SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Barrales Sivasspor'da (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39354)

SivasSpor.Com 19.08.2015 12:44

Barrales Sivasspor'da

[IMG]http://fs1.directupload.net/images/150819/rwt8hixm.jpg[/IMG]

2014-2015 futbol sezonunda Yunanistan gol kralı Jerónimo Barrales ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Kariyerini PAE Asteras Tripolis'te sürdürmekte iken Sivassporumuza transfer olan Arjantinli futbolcu, super League'in 2014-15 sezonunda kaydettiği 17 golle gol kralı oldu.

Futbol hayatına Club Atlético Banfield takımında başlayıp aynı kulüpte profesyonelliğe yükselen Barrales en uzun futbol yaşamını da yine bu kulüpte tamamladı.

Giydiği 9 sırt numaralı forması ile, geçen sezon Yunanistan liginde attığı 17 golle gol kralı olan 1.86'lık, 28 yaşındaki forvetten, aynı başarıyı Sivassporda da görmeyi arzu ediyor, Sivassporumuza hayırlı olmasını diliyoruz.

[B]Sivasspor.Com özel haberidir.[/B]

harbiyiğido 19.08.2015 12:53

Cevap: Barrales Sivasspor'da

Hayırlı uğurlu Sivasımıza faydalı olur inşallah

shang 19.08.2015 12:55

hayırlı uğurlu olsun harika bir sezon geçirmemiz dileğiyle kazasız sakatsız belasız bir sezon olur inşallah...

skep06 19.08.2015 13:03

Bir türlü form tutamayan, zırp pırt sakatlanan Batuhan ve Eneramo nedeniyle geçen yıl ne maçlar kaybettik.
Kuvvetli ve hava hakimiyeti mükemmel.
Hayırlı olsun

çorluluyiğido 19.08.2015 13:06

bu adamın gelişine en çok cicinho sevinmiştir.her ortasını gol yapar bu adam.

Rallim58 19.08.2015 13:10

[B]İhtiyacımız olan alana alınan, nokta transfer... Transferlerimiz ilk 11'lik oldu...

Emeği geçenleri tebrik ediyorum...

Bu transferle de son nokta konuldu galiba...[/B]

hüso58 19.08.2015 13:11

Yonetimi en cok elestirenlerden biriydim ama son yaptigi transferler gercekten mukemmel bu transferlerle birlikte ligde insallah ilk 5 icinde oluruz

aozdemir 19.08.2015 13:11

hava toplarında çok iyi

namso58 19.08.2015 13:12

J. Barrales : Demek gol yollarinda sikinti cekiyorsunuz tamam hallederiz o is bende.

ihtiyar yiğido 19.08.2015 13:21

[B][I]Desene bu sezon Aatıf'la beraber Jeronimo Barrales kalecilerin korkulu rüyası olacaklar, hadi hayırlısı olsun heyecanla bekliyoruz.[/I][/B]

anilcan213 19.08.2015 13:25

[B] Yönetimi en çok eleştirenlerden birisiydim, fakat şu an itibariyle bize laflarımızı yemek düşer. Teşekkürler yönetim, güven tazelediniz. Da Costa'yı satarak kazanılan para, ardından yerinin milli bir oyuncuyla doldurulması, Aatif'in formu düştüğünde yerine geçebilecek kalitede ve kumaşta Yekta transferi, Batuhan'ın bu takımdan alt kalitede olması ve gol kralı bir forvetle bu mevkiyi güçlendirmek bize çöl ortasında yağmur oldu. Bence gayet alternatifli bir kadroya sahip olduk. Takımda forma yarışı belki de en kızgın dönemlerini yaşayacak. Ben umutluyum artık. [/B]

eerrooxx 19.08.2015 13:36

[IMG]http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1317799_Sivasspor.jpg[/IMG]

DoomsDay58 19.08.2015 13:39

Kulübümüze hayırlı olsun kendisinden çok umutluyum inşallah sonu Djebbour gibi olmaz

Talat 5858 19.08.2015 13:39

rahatça diye bilirizki artik bu yil kafaya oynucaz diye tek hedef avrupa bundan sonra

sivaslıadem 19.08.2015 13:42

Yönetimi bu transferlerden dolayı tebrik ve takdir ediyorum
Beklediğim bir şeydi, çünkü her yıl benzeri oluyor
İlk başta bir kaç transfer yapılıyor, sonra kamp dönemi giriyor ve o dönem boyunca neredeyse hiç transfer yapilmiyor,en son lig bir başlıyor bizim yönetim şaha kalkıyor

Gol kralı olmuş bir futbolcu almak basarili bir transfer hamlesi demek, ancak refik djebbur da yunanistan gol kralı olmuştu , nereden aklıma geldiyse :(

58 Amsterdam 58 19.08.2015 13:50

Hayirli olsun insallah bol gol atar.

