ve Sivasspor taraftarı ile dalga geçiyor.Ya biz başka Ersen Marini izledik yada hoca rüya görüyor. madem sakattı neden oyundan lamadın hoca. Kaç defa pres yaptı kaç defa top çaldı.Glaiba SİVASSPORU sevenlerden geçen yılki başarının intikamını alıyorsun,

Lejo58 19.09.2009 23:11

yeter kandırdığın bizi bülent çek git başka bişey istemiyozzz

sewaz58 19.09.2009 23:11

Bu takım bizim takımımız sen merak etme gitsen de desteğe devam edeceğiz ... Yalnızca konuşma yeter maçlardan sonra ...İstifası konusunda da devre arasına kadar değişiklik yapmak takıma zarar verir,zoraki de olsa bekleyeceğiz ve ümit etmeye devam edeceğiz ...Takıma destek kesintisiz devam haftaya Belediye maçı varmış herhalde inşallah bir sorun çıkmazsa maça gidip destekleyeceğiz ...

hunter 19.09.2009 23:12

aynı tas aynı hamam ,ne zaman bir maçtan sonra sakatlıktan dert yanmayacaksın sahaki oynayan 11 kişi kazma kürek mi ,öylelerse takımda sahada ne işleri var ,yada senin futbolcular üzerindeki etkin mi kayboldu hani vardı ya abi kardeş ilişkileriniz.şimdi seni sallayan yok heralde ,ama eğer sivasın düzelmesini istiyorsan şu ersen ve yasini kadro dışı bırakın gerisinede para cezası ,sonrasına bakarız

stain 19.09.2009 23:12

ya hocam Allah aşkına sabır sabır nereye kadar?

hazırlık maçları, mağlubiyetler serisi

avrupa maçları, mağlubiyetler serisi

lig maçları, mağlubiyetler serisi

eeeeeee daha nereye kadar sabır, nereye kadar tahammül?

Allah rızası için artık bu takımda gözün yoksa ve gönlün dışardaysa, tazminat falan alayım diye bekleme, git canını yiyim git....

yok ben canı gönülden bu kulübe katkıda bulunmak istiyorum diyorsan naapalım biraz daha sabredelim, ancak haberin olaki kurbağanın gözü susuzluktan çatlamak üzere.......

KAOS 19.09.2009 23:15

Seyirciye akıl verme, dalga geçme bu seyirci seni bir çarpar görürsün rezil adam, görmedik sanırım seyirciyle kavganı,
İşini yap, yapmıyorsan işin yok demektir, geçmişte olanlar geçmiştedir, karşılığını fazlası ile aldın, artık işini yapmıyorsun, ve bunun karşılığı gitmendir.
Seni artık istemiyoruz.........

tanju_58 19.09.2009 23:16

durmak yok desteğe devam......

58ÖREN58 19.09.2009 23:16

hocaya bak yıne duygu selı hahahaha buyuk basarıları sankı suankı futbolcular yapmıs sen ılk once su ersenı korumayı bırak bıkere bugun yıgıdolara sac bas yoldurdu baslasana kardesım kamanan ve zıtayla maca taraftar bunu ıstıyor

Tex 19.09.2009 23:18

Sayın menajer Bülent Uygun futbolcu alış satışlarından o kadar para kazanıyorsun git güle güle harca. Bizimle dalga geçmeyi bırak artık. Senin koyun sürün değiliz güzel kardeşim.

Tex 19.09.2009 23:21

[QUOTE=tanju_58;563843]durmak yok desteğe devam......[/QUOTE]

Yeter yalakalık da bir yere kadar.

pover58 19.09.2009 23:22

bende güven filan kalmadı hoca artık senin bu takıma verecek bişeyinde kalmadı. yaşattıgınız başarılar için takımı düşürene kadar inat etmenin kimseye bir faydası yok.taze kan lazım bu takıma.5 dakika dayanamıyoruz yazık oluyor bu taraftara.

stain 19.09.2009 23:23

[QUOTE=58ÖREN58;563844]hocaya bak yıne duygu selı hahahaha buyuk basarıları sankı suankı futbolcular yapmıs sen ılk once su ersenı korumayı bırak bıkere bugun yıgıdolara sac bas yoldurdu baslasana kardesım kamanan ve zıtayla maca taraftar bunu ıstıyor[/QUOTE]

insan düşünmeden edemiyor, hoca kamanan ve zitayla neden başlamıyor?

acaba bu arkadaşlar menejerlik haklarını vermedikleri için veto yiyor olabilirler mi?

hoca bir koltuğa iki karpuz sığmaz, ya menejerlik yap, ya hocalık yap....

tum, sylla ve diallo ile bu sebeple yolları ayırdığın yönündeki iddialar doğru ise yazıklar olsun...........

