SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Sivasspor 200 bin euro daha çıktı! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=29884)

kiNgSiZe58 20.08.2010 00:34

Sivasspor 200 bin euro daha çıktı!

[CENTER][IMG]http://hurdogan.com/img/28027.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Sivasspor'un Güney Afrikalı oyuncu Tshabalala ısrarı sürüyor.
Siyahi oyuncuyu renklerine bağlamak için bir süredir görüşmelerin sürdüğü,ancak şimdilik anlaşma sağlanamadığı öğrenildi.
Sivasspor yönetimi 1,5 milyon euro benservis bedeli istelyen Güney Afrika kulubü Kaizer Chiefs'e 600 bin euro önermeş,ancak görüşmelerin tıkanması üzerine bu rakam Sivasspor yönetimi tarafından 200 bin euro daha artırılarak 800 bin euro'ya çıkarıldı.
En son 800 bin euro veren Sivasspor yönetimi Tshabalala'dan ve kulübünden gelecek cevabı bekliyor.

[B]Hurdogan[/B]

[B]
Haydi Yönetim Getir Bize Tshabalalayi.
Gelirse kendime 2 tane orjinal Sivasspor Formasi + Maraton Kombine alicagim..![/B]

legant 20.08.2010 00:36

Cevap: Sivasspor 200 bin euro daha çıktı!

[COLOR="Red"]iki formada ben alacam başkan getir artık !!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]

58^SiVaS^58 20.08.2010 01:15

Insallah gelir.
gardaslar hepimiz hayirli Ramazanda dua edelim gelmesi icin.

Countach 20.08.2010 01:16

allahım kabul et dualarımı nolur gelsin bize yaww

4eylül 20.08.2010 01:20

alırsak seneye üç büyükler kapar

legant 20.08.2010 02:51

[COLOR="Red"][B][COLOR="red"][COLOR="Olive"]TSHABALALADA TEK SORUN BONSERVİS[/COLOR][/COLOR]Sivasspor transferde bombayı patlatmak için Güney Afrikalı yıldız Siphiwe Tshabalala’yı kadrosuna katmak istiyor.
fotomac.com.tr

Fakat Tshaba'nın forma giydiği Kaizer Chiefs'in menajeri Bobby Motaung bir açıklama yaparak, "Sivasspor Tsahaba için 5,6 milyon Güney Afrika doları öneriyor. Biz ise 25-30 milyon arası istiyoruz. Türkler bu paraya çıkmazsa transfer gerçekleşmez" dedi.

[/B][/COLOR]

legant 20.08.2010 02:55

[COLOR="Lime"]İSTENİLEN PARANIN ONDA BİRİ YANİ:mad:
[COLOR="Red"]MECNUN BAŞKAN NE YAP YAP GETİR TSHABALALAYI BİZE[/COLOR][/COLOR]

_DeReBeYi_ 20.08.2010 03:01

[B]onlarin istedigi fiyatlarla bizim verdigimiz fiyatlar dogru ise bu transfer gerceklesmez ama 1.5 istiyorlarsa biz de 1 veryorsak belki ola bilir ama bu rakamlarla zor gbime geliyor insallah yanilirim[/B]

ahbey 20.08.2010 04:07

Yok mu bir sponsor ...

patedes 20.08.2010 07:43

hep öyle oluyor zaten biz getiriyoruz büyük ler alıyor örneğin bilica

Yusuf Çevik 20.08.2010 09:12

Hadi Başkan Getir Lazım Bize Böyle Adamlar ...!

Burack 20.08.2010 09:32

EVet haber dogru onlar en az 20 million Rand istiyor, Sivassporda 6 million rand onermis.

[B]1 euro = 9,34576709 rands[/B]

Harput0658 20.08.2010 09:51

Dün Mesut Bakkalın röpörtajı vardı TRT de. "Transfere ihtiyacımız yok. Oyuncu almayı düşünmüyoruz" dedi.
Eğer teknik ekip Tshabalala nın işe yarayacağını düşünüyorlarsa, versinler 1 milyon alsınlar. 1 milyona gelir herhalde.

