SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Fanatik'e göre Tunuslu Chahechouhe Sivasspor'da (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34448)

münihliyigido58 19.06.2012 03:20

Fanatik'e göre Tunuslu Chahechouhe Sivasspor'da

[B][COLOR="black"]Fanatik'e göre Bulgar ligindeki Burgas takiminin Tunuslu orta saha oyuncusu AATIF CHAHECHOUHE Sivasspor'da[/COLOR][/B]

Sivasspor yabancı transferinde ilk hedefine ulaştı. Kırmızı-Beyazlılar, Aatif Chahechouhe ile anlaştı. Sırada golcü N'Douassel var...

Transfer çalışmalarını sürdüren Sivasspor uzun süredir görüşme halinde olduğu Aatif Chahechouhe ile büyük ölçüde anlaşma sağladı. Bulgaristan’ın Burgas takımında forma giyen 26 yaşındaki orta saha oyuncusunun bonservisi için Bulgar ekibiyle el sıkışan Kırmızı-Beyazlılar’ın, futbolcuyla da anlaştığı öğrenildi.

Teknik direktör Rıza Çalımbay, Fas asıllı Fransız futbolcuyu uzun süredir takip ederken, önümüzdeki günlerde golcü oyuncu transferinde de somut adımların atılacağı belirtildi. Yiğidolar görüşme halinde olduğu Çad Milli Takımı’nın golcüsü N’Douassel’e de önümüzdeki günlerde imza attırmayı planlıyor.

Bu arada Çalımbay, ismi transfer gündeminden düşmeyen oyuncuları Grosicki’nin takımdan ayrılmayacağını kaydedip, “Onu bırakmaya da niyetimiz yok” diye konuştu.

[url]http://www.fanatik.com.tr/Yigido-taarruzda_3_Detail_246_266330.htm[/url]

[IMG]http://www.footafrica365.fr/medias/foot/Football365_664x376/monde/98840_NANCY_CHAHECHOUHE_100910.jpg[/IMG]

oyuncu profili:
[url]http://www.transfermarkt.com.tr/tr/aatif-chahechouhe/transfers/spieler_73480.html[/url]
videosu:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=C3F07Wm1MS8[/url]

psychology58 19.06.2012 06:49

Cevap: Fanatik'e göre Tunuslu Chahechouhe Sivasspo

15 maçta 10 gol 3 asist hiç fena istatislik degil bence sivassporumuza hayırlı olsun.

psychology58 19.06.2012 07:08

Adını da söylerken zorlanmayız atıf deriz :D

izmirliyigido 19.06.2012 07:11

[QUOTE=33sivasli58;792236]Adını da söylerken zorlanmayız atıf deriz :D[/QUOTE]

Yok yav diğer adıda kolay (Çahahe-çohohe) :D :D :D

Hakkaten ya, nasıl bir isimdir, nasıl okunuyor bu?

.

akifesk 19.06.2012 07:22

Fanatik palavrası bu yine . Kaç tane transfer yaptı bu gazete bize . Ama sadece doğa var gelen maalesef

adres58 19.06.2012 07:44

Benim gözüm hala Shikabala da :D :D

sandal5877 19.06.2012 07:50

Görüntülerde harika bir oyuncuya benziyor,takımın merkezi adeta.
Bulgaristandan olmasıda bir avantaj olabilir.

kara 19.06.2012 08:06

[B] Eğer doğru haber ise çok güzel bir oyuncu ambrabat tarzı bir oyuncu. [/B]

35kağan58 19.06.2012 09:08

Kaynağın Fanatik olması her zaman için düşündürücü ama hafta sonunda Rıza Hoca ile röportaj yapmışlardı. Bu ismi belki de orda öğrenmiş olabilirler.

akifesk 19.06.2012 09:08

fanatik gazetesine göre bize gelen oyuncular;