58ÖREN58 19.09.2009 23:25

[QUOTE=tanju_58;563843]durmak yok desteğe devam......[/QUOTE]

kardes takımamı hocayamı destek anlamadımm acıklarmısın

efendigardaş 19.09.2009 23:26

BURSA YENİLGİSİ ÇOK KÖTÜ OLDU BU BAYRAM BİZE ZEHİR OLDU ÇOK ÜZGÜNÜM SÖYLECEK FAZLA BİR ŞEY YOK.İNŞALLAH HOCANIN DEDİĞİ GİBİ OLUR.SELAMLAR.

carizma0658 19.09.2009 23:26

nerde o gülen yüzün hoca nerde bayram hedıyesınden vaz gectık kendımızı kurtaralım denızden dereye çıkmak istıyoruz dreye yigidolar hak etmedı bu günleri:confused:

ayhan58ayhan 19.09.2009 23:27

yeter be bulent hoca tek suclu benim tek suclu benim demekten sen bikamadin ama biz o sozleri duymaktan biktik..haklisin bizlere bu atkim cok buyuk mutluluklar yasatti,fakat boyle giderse cok buyuk mutsuzluklar yasatmaya devam edecek. BULENT HOCA SANA YALVARIYORUM SU YASIN DENEN ODUN PARCASINDAN KURTAR BIZLERI DAHA SABREDECEK TAKAATIMIZ KALMADI LUTFEN HOCA BIZ SENDEN BUYUK BASARILAR ISTEMIYORUZ ARTIK YASIN GIBI FOTBOLCU OLARAK GECINEN OYUNCULARDAN BU TAKIMI KURTAR..YAZIK OLUYOR SEHRIMIZE VE EMEK SARFEDEN OYUNCULARA ..LUTFEN SESIMIZE KULAK VER ALLAH ASKINA...ALLAH ASKINA...ALLHA ASKINA....

KAOS 19.09.2009 23:27

Şu hale bak maçtan sonra buraya mesaj yağardı site sunucusu yetmezdi, artık kimse yazmıyor, sessizlik, yazacak, paylaşacak enerji mi kaldı?
Herkes hüsran...

58ÖREN58 19.09.2009 23:28

egerkı bu hoca beledıye macındada takımın basında olurda kamanan ve zıtayı ılk 11 de oynatmazıse ben bu ısten ve bu hocadan suphe duyarım arkadas

Besyo_cu 19.09.2009 23:28

[B]Tekrar yazıyorum Sivassporu canlı izleyen birisi olarak bu takımda iş var takım çok iyi eskiye oranla hızlı yükselişimiz var skor sizi yanılmasın tek kale oynayan bizdık. Çok net 3 -5 posizyonu kaçırdık.

Evet 1 -2 maç daha yenilgi alabilirz ama bu takım iddaa ediyorum çok büyük başarılar sağlayacak.

Bülent Hoca kesınlıkle takımda kalması gerek. Ümitsizliğe kapılmayalım sonu güzel olsunda ilk başlarda alınanan mağbuliyetin cok öenmi yok yeterki ligin sonu güzel olsun.[/B]

GokhanTurna 19.09.2009 23:28

Peygamber sabrı versin allah bizlere başka bişi demiyorum

karakocyakup58 19.09.2009 23:30

facebook kullanann arakadaşlarrr sizden bi racam var

[url]http://apps.facebook.com/livingsocial/micro/polls/1792634/results[/url]

arkadaşlar ankette sivasspora oy verin bu takımm bizim takım iyi günde kötü günde anadolu takımını başka takıma harcatmayın ilgilenirseniz sevinirm

crons 19.09.2009 23:30

sadece bu takımı destekleyin geçen sene herkes yanındaydı şimdi noldu

vedat58 19.09.2009 23:30

[QUOTE=stain;563853]insan düşünmeden edemiyor, hoca kamanan ve zitayla neden başlamıyor?

