SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Son Yiğido Rahman (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=28107)

SivasSpor.Com 05.01.2010 02:20

Son Yiğido Rahman

[url=http://urlal.com/dqqf][img]http://i1001.hizliresim.com/2010/1/5/509.jpg[/img][/url]

Sivasspor'da transfer çalışmaları devam ediyor. Kırmızı-beyazlılar bir süredir görüştükleri gurbetçi Rahman Soyudoğru ile her konuda anlaşma sağladı.

21 yaşındaki forvet oyuncusu Rahman Almanya'nın SC Freiburg takımında forma giyiyordu.

Teknik Direktör Muhsin Ertuğral'ın isteği doğrultusunda gerçekleşen transfer sonrasında çalışmaların dahada hızlandığı belirtildi.

Genç futbolcu Rahman Soyudoğru 2 kez Alman U20 takımında forma giydi.

Öte yandan Sivasspor'un İngiliz takımı Blackburn Rovers takımından bir defans oyuncusuylada anlaşmak üzere olduğu öğrenildi

Kaynak:Hürdoğan

yigido yakup 05.01.2010 02:23

Cevap: Son Yiğido Rahman

hayirli ugurlu olsun insallah bizdede gol kralligina devam eder.

kiNgSiZe58 05.01.2010 02:26

Insallah iyi oynuyordur. Tanimiyorum ama gol krali olmus? insallah TSLdede olur=)

YİGİDOKENTLİ 05.01.2010 03:10

mehmet ve kanamanin yaninda tercube kazanir genç ve yetekli futbolcularin gelmesi güzel inşallah başali olur inşallah gol makinesi olur rahman bizde

YİGİDOKENTLİ 05.01.2010 05:01

forvet hattina bir yabanci daha alicakmiş forvet hatti tamam mehmete yilişleşti takima katildi bence gelecek yabanciyla gol yollarinda daha sikinti yaşamayiz takimi gol yamurana tucagiz inşallah

ahbey 05.01.2010 06:45

Bu bir şaka değil değil mi?
"Milli takımlarında forma yiyen futbolcular alacağız" derken sanıyorum Rahman SOYUDOĞRU gibi futbolcuları kastetmiyorlardı değil mi?
Nerde Güney Afrikalı futbolcular, nerde anlaşılan 4 yabancı futbolcu?:confused:

atrium58 05.01.2010 07:03

Yönetime sesleniyorum yerli transfer ihtiyacımız kalmadı kaliteli yabancı transfer istiyoruz..

zaralı19 05.01.2010 07:34

[QUOTE=ahbey;594928]Bu bir şaka değil değil mi?
"Milli takımlarında forma yiyen futbolcular alacağız" derken sanıyorum Rahman SOYUDOĞRU gibi futbolcuları kastetmiyorlardı değil mi?
Nerde Güney Afrikalı futbolcular, nerde anlaşılan 4 yabancı futbolcu?:confused:[/QUOTE]

kardeş bu kadar neden aceleniz var anlamadım alınacak dedim alacaklar biraz sabır daha yeni başladı transfer dönemi

Salim58 05.01.2010 07:37

[B]hayırlı olsun bakalım faydalı olabilecekmi..[/B]

vatantek58 05.01.2010 08:07

Almanyadan mümkün oldukça genç futbolcu almak bence çok yararlı ...geleceğe yatırım nede olsa.......;) Hem almanya ligi zor sert ...

karakocyakup58 05.01.2010 08:32

[url]http://www.youtube.com/watch?v=uelcCBVsxVM[/url]

alın size tejjübe be....bence forvet bu..ibrrahim şahin b..k yemişş

mucahitbaba58 05.01.2010 08:35

cok guzel bir haber beni sevindirdi acikcasi adam cok guzel caginda yetenekli oldugunada inaniyorum hayirli olsun dilerim yigidolugun hakkini verir