Maicon Pereira
gekas
servet çetin
Dinamo Bükreş'in golcüsü Niculae
burhan eşer.
Amr Zaki ile Shikabala
Yannick N'Djeng
Uğur Boral...
N’Douassel
Edgar Da Silva
Aatif Chahechouhe

infial§ 19.06.2012 09:25

le gazette della sport,doğruları yazan spor gazetesi

58_SEMİH_58 19.06.2012 09:26

[QUOTE=akifesk;792253]fanatik gazetesine göre bize gelen oyuncular;

Maicon Pereira
gekas
servet çetin
Dinamo Bükreş'in golcüsü Niculae
burhan eşer.
Amr Zaki ile Shikabala
Yannick N'Djeng
Uğur Boral...
N’Douassel
Edgar Da Silva
Aatif Chahechouhe[/QUOTE]

[B]2.takımı yapmış Fanatik bize :D[/B]

eyupk 19.06.2012 09:29

yaw arkadaş hep balon haber çıkıyor fanatiğin haberleri, inşallah buda balon haber değildir.

ahhguzum 19.06.2012 09:34

inanmam hele fanatiğe hiç inanmam yönetim açıklayana kadar inanmam

DoomsDay58 19.06.2012 10:49

Bizim scout ekibinden iyi çalışıyor fanatik gazetesi :D

babapiton 19.06.2012 10:59

Nancy'de hiç şans bulamamış bu senenin 16.maçından itibaren bulgaristanda oynamaya başlamış ve 15 maçta 10 gol atmış bulgaristan ligiyle bizim 1.lig düzeyinde ama çokta kötü bir lig değil bence Türkiye de de başarısını sürdürür başarıya aç futbolcu hırslı ikili mücadelelerde güçlü ve takipçi bir kişiye pas atıyor ve hemen pas bölgesine geçiyor bu yönleriyle Türkiye Ligine uygun bir futbolcu...(tabi fanatik doğru yazdıysa)

YİĞİDO EMİR 58 19.06.2012 11:11

iyi oyuncuya benziyor

58_SEMİH_58 19.06.2012 12:16

[B]Facebookta [COLOR="Red"]Faruk Taşseten'e[/COLOR] birisi bu transferi sormuş.Cevabı '[COLOR="Red"]Evet kardeşim doğru bitti sayılır sağol ilgin için[/COLOR]' olmuş.Galiba Fanatik gazetesi bu sefer tutturdu.[/B]

okan3336 19.06.2012 12:56

fanatiğin işi yalancının hikayesine döndü bu sefer doğru yazsada kimse inanmaz yetkili bir ağızdan açıklama gelene kadar :D

babapiton 19.06.2012 13:01

[URL="http://translate.google.com.tr/translate_tts?ie=UTF-8&q=Aatif%20Chahechouhe&tl=en&total=1&idx=0&textlen=17&prev=input"]Bu oyuncunun İsminin telaffuzu dinlemek için tıklayın (Chrome'dan Açın)[/URL]

HALIL 19.06.2012 15:12

forma'yi giyene kadar inanmam

cemahmety 19.06.2012 16:08

[QUOTE=58_SEMİH_58;792298][B]Facebookta [COLOR="Red"]Faruk Taşseten'e[/COLOR] birisi bu transferi sormuş.Cevabı '[COLOR="Red"]Evet kardeşim doğru bitti sayılır sağol ilgin için[/COLOR]' olmuş.Galiba Fanatik gazetesi bu sefer tutturdu.[/B][/QUOTE]

Tamam O zaman çok iyi artık yolumuzu bulduk. Bizde bundan sonra bütün transfer dedikodularını Faruk taşseten'e sorarız

***sivas*** 19.06.2012 17:06

bu transfer doğru bu hafta içinde sözleşme imzalanacak . kaynak sağlam
:) :) :)

YİĞİDO EMİR 58 19.06.2012 17:15

[QUOTE=***sivas***;792328]bu transfer doğru bu hafta içinde sözleşme imzalanacak . kaynak sağlam
:) :) :)[/QUOTE]

sağlam derken kardeş söylede öğrenelim

cemahmety 19.06.2012 19:41

[QUOTE=YİĞİDO EMİR 58;792329]sağlam derken kardeş söylede öğrenelim[/QUOTE]

