SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   K.Erciyesspor 2-3 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39018)

SivasSpor.Com 01.05.2015 06:53

K.Erciyesspor 2-3 Sivasspor

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=41878&token=33043[/IMG]

Spor Toto Süper Lig'de 29. hafta K.Erciyesspor- M.Sivasspor maçı tahmin ve yorumları:

[B]Tarih:[/B] 4 Mayıs Pazartesi

[B]Stad:[/B] Kadir Has

[B]Saat:[/B] 20:00

[B]Maçın Hakemi:[/B] Ali Palabıyık

[B]Not:[/B] Müsabaka ile ilgili tüm gelişmeler bu başlık altında toplanacaktır, sayfamız maç gününe kadar sürekli güncellenecektir.

shang 01.05.2015 07:36

Cevap: K.Erciyesspor - Sivasspor

zaten ligi biz balıkesir maçında bırakmıştık mersin maçındada çok net belli oldu kupaya motive olacağız derken gördük kupayıda dün açıkçası bundan sonraki maçlarda kör topal ne alırsak kar ligde de kaldığımızı düşünüyorum.Kabus gibi hiç hatırlamak istemeyeceğimiz çok üzüldüğümüz bir sezon bir an önce bitsin de kurtulalım

geroy58 01.05.2015 08:20

erciyes bizi yenerse pttnin kapısı son 5 hafta bizim için aralanmış olur

Ferhat06 01.05.2015 08:50

Erciyesde karlar eridi çamur oldu son haftalarda çok kötüler üstelik Drenthe vardı bi'şeyler yapabilen sakatlandı Edinho kadro dışı Flemix bir işe yaramıyor.Manjeck kadro dışı zaten Fatih Tekke gibi tecrübesiz bir hoca PTTlig için hazırlık gibi düşünüyorum.Yenersek sen sağ ben selamet.

Travis Bickle 01.05.2015 09:04

[B]erciyes zor durumda sıralama olarak bızım artık vurup geçmemız gerekıyor beraberlıge bıle tahammul kalmadı artık[/B]

34MUAMMER58 01.05.2015 09:32

[b]Doğruyu söylemek gerekirse,erciyesin kadrosu sivasspordan daha kaliteli,onların kaderide kayserispor gibi yanlış hoca tercihleri yüzünden küme düşüyorlar,kurtulma şansları sadece matematiksel olarak var,sivassporuda yenebilecek güçteler,yenerlerse bir umut ışığı oluşabilir, karabükde rizeyi yenerse ,alttaraf yine iyice karışır,bizim rakibi küçümsememiz gerekiyor,enazından yenilmeden dönmemiz gerekiyor,sivassporun galibiyeti sivassporun bu kabus gibi sezonu bu maçla bitirmesi demektir,hafta sonu çok zor maç olacağını düşünüyorum,hocanın inatları ,yanlış kadro tercihleride kabak tadı vermeye başladı artık .:mad:adam gibi galibiyet yemini edip hadi arkadaşlar şu erciyesi yenip lig sonuna kadar rahat edelim deyip yenecekler başka çaresi yok .[/b]

ready 01.05.2015 09:53

[QUOTE=34MUAMMER58;943643][b]Doğruyu söylemek gerekirse,erciyesin kadrosu sivasspordan daha kaliteli,onların kaderide kayserispor gibi yanlış hoca tercihleri yüzünden küme düşüyorlar,kurtulma şansları sadece matematiksel olarak var,sivassporuda yenebilecek güçteler,yenerlerse bir umut ışığı oluşabilir, karabükde rizeyi yenerse ,alttaraf yine iyice karışır,bizim rakibi küçümsememiz gerekiyor,enazından yenilmeden dönmemiz gerekiyor,sivassporun galibiyeti sivassporun bu kabus gibi sezonu bu maçla bitirmesi demektir,hafta sonu çok zor maç olacağını düşünüyorum,hocanın inatları ,yanlış kadro tercihleride kabak tadı vermeye başladı artık .:mad:adam gibi galibiyet yemini edip hadi arkadaşlar şu erciyesi yenip lig sonuna kadar rahat edelim deyip yenecekler başka çaresi yok .[/b][/QUOTE]

[B]erciyes maçını ne yapıp edip almakdan başka çaremiz yok korkulu rüya görmekden uzak olmalıyız[/B]