58_babacan_58 05.01.2010 09:00

[B]HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH GOL MAKİNASI GİBİ OLUR BİZDE...........[/B]

hiko58 05.01.2010 09:41

hayırlı olsun güzel şeyler olacak galiba..

savununyigidogeliyor 05.01.2010 09:46

[QUOTE=ahbey;594928]Bu bir şaka değil değil mi?
Nerde Güney Afrikalı futbolcular, nerde anlaşılan 4 yabancı futbolcu?:confused:[/QUOTE]

yakından takip ettiğim bi futbolcu hava toplarında etkili güçlü seri ve teknik bi futbolcu
Tanımadan yorum yapmayı adet haline getirmişiz sanırım nedir bu sizdeki afrika merakı yönetim iyi transferler yapıyor merak etmeyin 2. yarıda yiğido ligi kasıp kavuracak hakettiğimiz yerde bitirecez kimse endişelenmesin..

pover58 05.01.2010 10:00

yapılan transferleri begenmiyoruz bir an biz fb miyiz yoksa gs mı anlamadım gitti.bizim etimiz budumuz ne ronaldihoyumu bekliyoruz yoksa ibrahimoviç imi.ya beyler biraz mantıklı olalım bol keseden atmakla olmuyor bu işler.gayet yerinde uygun ve ucuz transferler yapılıyorumarım yeniler takıma uyum saglar başarılı oluruz.

murat_n 05.01.2010 10:13

Hayırlısı olsun ne diyelim. İnşallah takım için faydalı olur. Yeni transferleri bekliyoruz.

üçyıldız58 05.01.2010 10:33

rahman sivasspor gündemi için yeni değil geçen senede bir yönetici rahmanı vede kardeşi harunu sivaspora getirdi bülent uyguna vede ekibine rica edildi denemeye alındı 1 hafta takımla idmana çıktı bülent hoca beğenmedi tekrar rahman almanyanın yolunu tuttu
bu sene aynı yönetici rahman vede kardeşi harunu bu sefer muhsin ertuğral hocaya empoze etti hocada mecburen kabul etti
muhsin hoca bülent uygun gibi yöneticiye hayır kardeş rahman bizim futbolcumuz değil der yada yöneticiyi kıramaz bizede yıldız transfer diye yutturmaya kalkar
yada gerçekden rahmanın kumaşı kaliteli olur ondaki cevheri bülent görmemiş muhsin hoca görmüş olur hem rahman kazanır hem kulubümüz hemde biz
bunları ilerikisi günlerde göreceğiz
ama burda yanlış olan tek birşey varki oda şudur ne zaman yöneticiler hocanın işine karışır baskı kurarak kadro yapmaya kalkar futbolcu tavsiye eder o zaman o kulubun işi çok zor aynı bizim düştüğümüz durum gibi

07reis58 05.01.2010 10:46

[B]şuanda geleceğe yatırımdan ziyade ligi düşünmeliyiz ikinci devrede işimiz çok zor bence biraz daha kaliteli oyuncular alınmalı!!!![/B]

zaralı19 05.01.2010 10:49

ikinci yarı daha iyi olacağız transferler bir bir açıklanıyor denizli maçında göreceğiz transferleri işallah

mysuskunx 05.01.2010 10:59

çok iyi oldu bu transfer, genç ve türk olması ayrıca alman futbolunda yetişmesi çok iyi bence, hayırlı olsun

shang 05.01.2010 11:06

freiburgta forvet oynayan birinin faydalı olacağını düşünüyorum alman ligi sert ve zordur çok çalışma ister fiziki açıdan iyi oldugunu dusunuyorum bize ileri hatta basacak rakibi rahatsız edecek bir forvet lazım umarım bu özellikler vardır birazda bitiriciliği varsa çok gol atar hayırlı ugurlu olsun

kaptann58 05.01.2010 11:31

BİZE BÖYLE GENÇLER ÇOK İYİ OLUR GELECEĞE YATIRIM

eyupk 05.01.2010 11:33

helal be sivassporuma :) gerçekten yüzümü gülmeye başladı. hayırlı olsun bu transferimizde.

eyupk 05.01.2010 11:34

güzel oynadığına canı gönülden inanıyorum.