Aynen kardeş isim söylemesen bile kimdir necidir bilgisi nerden gelir falan onları söyle :D

noname87 19.06.2012 20:43

bu adam gelmez sanmıyorum Erman'a benzettim stilini zaten o pozisyonda Erman varken sonu Sandro gibi olur ama takım arkadaşı zenci forvette bir ışık gördüm

babapiton 19.06.2012 20:49

[QUOTE=noname87;792342]bu adam gelmez sanmıyorum Erman'a benzettim stilini zaten o pozisyonda Erman varken sonu Sandro gibi olur ama takım arkadaşı zenci forvette bir ışık gördüm[/QUOTE]

Transfermarkt'de gösterdiği gibi tek ortada oynamıyor sağ ve solda kanatta da oynuyor hatta sağ da ortadan çok oynuyor

benozgurr 19.06.2012 20:59

iyi oyuncuya benziyor topu tutması kullanması fiziği hızı alabilecegimiz en ıyı oyunculardan biri bence

Yigido DogaN 19.06.2012 21:51

cahahe cohohe :)

Yigido DogaN 19.06.2012 21:53

yanına...ndossel ve... şıkibala da olursaa ooo grosiçki erman da katkı saglarlarkii mükemmel bir forvet hattı olur

eyuphulagu 19.06.2012 22:44

ROTA FASLIYA ÇEVRİLDİ

Avrupa'da futbolcu arayışını sürdüren Kırmızı Şimşekler rotayı Bulgaristana çevirdi. Geçtiğimiz sezon Fransa'nın Nancy takımından Bulgaristan'ın Chernomorets Burgas takımına giden 25 yaşındaki Fas'lı futbolcu Aatif Chahechouhe için yönetim düğmeye bastı. Avrupa arenasında mücadele etmeye hazırlanan Es Es, UEFA'dan çıkacak kesin kararı beklerken transfer çalışmalarını da sürdürüyor. Yeni sezonda hem lig hem de Avrupa kulvarında mücadele etmeye hazırlanan Eskişehirspor transfer harekatını hızlandırdı. Kırmızı-Siyahlılar’ın son gündemi, Bulgaristan’ın Chernomorets Burgas Takımı’nda forma giyen 25 yaşındaki ortasaha oyuncusu Aatif Chahechouhe. Geçtiğimiz sezonun devre arasında Bulgaristan’a gelen ve 15 maçta rakip fileleri 10 kez havalandıran futbolcuyu transfer etmek için yönetimin düğmeye bastığı öğrenildi.
Bu sezon patlama yaptı

Fransa’nın Nancy takımından Bulgaristan’ın Chernomorets Burgas takımına bu yılın Ocak ayında transfer olan ve burada formunun zirvesine çıkan Aatif Chahechouhe kısa zamanda dikkat çeken bir performansa ulaştı. Chahechouhe, hücum ağırlıklı orta saha oyuncusu olarak forma giymesine rağmen Chernomorets takımında 15 maçta 10 gol atma başarısı gösterdi. Bulgar ekibiyle 2014 yılına kadar sözleşmesi bulunan Chahechouhe, Fransa’da Racing Paris, Sedan, Saint Gratien, Noisy LeSec ve Nancy takımlarında forma giydi. Faslı futbolcunun adı bu sezon sonlarına doğru Antalyaspor'la da anılmıştı. (Spor Servisi)Kaynak:Sonhaber-Eskişehirin Sesi Gazetesi-18.06.2012.....Bu oyuncu için dün Eskişehir Gazetesinde bu haber çıkmış...Anlaşılan oyuncunun menejeri sadece bizimle değil başka takımlarla da görüşüyor....Bir kaç gün içinde bu oyuncu için neler olduğunu ;kimin alacağını da hep beraber görürü..Benim gönlüm de hala Mısırlı oyuncu Shikibala var..Nedendir bilinmez bu Mısırlı oyuncuya aynı Enaramo ve Grosicki gibi çok kanım kaynadı..Bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek...Ayrıca bir kaç yıldır değişik takımlarda oynayıp da patlama yapamayan sadece sıradan bir lig olan Bulgar liginde sadece yarım sezon oynayıp 10 gol atıp 15 tane de asist yapan bir oyuncu
ya da hemen talip olup bu oyuncu çok iyi oynadı demek ne kadar da doğru hep beraber göreceğiz...Umarım alınacak oyuncu sivasspora gerçekten katkı yapar;sıradan oyuncular sivasspora yakışmaz sadece kulübe de oturur;aynı Sandro da olduğu gibi...Onun için iyi analiz yapıp iyi değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum..