çorluluyiğido 01.05.2015 10:47

erciyes yine bize karşı ölümüne oynayacak biz tabiki daha iyi takımız ve bu maçı inşallah alan biz olacağız erciyesteki futbolcular kendilerini göstermek istese bile yetenek olmayınca neye yarar:D
erciyes dökülecek bize karşı çünkü erciyeste en önemli oyuncukarı
mangane - mandjeck-ellerinde bulunan tek sağbek mahmut özen-vlemincx-edinho-- ilhan parlak-necati ateş-serdar gürler-barış memiş-cenk ahmet ve yüzde 90 edinho da sivasspora karşu oynayamayacak.onlkarın bekleri tam bir çöp o yüzden utaka burhan cicinho ve ziya çok çıkışlar yapmalı fark bile olur fatih tekke desen amatör hoca

triper58 01.05.2015 10:52

Maçın favorisi bana göre Erciyes.Kaybedersek düşme tehlikesi yaşayabiliriz kalan maçlar çok zor.

çorluluyiğido 01.05.2015 11:26

[QUOTE=triper58;943663]Maçın favorisi bana göre Erciyes.Kaybedersek düşme tehlikesi yaşayabiliriz kalan maçlar çok zor.[/QUOTE]

erciyes mi yapmayın abi ya erciyes kim adam kalmamış ha bu arada cincon ile anlaşan kalecisi gökhan da kadro dışı

ready 01.05.2015 11:46

[B]Erciyeside yenemezsek artık tası taragı toplayıp gidelim[/B]

triper58 01.05.2015 13:55

[QUOTE=çorluluyiğido;943666]erciyes mi yapmayın abi ya erciyes kim adam kalmamış ha bu arada cincon ile anlaşan kalecisi gökhan da kadro dışı[/QUOTE]

Erciyes ölümüne oynayacak bu maç bizimkilerde ise tam tersi boşvermişlik havası var.Melo kornerde bomboş vurdu.Da Costa Snejider'in frikiğinde halı saha orginazsonu yaptı oysaki baraja geçseydi Sneijder'in topunu engelleyebilirdi.Profosyenel liglerde böyle bir hata olmaz.Para almıyorlarda hayrına oynuyor gibiler.İbrahim Öztürk,Cicinho,Ziya ve Atıf'ı ayırıyorum gerisi memur zihniyetinde Da Costa'da dahil.

DoomsDay58 01.05.2015 14:08

Kaybetmeyelim de nasıl oynadığımız hiç önemli değil en azından ligde biraz daha puan toplayalım

sivassporhersey 01.05.2015 15:16

Da costanın oynamaması lazım ümitle ibrahim öztürk daha iyi anlaşıyorlar costa geldi geleli takım maç kazanamıyor gol yemeyen takım acayip acayip goller yer oldu. kadirin oynamaması lazım ziya maça yetişir umarım utaka kendini gösteremiyor fatih bindirmelerde geç kalıyor ama geleceği çok ama çok iyi olacak bi futbolcu Allah yolunu açık etsin.

..............................Ertuğrul......................................

....Cicinho....İbrahim......Ümit.......Fatih(sakatlıktan çıktıysa ve hazırsa ZİYA)

..................Adem......Hakan.............

........Burhan.............Aatıf............Utaka..........

..............Batuhan...........

mksivas 01.05.2015 15:46

[COLOR="Red"]Editörün Notu :

Sitemizde büyük harflerle yapılan yorumlar silinmektedir.

Lütfen küçük harfler kullanınız.[/COLOR]

çorluluyiğido 01.05.2015 17:56

[COLOR="Red"]Editörün Notu :

Sitemizde büyük harflerle yapılan yorumlar silinmektedir.

Lütfen küçük harfler kullanınız.[/COLOR]

antik58 01.05.2015 19:54

Puan kaybedersek sıkıntı ancak ben kesinlikle maçı alacağımızı ve kalan maçlarda yedek ağırlıklı çıkacağımızı düşünüyorum. Yönetim artık gelecek sezon için sıkı bir çalışma işine girmeli, ince eleyip sık dokumalı...

34MUAMMER58 01.05.2015 21:27

[B]Dediğim gibi sivassporlu oyuncular bu maçı kazanıp bu sene ligi bitirmeli,kupadada şansımız çok az görünsede asla imkansız değil,birzamanlar monaco-gs maçındada böyle umut yoktu ,gs turu geçti hiçbirşey imkansız değildir,bana göre gsden daha iyi takım olan bursayı 4-0 yenen sivasspor gs yide yener ,önemli olan inanmak ve çok isteyip iyioynamak,onun için ilk işimiz erciyes engelini geçmemiz gerekiyor,yenemesekde yenilmeden dönmemiz gerekiyor,aradaki puan farkına kimse güvenmesin,sivassporun kazanacağı maç sayısı azaldı,2 haftada bi bakmışın fark kapanmış bu işler şakaya gelmez alın şu maçı bitsin [/b]