SiVaS YıKıLMaZ 05.01.2010 11:55

iyi bir transfer genç oyuncular almalıyız adem sarı gibi olursun inşalah rahman kardeş mehmet,ibrahim ve kamananın yedeği olur rahman

58delikanli58 05.01.2010 12:06

hadi hayrili olsun umarim iyi oyuncu olur

muhsin koçak 05.01.2010 12:19

[QUOTE=SivasSpor.Com;594895][url=http://urlal.com/dqqf][img]http://i1001.hizliresim.com/2010/1/5/509.jpg[/img][/url]

Sivasspor'da transfer çalışmaları devam ediyor. Kırmızı-beyazlılar bir süredir görüştükleri gurbetçi Rahman Soyudoğru ile her konuda anlaşma sağladı.

21 yaşındaki forvet oyuncusu Rahman Almanya'nın SC Freiburg takımında forma giyiyordu.

Teknik Direktör Muhsin Ertuğral'ın isteği doğrultusunda gerçekleşen transfer sonrasında çalışmaların dahada hızlandığı belirtildi.

Genç futbolcu Rahman Soyudoğru 2 kez Alman U20 takımında forma giydi.

[U]Öte yandan Sivasspor'un İngiliz takımı Blackburn Rovers takımından bir defans oyuncusuylada anlaşmak üzere olduğu öğrenildi[/U]

Kaynak:Hürdoğan[/QUOTE]

[B]Bu haber üzerine B.Rovers kadrosunua şöyle bir göz attım,bakın kimler varmış B.rovers'ın defasında.Lars Jacobsen,Cristopher Samba,Gael Givet,Ryan Nelsen,Pascal Chimbonda,Martin olsson,Phil Jones,Gavin Ganning,Michel salgado.Bu oyuncuların hiç birini transfer edemez kulübümüz,o maddi gücümüz yok.Dolayısıyle haber bu kısmı balon geldi bana.
Rahman tansferine gelince;Yönetimimiz bu sezon transferde çok hatalar yaptı,bu doğrudur.Fakat bir doğru daha var;o da o kadar hatanın yapıldığı bu sezonda Sivasspor geleceği adıne bilinerek yada bilinmeden çok önemli isimler kadromuza kattılar.İşte İbrahim,işte Kadir ya da Erman.Raahmanında Sivassporun önümüzdeki yıllarını düşünecek olursak çok iyi bir transfer olduğunu düşünüyorum.[/B]

bonuce123 05.01.2010 12:39

Nasıl Paramız Yok Bilicayı Sattık Sezeri Sattık Daha Ne Paramız Yok

B.DUMANLI 05.01.2010 13:01

Bildiginiz üzere SC Freiburg Alman 1. liginde.Fakat bu RAHMAN SC Freiburg´da oynamiyor.SC Freiburg´un 2.takiminda yani amatörde oynuyor.Diger gurbetcide sc pfulendorf takiminda oynayan Harun Toprak´da amatör takimdan alinan bir oyuncu.Harun Toprak´in agabeyi sc Freiburg 1. takimda oynuyor.

GokhanTurna 05.01.2010 13:22

Blackburn defans oyuncuları

Lars Jacobsen
Christopher Samba
Gaël Givet
Ryan Nelsen (kaptan)
Martin Olsson
Míchel Salgado
Phil Jones
Gavin Gunning
Pascal Chimbonda

ekingölü 05.01.2010 13:33

hayırlı uğurlu olsun.umarım faydalı olur.