Ferhat06 19.08.2015 13:55

[QUOTE=sivaslıadem;953587]Yönetimi bu transferlerden dolayı tebrik ve takdir ediyorum
Beklediğim bir şeydi, çünkü her yıl benzeri oluyor
İlk başta bir kaç transfer yapılıyor, sonra kamp dönemi giriyor ve o dönem boyunca neredeyse hiç transfer yapilmiyor,en son lig bir başlıyor bizim yönetim şaha kalkıyor

Gol kralı olmuş bir futbolcu almak basarili bir transfer hamlesi demek, ancak refik djebbur da yunanistan gol kralı olmuştu , nereden aklıma geldiyse :([/QUOTE]

refik kiralıktı bu adam 3 yıllık imzaladı.

birdokuzaltiyed 19.08.2015 13:58

[B]Hayırlı uğurlu olsun.Çok güzel bir transfer.İzlediğim gollerinde sağ ayak var, sol ayak var, aşırtma var ve en önemlisi yılardır eksikliğini yaşadığımız önemli adette kafa golü var.İnşallah göründüğü gibi iyi çıkar ve , çok yönlü iyi bir forvet hasretimizi sona erdirmiş oluruz.[/B]

58hsn58 19.08.2015 14:09

Taraftar olarak takima sahip cikalim ve en onemlisi sabir gosterelim. Insallah uyum sureci fazla surmez.

Simdi yigidolarin stadi doldurma zamani!!

mehmetyigit 19.08.2015 14:17

Son üç transferin hepside nokta atışı.

sebasteia 19.08.2015 14:34

kombine satışları patlasın artık.

B.Demirci 19.08.2015 14:49

Yönetim, siz bizi sevindirdiniz, Allah ta sizi sevindirsin..

namso58 19.08.2015 14:58

[QUOTE=eerrooxx;953584][IMG]http://www.footballuser.com/formations/2015/08/1317799_Sivasspor.jpg[/IMG][/QUOTE]

Aklimdaki kadroyu kurmussun benim sistemde 4-3-3 barcelona sistemi bize cok uygun bir sistem.

Setkus

Cici boye umit erkan

Hakan adem yekta

Dani barrales aatif

triper58 19.08.2015 15:47

İç sahada Barrales Batuhan ya da Eneramo ile çift forvet denenebilir.Özellikle son dakikalarda rakip kapandığı zaman.

eerrooxx 19.08.2015 16:43

[QUOTE=namso58;953604]Aklimdaki kadroyu kurmussun benim sistemde 4-3-3 barcelona sistemi bize cok uygun bir sistem.

Setkus

Cici boye umit erkan

Hakan adem yekta

Dani barrales aatif[/QUOTE]

evet aynı kadro olmuş
zaten en mantıklısı bu

candeniz 19.08.2015 17:33

Barrales
Dani .. Aatıf .. Burhan
...............Adem..Yekta..............
Erkan .. Ümit .. İbrahim .. Cicinho
.........Setkus

harbiyiğido 19.08.2015 17:36

Beyler bu saate kadar imza atılması gerekmiyormuydu

35gürün58 19.08.2015 17:39

[QUOTE=namso58;953604]Aklimdaki kadroyu kurmussun benim sistemde 4-3-3 barcelona sistemi bize cok uygun bir sistem.

Setkus

Cici boye umit erkan

Hakan adem yekta

Dani barrales aatif[/QUOTE]

Burada en zayıf noktamız olarak Adem ve Hakan olacağını tahmin ediyorum..

onur0634 19.08.2015 17:46

Da Costa'nın satılması maddi açıdan yönetimin eli güçlendirdi,akabinde bu transferler yapıldı demek ki para verince her oyuncu alınabiliyorumuş...Son yapılan transferleri bende başarılı buldum aklın yolu birdir zaten...Bizim takıma ve ya yönetime karşı bi art niyetimiz asla olamaz.Sonuçta bu şehirde yaşıyoruz ve bu takım bizim takımımız...Tebrikler Mecnun Başkan...

savaş2 19.08.2015 18:07

***Hayırlı olsun sonuc SÜPER bir takım olacağız İnş.GS macında gördüm ki topu oyuna sokamıyoruz sürekli geri oynayıp kaleciyimizi isitiyoruyuz.Bide ortasağa topu yönlendirecek şef gerekli işte o zaman bu takımı kımse tutamaz derimmmm.

svsli 19.08.2015 18:10

Sivassporumuza hayırlı uğurlu olsun.Kafa toplarında çok etkili bir futbolcu bu sayede batuhandan da kurtulmus oluruz insallah .:)

adres58 19.08.2015 18:15

[QUOTE=candeniz;953626]Barrales
Dani .. Aatıf .. Burhan
...............Adem..Yekta..............
Erkan .. Ümit .. İbrahim .. Cicinho
.........Setkus[/QUOTE]