acaba bu arkadaşlar menejerlik haklarını vermedikleri için veto yiyor olabilirler mi?

hoca bir koltuğa iki karpuz sığmaz, ya menejerlik yap, ya hocalık yap....

tum, sylla ve diallo ile bu sebeple yolları ayırdığın yönündeki iddialar doğru ise yazıklar olsun...........[/QUOTE]

eger öyle birsey varsa hoca sirf kendi menfaatlerini düsünüyorsa yaziklar olsun bülent uygunu aldigi paralar haram olsun , sayet öyle bisey varsa

KAOS 19.09.2009 23:32

[QUOTE=besyo_cu;563863][B]Tekrar yazıyorum Sivassporu canlı izleyen birisi olarak bu takımda iş var takım çok iyi eskiye oranla hızlı yükselişimiz var skor sizi yanılmasın tek kale oynayan bizdık. Çok net 3 -5 posizyonu kaçırdık.

Evet 1 -2 maç daha yenilgi alabilirz ama bu takım iddaa ediyorum çok büyük başarılar sağlayacak.

Bülent Hoca kesınlıkle takımda kalması gerek. Ümitsizliğe kapılmayalım sonu güzel olsunda ilk başlarda alınanan mağbuliyetin cok öenmi yok yeterki ligin sonu güzel olsun.[/B][/QUOTE]

Sana bir yere kadar katılıyorum, takımın oluru bu kadar, Mehmet'le biraz daha olur, ama unutma diğer takımlar çok iyi.,
Takımın başındaki adam hemen ayrılmalı, şu haliyle Bülent beyle yeni gelecek adamın takıma hakimiyeti, bir şeyler başarması açısından hiç bir fark olmaz.
Takımın kurgusunda hiç bir değişiklik yok, futbolcular biraz daha becerikli ve heyecanlılar o kadar, takımın baştan oluşumu yanlış, yani Bülent yanlış,

ertor58 19.09.2009 23:32

6 senedir başarıdan başarıya koşuyoruz mu? tabi lig şampiyonluğu kupamız, türkiye kupamız var, avrupada en azından 3-5 tur altladık, ne başarısı sayın uygun. hadi diyelimki çok başarılıyız 6 senedir başarılıyız diye bu sene sivasın ligden düşmesine gzö yummamızı hoş görü ile karşılamamızı mı bekliyorsun. geçen yıl elimzdeki şampiyonluğu verdin. sivas 5. büyük olacaktı şampiyon olsa. direk şampiyonlar liginde katılacaktı kasasına en az 15- 20 milyon euro girecekti. nasıl baaşrdında verdin şampiyonluğu sonra çıktın anadoludan bir takımın şampiyon olabileceğini gösterdik dedin. şampiyon oldukta bizim mi haberimiz olmadı şampiyon olmadan nasıl gösterdin bunu bence anadoludan bir takımın asla şampiyon olamyacağını gösterdin.

mucahitbaba58 19.09.2009 23:33

ben takimimida sivasimida seiyorum isyan ederek dusmanlari gulduremem
ogaln benim kiz benim hesabi

58ÖREN58 19.09.2009 23:33

[QUOTE=besyo_cu;563863][B]Tekrar yazıyorum Sivassporu canlı izleyen birisi olarak bu takımda iş var takım çok iyi eskiye oranla hızlı yükselişimiz var skor sizi yanılmasın tek kale oynayan bizdık. Çok net 3 -5 posizyonu kaçırdık.

Bülent Hoca kesınlıkle takımda kalması gerek. Ümitsizliğe kapılmayalım sonu güzel olsunda ilk başlarda alınanan mağbuliyetin cok öenmi yok yeterki ligin sonu güzel olsun.[/B][/QUOTE]

yav arkadasım takım ıyıde suan hocada ıs yok sankı bocanın kafası baska yerlerde tutdurmus ersen ve musa nevar bunlarda anlamıyorumkı baslasın kamanan ve zıtayla ılk 11 e

Tex 19.09.2009 23:35

Arkadaşım biz de canlı seyrettik. Sen nasıl bu takıma ve o adama ümit duyuyorsun hayretler içindeyim. Tabi ki kalsın böyle bir çiftliği ve bu kadar koyunu nerde bulacak.