samet_58 05.01.2010 13:39

[QUOTE=üçyıldız58;594970]rahman sivasspor gündemi için yeni değil geçen senede bir yönetici rahmanı vede kardeşi harunu sivaspora getirdi bülent uyguna vede ekibine rica edildi denemeye alındı 1 hafta takımla idmana çıktı bülent hoca beğenmedi tekrar rahman almanyanın yolunu tuttu
bu sene aynı yönetici rahman vede kardeşi harunu bu sefer muhsin ertuğral hocaya empoze etti hocada mecburen kabul etti
muhsin hoca bülent uygun gibi yöneticiye hayır kardeş rahman bizim futbolcumuz değil der yada yöneticiyi kıramaz bizede yıldız transfer diye yutturmaya kalkar
yada gerçekden rahmanın kumaşı kaliteli olur ondaki cevheri bülent görmemiş muhsin hoca görmüş olur hem rahman kazanır hem kulubümüz hemde biz
bunları ilerikisi günlerde göreceğiz
ama burda yanlış olan tek birşey varki oda şudur ne zaman yöneticiler hocanın işine karışır baskı kurarak kadro yapmaya kalkar futbolcu tavsiye eder o zaman o kulubun işi çok zor aynı bizim düştüğümüz durum gibi[/QUOTE]

bilende konusuyor bilmeyende ne rahman nede harun gecen sene sivasspor gitti arkadas senin derdin ne anlamis degilim her halde yöneticileri araya koyarak transfer yapmak istedin olmadi bu transferde hic bir yoneticinin bir payi yok sadece muhsin hocanin istegi ile gerceklesen bir transferdir yalan haber yapmayalim lutfenn

me58 05.01.2010 13:47

rahman gol gol golllllllllllllllllllllll
türkiye sallancak karde$ :D

cabuker 05.01.2010 16:24

yaw almanya u 20 ve u18 de oynamış bir çocuktan bahsediyorsunuz daha 20 yaşında bekleyin bakalım bir nedir bu. kimi bekliyorsunuz küme düşmemeye oynayan bir takıma kim gelir kardeşim. sene başında olsa istediğin topçuyu kap gel işin ucunda ş. ligi maçları var vitrin var ama şimdi düşmemek için oynuyorsun. ayaklar yere bassın biraz beyler.

üçyıldız58 05.01.2010 16:26

[QUOTE=samet_58;595028]bilende konusuyor bilmeyende ne rahman nede harun gecen sene sivasspor gitti arkadas senin derdin ne anlamis degilim her halde yöneticileri araya koyarak transfer yapmak istedin olmadi bu transferde hic bir yoneticinin bir payi yok sadece muhsin hocanin istegi ile gerceklesen bir transferdir yalan haber yapmayalim lutfenn[/QUOTE]

ara istersen yöneticilerden birini sor geçen sene geldi bülent beğendimi beğenmedimi

subasi29 05.01.2010 16:36

[B]Hayirli Ugurlu Olsun.Futbolun Guzelligi Genc Kramponlarda Gizli,Genclere Her Platformda Firsat Taninmali[/B]

karakocyakup58 05.01.2010 17:00

60 maçta 32 gölü var bence gayet iyi

kralax 05.01.2010 17:08

[QUOTE=üçyıldız58;595076]ara istersen yöneticilerden birini sor geçen sene geldi bülent beğendimi beğenmedimi[/QUOTE]

gelmedi kardeşim sivasa rahmanla harun kardeş degiller neyin ne oldugunu bilmeden birşeyler yapmaya kalkışma...araştır bak ondan sonra 60 maçta 32 gol atmış bu oyuncu...dier yandan gecen sene 25 golle gol kralı olmuş ayriyetten oynadıgı takımın kaptanıymış...cok hızlı ve yetenekli mükemmel bir oyuncu inşş...sivasspor a hayırlı ugurlu olur...

ahmet_200655305 05.01.2010 17:09

[QUOTE=atrium58;594936]Yönetime sesleniyorum yerli transfer ihtiyacımız kalmadı kaliteli yabancı transfer istiyoruz..[/QUOTE]

sence bu rahman yerlimi ??? u-20 alman derken ...

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:10.