Benim kafamdaki kadroya yakın isimler kurmuşsun. Herkes Hakan Özmerti yazıyor ama ben onu geçen sene çok seyrettim. Hala hayretler içinde bizde oynuyor diyorum. Çok yetersiz... Ayrıca özellikle deplasmanlarda Mehdi mutlaka düşünülmeli, Dani sağ açıkda oynuyor diye biliyorum ama bakalım nasıl bir kadro olacak... Hocanın işi şimdi hiçde kolay değil...

harbiyiğido 19.08.2015 18:42

Mecnun başkanın instagram hesabına bakın

RsT4 19.08.2015 19:01

[url=https://hizliresim.com/3aqYPr][img]http://i.hizliresim.com/3aqYPr.jpg[/img][/url]

hunter5858 19.08.2015 19:25

İyi futbolcuya benziyor inşallah diğer yunanistan ligi gol kralı cabbar gibi olmaz:) Batuhanıda Sivas topraklarından dışarı çıkarırsak tamam bu iş...

AYDIN1985 19.08.2015 19:52

Attigi 17 gol de bu video da

[url]https://www.youtube.com/watch?v=OPcfoRnOyOg[/url]

cogu gollerini kafayla atmis. Insallah faydali olur.

35gürün58 19.08.2015 20:16

Resim vermişler lakin, Barrales in resmi sözleşmeyi imzaladığına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı galiba ..

eyuphulagu 19.08.2015 21:51

Barrales bizim gibi takımlar için iyi bir golcü olabilir ama üst düzey bir golcü olup olmadığını maçlar başlayınca göreceğiz...En önemli özelliği kafa toplarına olan hakimiyeti ve kafayla attığı goller...Videolarından izlediğim kadarıyla ayakları o kadar iyi bir oyuncu değil;zaten attığı 19 golün yarıdan fazlasını kafayla atmış...Batuhan ile bilhassa iç sahada 4 büyük takımın dışındaki takımlarla oynanan maçlarda çift santrafor da oynatılabilir...Batuhan yerden daha güçlü bir oyuncu;ayakları Baralles den daha iyi...Bu oyuncun gelmesi umarım Batuhan ve Enaramo nun performansını daha üst seviyelere çıkarır..Kimin oynayacağına hoca karar verecek..Kim daha iyiyse o oynayacak..Arjantinlinin gelmesi Enaramo nun forma şansını daha da azaltmış gözüküyor..Çünkü 3 oyuncu forvette birbirine bezer özellikleri olan,arkası dönük oynayan forvetler...Barrelles geçen yıl takımının bjk ile oynadığı 2-2 biten maçta bjk ya Atina da 1 gol atmış..Maçı izledim ama oyuncunun performansını hatırlamıyorum..Aslında Sergen Hoca daha çok kısa boylu,hızlı bir forvet istemişti..Ama şansımıza Batuhan tipinde benzer özellikleri olan bir forvet düştü...Enaramo nun son durumu belli olmadığı için Arjantinli yedek te olsa 2. yarı oyuna sokularak takıma ısındırılır..İlerleyen haftalarda da eğer Batuhan dan daha iyi takıma uyum sağlarsa ilk 11 de oynatılır...Sergen bence şu anda Arjantinli yi 2. yarılar oyuna sokar diye düşünüyorum..Bir çok arkadaş Arjantinli yi ilk 11 e monte etmiş ama ben tersini düşünüyorum...Takımı tanımayan bir oyuncunun hemen ilk 11 de oynaması o kadar kolay olmasa gerek...Takıma ısındıkça takımı tanıdıkça ilk 11 de de düşünülebilir...Arjantinli bizim ligde eğer iyi toplar alırsa çok goller atar...Bakalım Arjantinli takımın ilk 11 inde mi oynayacak;yoksa 2. yarıları kapanan kilitleri açmak için mi sahaya sürülecek;hep beraber göreceğiz...

cemahmety 19.08.2015 22:38

2.bir rafik Djebbour vakasına dönüşmez inşallah diyorum bunu en başından olumsuz bi yorum olarak söylemek istemiyorum sadece yunanistan liginden gelen krallar bizde alışma sıkıntısı yaşayabilir diyorum açıkçası Bu transferi çok beğendim umarım takıma kısa sürede adaptasyon sağlar ve gollerini bizim adımıza sıralamaya bir an önce başlar.

5sekız 20.08.2015 00:55

Djebbour ıyı topçuydu adam sıvası begenmedı içn kaçtı gıttı

WEZ Format +2. Şuan Saat: 02:08.