İnşallah sen haklı çıkarsın da biz utanırız. İnan kendime hakim olmak için kendimi zorluyor ve kimseyi kırmak istemiyorum.

oquzh4n58 19.09.2009 23:35

[QUOTE=yigido Atilla;563828]Bize eger bayram hediyesi vermek istiyorsan cek git bizim icin en Büyük bayram hediyesi olur bülent uygun yeter artik aeter insanlari sen aptalmi saniyorsun her hafta ayni masallari dinlemekten biktik defol git[/QUOTE]

ya ıste Bu kadar dısıyonursunuz Tamm Takım Kotu Yolda duzelmez TransFer gelmeden de DuzeLmez ama OyuncuLar ıstekLerı GetıremıyorsA Bulent Nıtsın ?? TMmm Pekı O gıttı Yerıne Kım GelceK solE bana ?

sevda58 19.09.2009 23:39

[COLOR="Green"][FONT="Comic Sans MS"][B]Ben artik takimi elestirmiyecem, bulent hocayi ve yonetimide elestirmiyecem, zaten herkesin dusuncesi, endisesi, sorulari ortada, artik birseyler diyip diger takimlara malzeme vermek istemiyorum. elestirsem bile laflarimi secipte elestirecegim.

Sivasspor yensende yenilsende SADECE SENSIN BU KALPTE..............[/B][/FONT][/COLOR]

oquzh4n58 19.09.2009 23:40

Bakın Ersen d en Gcıık kapmaya BasLadım Bulent Hocanın Israrınada Aam Su vAr bulent Gıderse Daha ıısı Yok OYuuncuLarda ıs yok Kardesım BunLArLar devreye Kadar mac alamayız

Tex 19.09.2009 23:41

[QUOTE=oquzh4n58;563876]ya ıste Bu kadar dısıyonursunuz Tamm Takım Kotu Yolda duzelmez TransFer gelmeden de DuzeLmez ama OyuncuLar ıstekLerı GetıremıyorsA Bulent Nıtsın ?? TMmm Pekı O gıttı Yerıne Kım GelceK solE bana ?[/QUOTE]

Ben söyleyeyim arkadaşım. Sen tofaşla -hiç abartmadan- opelin yarışa girdiğini gördün mü?

Yarıştırırsan olacakları bir düşün bakalım. Neymiş hoca istiyor da futbolcular yerine getiremiyormuş. Ben de arabamın 200 yapmasını istiyorum ama 140'ı geçtiği zaman sarhoş olmuş gibi sallanıyor ne yapayım.

oquzh4n58 19.09.2009 23:45

[QUOTE=Tex;563875]Arkadaşım biz de canlı seyrettik. Sen nasıl bu takıma ve o adama ümit duyuyorsun hayretler içindeyim. Tabi ki kalsın böyle bir çiftliği ve bu kadar koyunu nerde bulacak.

İnşallah sen haklı çıkarsın da biz utanırız. İnan kendime hakim olmak için kendimi zorluyor ve kimseyi kırmak istemiyorum.[/QUOTE]

Haklsın yonetım Felan Hıkaye Bu FutbolcuLarLa Yenı GelenLerLe Mac Kazanamdık Kı sımdıye Kadar Neyıne Yonetımı eLestıreLım Gorunen Koy KLavız ıstmez Mısalı Bu oyuncuLarLa Gıtmıyor Essegı Ne kadar Doversen Dov Essek Yıne o Essek Tır Afedersınz ( futbolculara Degıl ama mısal Ornek ) haksızmym ?

58musab58 19.09.2009 23:46

dalga geçiyor walla da dalga geçiyorrrrrr.......

KAOS 19.09.2009 23:50

Bakın Mustafa Denizli'ye adam takımı geçen sene şampiyon yaptı isterlerse istifa edebilirim diyebiliyor...
Bizim Sultan ise sezon sonuna kadar kredim var diyor...
Fark var.........
onunla bunun arasında kocaman bir fark varrrrrrrr

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:58.