58 SiVaSıM 58 20.08.2010 09:55

alı artık şu adamı yahu amma sıktınız ha

Divriği58 20.08.2010 10:45

[B]Bu transfer işi yatmıştır tshabalala yı unutun arkadaşlar bu fiyata asla gelmez bu futbolcu. daha çok bekleriz biz[/B]

münihliyigido58 20.08.2010 11:26

iyi yapmisiz dogruysa...

belli olan bu: sivasspor disinda kimse tshabalala'yi transfer etmiyecek gibi. en azindan bizim kadar girisim yok. dolayisiyla en dogru hareket kaizer chiefs yönetimini biraz yipratmak ve düsük rakamlar üstünde durmak. En gec bir milyon euro'ya alinabilir böylece eger düsündüklerim dogru cikarsa.

kaptann58 20.08.2010 11:35

başkanım getir bize şu adamı biraz daha ver ne olur senden başka bişey istemiyoruzzzzzzzzz şabalalanın formasını alacam zaten kombinem var

kaptann58 20.08.2010 11:37

BU MEMLEKETİN HİÇMİ ZENGİNİ YOKTUR HİÇMİ İSTANBULDA SİVASLI ADAMAGİBİ ADAM YOKTUR 3 MİLYON SİVASLI VARMIŞ BENİM KÜLAHIMA ANLATSINLAR ŞİMDİ SİVASIMA SAHİP ÇIKMA ZAMANI BAŞKANI BÖYLE YANLIZ BIRAKMAYLA OLMUYOR GEREKİRSE KAMPANYA BAŞLATALIM TÜRKİYE GENELİNDE YETERKİ ALALIM ŞU ADAMI

svsli585858 20.08.2010 11:59

[FONT="Comic Sans MS"][B][I][/I][/B][/FONT]büyük başkan bize al bu oyuncuyu çok faydası olacaktı hem faydası olmasa bile 1.5 milyon euroya alsak en kötü 700-800 bin tl ye yine satarız yine verdiğin 800 bin tl paraya denk geliyo bi kaybımız yok yani lütfen getir başkanım kesenin ağzını açın ve patlatın bombayı....

Sivaslibey 20.08.2010 12:32

[QUOTE=ahbey;645732]Yok mu bir sponsor ...[/QUOTE]

Ülker isine gelince spora destek veriyormus ama sponsor oldugu tek kulupler BJK, GS ve FB.

Alsana bir futbolcudu bir Anadolu takimi içinde görelim futbola destegini yapsan bir yardimda Sivas'imiza görelim Muhafazakarligini.

Bu is Pazara biterse biter yoksa bu transfer suya düser.

cılgınsivas58 20.08.2010 12:43

işallah alırız allahım nolursun gelsin yarabbi

cenk5821 20.08.2010 13:16

[B]ben anlamıyorum ya nerde bizim Sivaslı iş adamlarımız onlarda biraz destek olsa ne olur sanki bir suru iş adamı var ne olur az yardımcı olsalar:mad::mad::mad:[/B]

legant 20.08.2010 13:19

[COLOR="Red"][B]bende yöneticileri anlamıyorum ne yapıolar o kadar parayı lige yeni cıkan buca bile daha iyi transfrler yaptı bizden[/B][/COLOR]

mucahit_58 20.08.2010 13:24

Ya iyi mucadeleci ve savasci bi oyuncu afrikali varmi daha oteside ahim sahim da bi futbolcu degil arkadaslar dunya kupasinda 2 gol atmakla olmuyor.. Trabzonspordan ayrilacak bi Murat Tosun diye oyun cu var bedavaya bile alinabilir!!! cok iyi ve cok genc!!

legant 20.08.2010 13:27

[QUOTE=mucahit_58;645803]Ya iyi mucadeleci ve savasci bi oyuncu afrikali varmi daha oteside ahim sahim da bi futbolcu degil arkadaslar dunya kupasinda 2 gol atmakla olmuyor.. Trabzonspordan ayrilacak bi Murat Tosun diye oyun cu var bedavaya bile alinabilir!!! cok iyi ve cok genc!![/QUOTE]

[B]KARDES BEN TSHABALALAYI DÜNYA KUPASINDAN EWWEL KONFEDERASYON KUPASINDA İZLEMİŞTİM SANA ŞUNU SÖYLİYİM RONALDINHONUN AYNISI...DÜNYA KUPASINDA YETERİNCE KENDİNİ GÖSTEREMEDİ[/B]

KızılAY 20.08.2010 13:30

Ya Saidoyu filan İstemiyoruz 1 milyon ver Al şu Oyuncuyu ya... Transfer komitesi Bir İşe Yaramıyormu ...