HALIL 19.06.2012 23:06

adi çok basit benim için fransada yasadigim ve birçok fasli arkadasimin oldugu için

turkçe telafuzu.

"atIf ŞaheŞuŞ"

aklinizda kalsin.

babapiton 19.06.2012 23:47

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=WK_4Dpf62Ko"][IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=36019&token=43351[/IMG][/URL]

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=WK_4Dpf62Ko"]Aatif Chahechouhe Videosunu İzlemek İçin Tıklayın ![/URL]

sivaslıadem 20.06.2012 00:11

bu nasıl okunuyor
Çeha-çuhe diye mi
Bence bu oyuncunun adından güzel bir tezahürat çıkar :-)

avare 20.06.2012 00:33

insallah yalan haber degildir bizde is yapar, adi zor ama biz ona yakisan bir ad buluruz

izmirliyigido 20.06.2012 07:15

Hayırlı olur inşallah Sivasspor'umuza. Hareketli ve güçlü bir fiziği var, şutları da fena değil. Sivas'ta iş yapar inşallah.

.

adres58 20.06.2012 07:32

[QUOTE=izmirliyigido;792391]Hayırlı olur inşallah Sivasspor'umuza. Hareketli ve güçlü bir fiziği var, şutları da fena değil. Sivas'ta iş yapar inşallah.

.[/QUOTE]

Abi nasıl okunduğunu belleyebildinmi... :D

izmirliyigido 20.06.2012 08:02

[QUOTE=adres58;792393]Abi nasıl okunduğunu belleyebildinmi... :D[/QUOTE]

Yok be Atilla'cığım belleyemedim. Bir söyleyeni de görmedim daha. Ama ben kendim "ŞAKA-ŞUKA" diyip geçiyorum.. :D :D :D :D :D

.

adres58 20.06.2012 12:14

[QUOTE=izmirliyigido;792395]Yok be Atilla'cığım belleyemedim. Bir söyleyeni de görmedim daha. Ama ben kendim "ŞAKA-ŞUKA" diyip geçiyorum.. :D :D :D :D :D

.[/QUOTE]

Halil kardeşim Fransada yaşıyor o telaffuz etmiş..

[B]Şaheşuş[/B] muş adı :D:D

eyupk 20.06.2012 12:15

Fas’lı Aatif Sivasspor’da (mı?)

[B]Fas’lı Aatif Sivasspor’da (mı?)
2012-06-20[/B]

[IMG]http://hurdogan.com/img/15626.jpg[/IMG]

Transfer çalışmalarını sürdüren Sivasspor’un Fas asıllı Fransız futbolcu Aatif Chahechouhe ile her konuda anlaştığı öğrenildi.
Sivasspor uzun süredir görüşme halinde olduğu belirtilen Aatif Chahechouhe ile büyük ölçüde anlaşma sağladığı belirtildi.. Bulgaristan’ın Burgas takımında forma giyen 26 yaşındaki orta saha oyuncusunun bonservisi için Bulgar ekibiyle el sıkışan Kırmızı-Beyazlılar’ın, futbolcuyla da anlaştığı öğrenildi. Teknik direktör Rıza Çalımbay, Fas asıllı Fransız futbolcuyu uzun süredir takip ederken, önümüzdeki günlerde golcü oyuncunun resmi imzayı atacağı ifade ediliyor. Yiğidolar görüşme halinde olduğu Çad Milli Takımı’nın golcüsü N’Douassel’e de önümüzdeki günlerde imza attırmayı planlıyor.

[B]Hürdoğan[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:12.