Külhan 01.05.2015 23:01

Biz hep kendi havamizda lig bitti hesabi yapiyoruz ama elin oglu alti maclik hesab kitab pesinde malisef bu konuda biz hayli yanlislik icindeyiz lig 34 hafta bunu cok iyi hesab etmeliyiz simdiden kendi kendimize gelin güveyi olmayalim sonra hüsrana ugrayan biz oluruz vakit varken toparlanmaliyiz ve ne kadar puan alirsak o kadar yukarilara cikmaya calismaliyiz

kızılelmalım 02.05.2015 00:07

6 puanlık maç ilk maç 1-1 bitmişti Bir puan bile yeter,haftaya fener maçı var arayı açmamız lazım benim kadro tercihim .

Ertuğrul

cicinho. İ Öztürk. Ümit. Fatih

Adem. Da Costa

Burhan. Atıf. Musa Sinan
( İ.Akın)

Utaka
(Batuhan)

aozdemir 02.05.2015 10:41

rahat yeneriz diye düşünüyorum.

58Yiğidoo58 02.05.2015 21:10

Benim bu maçtan ümidim yok. Cok yıprandık. Bu maçla içerdeki maça eksik kadroyla çıkmayacağımıza göre en iyi beraberlik diyorum. Yoksa kayseri alır. Takımın kafa mal gibi. Teknik ekipte öyle. Fenerbahçe maçına kadar hiçbir heyecan beklememeli. Sağ sağlim dönsünler yeter.

B.DUMANLI 02.05.2015 21:24

Mac baslamadan birsey dikkatimi cekti.Acaba bu mac Kayseri´de degilde ,Sivas´da oynansaydi macin saati 20:00´mi olacakti.Burada bu hususda süphelerim var.Federasyon bu mac Sivas´da oynansaydi bu maci o saate almazdi.

Cünki o gün;
19:00 Trabzon -Besiktas
20:00 Akhisar -Galatasaray
20:00 Erciyes -Sivas
maclari var.Yayinci kurulus ne eder,eder bu maci is saatine denk getirirdi.Bunlar belki kücük teferruat gibi görünüyor ama migdede bulandirmiyor degil.Kayseri seyircisi türbünde yerini alacak,benim Sivaslim Sivas´da oynanan maclarda mesai saatine denk getirilmesinden bu maclardan mahrum birakilacak...Iste bu cifte standartlardan artik resmen usandik...

Bizim oyuncularimizada sahaya cikip bu kokusmus oyunlari bozmak kaliyor.Bol sanslar Sivassporum...

çorluluyiğido 02.05.2015 21:34

tek cümle ile ölüm kalım maçı. farkında mısınız? bu maçı hafife alırsa futbolcular işte o zaman başlar asıl korku.bu maçı alıp rahatlamalıyız çünkü fener ts karabük başakşehir gibi rakipler var önümüzde inşallah kazanırız bu maçı

dedebali58 02.05.2015 21:38

Yenemesekte yenilmememiz gereken bir maç Allah yardımcı mız olsun,bu maçta alınacak 3 puan gs yi elemeye vesile olur inşallah

stain 02.05.2015 22:32

korcan (ertuğrul ) farketmez

cici da costa ümit fatih

kadir adem

burhan atıf utaka

batu

ilk 11 böyle olmalı ilk yarı kora kor bir mücadele göstermeliyiz ikinci yarı burhanın yerine musa utakanın yerine aydın oyuna girmeli kadir veya ademden hangisi yorulursa onu yerinede duruma göre mehdi veya hakan girebilir

bu maç bu sezonun final maçı ona göre ne teknik kadronun nede futbolcuların bahanesi olmamalıdır ya bize stres sıkıntı dolu bir 5 hafta izletecekler yada bu maçı alıp gelecek sezon hesaplarına başlamamızı sağlayacaklar

stain 02.05.2015 22:48

rakilerimizin fikstürleri

karabükspor bursa eskişehir balıkesir sivas erciyes

erciyesspor sivas mersin fener başakşehir kasımpaşa karabük

balıkesirspor başakşehir kasımpaşa karabük trabzon antep

rizespor trabzon antep akhisar konya galatasaray

sivasspor erciyes fener başakşehir kasımpaşa karabük trabzon

görüldüğü üzere balıkesirn dahi 4 maç kazanma ihtimali var karabüğün son haftalara rahat bir fikstürle girecek olması vede bugün rizeyi yenerek rizeyle 4 sivasla puan farkını 7 ye indirmesi ve seri galibiyet alabilme ve bizi çok ciddi tehdit etme ihtimali var o yüzden erciyesten en az 1 puan alamalıyız ama bana sorarsanızda artık bu işi uzatıp işin .okunu çıkarmamalıyız