sivaslitaner58 20.08.2010 13:35

bu oyuncunun kesin sivasta oynamasi lagzim

esrarengiz 20.08.2010 13:37

[B]zor bencede...
bu transfer olur insallah ama boyle bu kadar fark varken sonucsuz kalir fakat neden bu transferde bir sponsorla anlasilmiyor o zaman fazla fark kalmaz hic olmazsa yarisinida sponsor firma karsilar...
baskanda belki cok istiyor bu transferi..
ama bazi seyleride dusunmek lazim bir seyi alirken kazanacaksin satarken degil derlerya belkide baskan daha uygun bir sart bekliyor..
herkesin istedigi bir futbolcuyu baskan gormemezlikten gelemez;;; cunku taraftarin sesi duyuluyor.. bende fazla tanimiyorum bu futbolcuyu dunya kupasindan baska ... biraz aradim ama konferedasyon kupa maclarini bulamadim izlemek icin ...
hade baskan bayram hediyesi getir sunu...
arkadaslar forma satsinlar sadece bu transferi etmek icin herkes bi forma alir o zaman:))[/B]

cenk5821 20.08.2010 13:50

[QUOTE=esrarengiz;645813][B]zor bencede...
bu transfer olur insallah ama boyle bu kadar fark varken sonucsuz kalir fakat neden bu transferde bir sponsorla anlasilmiyor o zaman fazla fark kalmaz hic olmazsa yarisinida sponsor firma karsilar...
baskanda belki cok istiyor bu transferi..
ama bazi seyleride dusunmek lazim bir seyi alirken kazanacaksin satarken degil derlerya belkide baskan daha uygun bir sart bekliyor..
herkesin istedigi bir futbolcuyu baskan gormemezlikten gelemez;;; cunku taraftarin sesi duyuluyor.. bende fazla tanimiyorum bu futbolcuyu dunya kupasindan baska ... biraz aradim ama konferedasyon kupa maclarini bulamadim izlemek icin ...
hade baskan bayram hediyesi getir sunu...
arkadaslar forma satsinlar sadece bu transferi etmek icin herkes bi forma alir o zaman:))[/B][/QUOTE]

abi sadece sponsormu sivaslı kaç tane iş adamı var 800 veriyorsan 1 e tamamlasınlar kabul ederler bir orta nokta bulunur.kimse sivasspora yardım etmiyor.Atıyorum 10 iş adamı olsa 50.000 $ yardım yapsalar 500.000 $ dolar yapar ama saolsunlar 10.000$ bile goremiyoruz.

fatih585858 20.08.2010 13:53

Tsahabalala transferi eğer transfer edilebilirse çok yerinde bir transfer olur çok iyi bir hücum oyuncusu, defansif yönü biraz zayıf ama sonuçta bizim ligte bir premier league değil sonuçta yazımın özü Tshabalala yetenekleri bakımından süper liginde üstünde bir oyuncu...

Respect58 20.08.2010 13:53

Bu güne kadar hiçbir tansfere üç kuruş vermemişsin su adama 15 milyon euro versen ne olacaaaak..

Hiç tarafarı olmayan gençlerbirligi gaziantep kayseri hatta kasımpaşa bile o kadar para veriyorda biz bu güne kadar bir tane adama vermedik para..

Gelen paralar nereye gidiyor ben anlamıyorum ki..Bide çıkıyor acıklama yapıyorlar neymiş efendim bütçemize göre hareket ediyoruz..bizim hiç bütçemiz yok zaman hiç para vermediğinize göre bir futbolcuya bile aç oğlu açız..

fatih585858 20.08.2010 14:00

Ayrıca bence transfer dönemi bitmeden 3 transfere daha ihtiyacımız var sağ beke ,orta sahanın soluna ve forvet bölgesinde en azından iyi birer yedek futbolcular alınması lazım

ramazan5842 20.08.2010 14:01

.arkadaşlar takım şuan ki kadrosuylada gayet iyi tshabalanın mevkiisinde ki futbolcularımızda onu aratmaz bence. gelirse gelir gelmezse de güle güle fazla abartmanında alemi yok.

Respect58 20.08.2010 14:05

[QUOTE=ramazan5842;645823].arkadaşlar takım şuan ki kadrosuylada gayet iyi tshabalanın mevkiisinde ki futbolcularımızda onu aratmaz bence. gelirse gelir gelmezse de güle güle fazla abartmanında alemi yok.[/QUOTE]

Tabiyaa ne demezsin Erman kılıç hiç aratmaz mübarek messi..Sen hiç maçları izliyormusun sol çalımıyo solll..

ramazan5842 20.08.2010 14:16

[QUOTE=Üsüyoruz58Reis;645824]Tabiyaa ne demezsin Erman kılıç hiç aratmaz mübarek messi..Sen hiç maçları izliyormusun sol çalımıyo solll..[/QUOTE]

tshabalanın kaç maçını izledin meksikaya bir gol attı diye sivasın messisi olacağı kanaatindeysen yanılıyorsun bence. ama sen erman kılıçı hiç izlememişsen diyecek bir şey yok. ha inşallah yinede gelirde alternatif li kaldromuz olur. ben almayalım demiyorum sadece tshabalanın bu kadar abartılmaması gerktiği düşüncesindeyim.

alem_halil 20.08.2010 14:28

bizim abartma sebebimiz dünya kupasında oynayan bi oyuncunun bizim takımda olması. yoksa kim ne biliyoki o oyuncunun nasıl oynadığın.

Respect58 20.08.2010 14:33

[QUOTE=ramazan5842;645827]tshabalanın kaç maçını izledin meksikaya bir gol attı diye sivasın messisi olacağı kanaatindeysen yanılıyorsun bence. ama sen erman kılıçı hiç izlememişsen diyecek bir şey yok. ha inşallah yinede gelirde alternatif li kaldromuz olur. ben almayalım demiyorum sadece tshabalanın bu kadar abartılmaması gerktiği düşüncesindeyim.[/QUOTE]

Sadece bir golüne bakarak konuşmuyorum ben Tshabalalanın kalitesini tartışmaya gerek yok..
Erman kılıçıda izledim hemde çok ama Sivasspora faydasını pek göremedim Erman Tshabalala kadar olmasada kaliteli ama işe yaramadıktan sonra ne yapayım..Ayrıca iki futbolcunun stili tarzı cok farklı bence..

ramazan5842 20.08.2010 14:58

[QUOTE=Üsüyoruz58Reis;645836]Sadece bir golüne bakarak konuşmuyorum ben Tshabalalanın kalitesini tartışmaya gerek yok..
Erman kılıçıda izledim hemde çok ama Sivasspora faydasını pek göremedim Erman Tshabalala kadar olmasada kaliteli ama işe yaramadıktan sonra ne yapayım..Ayrıca iki futbolcunun stili tarzı cok farklı bence..[/QUOTE]

kalitesini tartışmaya gerek yok g.afrka gibi üst düzey gibi bir lig de kaizer shift gibi bir dünya takımında oynuyor.
bu işin şakası . ne diyim inş gelirde beni yanıltır. ama gelmezsede senin dediğin gibi kaliteli bir futbolcu ise yakın zaman da onu g.afrikada değilde ing. premierde görürüz.

KaanK 20.08.2010 15:12

Ya arkadaş madem fiyatlar arasında bu kadar uçurum var neden yönetici çıkıp " transfer bitti hayırlı olsun" tarzında açıklama yapıp taraftarı umutlandırıyor??????
Transfer yatmıştır hayırlı olsun...

Suçlu bahsi geçen futbolcuyu alamayan yönetim değil, alamayacağını bile bile taraftarı ayağa kaldıran sonra da taraftarını şevkini kıran umudunu çalan sorumsuz yöneticidir....NOKTA

şarkışla 58 20.08.2010 15:58

Bu adam ı G.Afrika Ümit Milli Takımında da tv den izledim.Yaratıcı orta sahanın çeşitli bölgelerinde oynayabilen bir adam.Şimdi buradan şunu aktarmak istiyorum sezon öncesi kadro yetersiz transfer gerekli diyorduk.Bazı arkadaşlar kimi alalım Messi yi mi Ronaldo yumu diyorlardı.Şimdi bende kadronuzda Ronaldo mu yoksa Messi mi varda TSHABALALA yı istemiyorsunuz diyorum.:DSanki hersene üst düzey transferler yapılıyormuş gibi:D ne var bu adamda olsada olur olmasada olur :mad:diyebiliyorsunuz

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:03.