eyuphulagu 03.05.2015 01:56

Erciyes geçen hafta 5 oyuncuyu kadro dışı bırakmış;İçlerinde Edinho da var...Hollandalı oyuncu Drente de geçen hafta sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılmıştı..Bence bu maç Erciyes in son şanslarından birisi;sivasspor bu maçta yenemiyorsan yenilmeyeceksin..Geçen Aydın 'ın 35 m. den attığı müthiş golle maçtan 1 puanla ayrılmıştık..Umarım tarih tekerrür eder...Çok zor bir maç olacak...Gollü bir maç beklemiyorum;az gollü kontrollü bir maç bizi bekliyor..

sawyer5892 03.05.2015 09:55

kafalar iyi galiba erciyes bizi yenerse ptt kapilari bizim icin aralanmis olurmus peh yense bile kalir 7puan 5 mac kolay mi sizce sivasspor dogru hoca secimi ve bursa eskisehir galibiyetleriyle zaten ligde kaldi rahat olun bu kadar panige gerek yok

aozdemir 03.05.2015 10:47

erciyes ligi bıraktı gibi. rahat yeneriz diye düşünüyom

çorluluyiğido 03.05.2015 10:48

----------ertuğrul--------
cicinho-ümit-ibrahim öztürk-fatih
---------kadir-mehdi-------
burhan--aatif---utaka
------batuhan--------

adem çok formsuz ve yorgun fener maçına dinlendirilmeli.da costa ziya ve korcan sakat.aydından artık umudunuzu kesin lig bitti zaten kiralıktı.erciyeste çok eksik var.edinho serdar gürler mandjeck vlemincx necati ateş mangane mahmut cenk ahmet barış memiş ilhan parlak ve kesin olmamakla birlikte drenthe sivas maçında oynayamayacak favori biziz.mutlaka yenmeliyiz

Rallim58 03.05.2015 15:39

[url=http://resimzade.com/Show.html?i=45514&token=88772][img]http://resimzade.com/Show.html?i=45514&token=88772[/img][/url]

[B]PTT 1. lige çıkmak için stadyumu, ellerinde sarı kırmızı bayraklarla dolduran Yeni Malatyaspor taraftarlarını tebrik ediyorum. İnşallah istedikleri yerde olurlar...

Bu manzaranın 4 Eylül Stadyumunda olmaması için hiçbir neden yok, ama bu fotoğrafı görmeyeli de sanırım 20 sene olmuştur...

Sivassporumun, Erciyesspor karşısında mutlaka 3 puan alması dileklerimle...[/B]

adres58 03.05.2015 16:42

[QUOTE=aozdemir;943815]erciyes ligi bıraktı gibi. rahat yeneriz diye düşünüyom[/QUOTE]

Dünkü sonuçlardan sonra sizin gibi düşünmüyorum...

B.DUMANLI 03.05.2015 17:39

Yarinki mac bizim icin cok zor gececek .Kupa yorgunlugu ve kupada alinan farkli yenilgi Sivasspor´u bir hayli hirpaladi.Bu lig henüz bitmedi ,daha bizim oyniyacagimiz 6 mac var ve 18 puan yapar.Bu Erciyes icinde gecerli.

Biz henüz bu ligde kalmayi garantilemedik.Elimizden kacirdigimiz,Balikesir ve Mersin´i yenseydik simdi cok daha farkli seyler konusuyor olacaktik.

Bu lig kimi yutacak daha henüz belli degil...

mühendisburak58 03.05.2015 17:56

şu maçı kazansakta derin bir ohhh çeksek. artık futboldan hiç bir beklentim yok. son 2 maçta kaybedilen puanları aramamak dileğiyle.

Mehmet ATEŞ 03.05.2015 22:09

İnşallah kazanırız kazanamasak ta kaybetmeyelim

badof58 04.05.2015 00:09

Berbat oynuyoruz ama bu maç ona son vereceğimiz maç olacak gibi geliyor, ne kadar puan alırsak o kadar iyi artık ..

by_hunter 04.05.2015 07:39

Sirkelenip kendimize gelme zamanı

Kokomo 04.05.2015 08:00

Son derece önemli bir maç !

Yenilirsek potaya giriyoruz !

Çünkü fisktürümüz inanılmaz kötü ...

Turan 59 04.05.2015 11:43

Kesinlikle puan almamız gereken bir maç.Bu Lig'de neler olacağı belli olmaz.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:02.