SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Nihat Şahin (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33532)

Örükcülü 12.01.2012 11:26

Nihat Şahin

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=34167&token=11450[/IMG]

Adı - Soyadı : Nihat Şahin
Doğum Tarihi : 15.09.1989
Doğum Yeri : İzmir
Oynadığı Mevki : Kaleci
Oynadığı Takımlar: İskenderun DÇ, Ofspor
Boyu : 191 cm

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=34168&token=11385[/IMG]

SİVASSPOR'umuzun Ofspor'dan transfer ettiği Nihat ŞAHİN, Ofspor'da 18 maçta forma giydi. Antalyaspor alt yapısından yetişen Nihat, İskenderun DÇ oynadıktan sonra Ofspor'a transfer oldu ve burada 2,5 yıl futbol oynadı (2008-2011). Aslen Sivas'lı bir ailenin çocuğu olan Nihat İzmir doğumlu.

Örükcülü 12.01.2012 11:28

Cevap: Nihat Şahin

Nihat dün Mersin'de "bu takımın kaleci transferine gerek yok, ben varım dedi" adeta. Ne dersiniz? Şu an için kalecilerimiz içinde en iyisi olarak göze battı ilk resmi maçında.

ayna26 12.01.2012 11:41

Şimdi Nihat cidden dünkü maçta turu getiren kişiydi, kritik kurtarışlar yaptı, ilk golde hatası vardı, topu sektirdi ama daha sonra telafi etti.topu oyuna iyi sokuyor, takıma iyi monte olmuş, motivasyonu iyi, zamanla özgüveni arttıkça kalede birinci adam olur.Burda dikkat çekmek istediğim nokta şu, Rıza hoca geldiğinden beri cesur kararlar aldı ve bu kararlara çok tepkiler yağdı, ama sabırla bekleyen herkes gördü ki takımın başarısı Rıza hocanın sisteminin ürünü.kimi nereye korsa kosun yedek falan farketmiyor takıma uyum sağlıyor çark işliyor.Nihatı A.Gücü maçında oynatmak gerek.Diğer kaleciler de 3.kalecinin as kaleci olmasını görünce biraz daha çok çalışırlar.

güneyliyigido58 12.01.2012 11:43

kalemizde sivaslı hemşerimizin olması gurur verici

58akif34 12.01.2012 11:51

arkadaşlar dün büyük işler başardı nihat fakat atilla olayını unutmayalım atilla antep maçında penaltı çıkarttı iyi kurtarışlar yaptı her yerde atilla konuşuldu ardından kayseri maçında 6 tane yedi yerin dibine indirdik bize şimdi nihati takdir etmek ve başarılarının devamını dilemek düşer ileride nihat hatalı gol yese BILE arkasında durmanız gerekir

aozdemir 12.01.2012 11:51

bu kaleciye şans verilmesini hep söylüyordum. hiç izlemediğim halde. içime doğmuş demekki :)

kimyamurat58 12.01.2012 12:32

Nihat kurtarışları ile bize galibiyeti getiren Mersin İdman Yurdunuun direncinikıran kişiydi maçta timuçin'ide göz ardı etmeyelim...

OzkanBaskan 12.01.2012 13:44

[B]Mersin maçında çok şanslı ve ayrıca çokta iyi oynadı..Kalecimizin biraz zamana ihtiyacı var şu an süper liğ tecrübesi olmadığından dolayı belki süper liğ yükünü kaldıramaya bilir..Üzerinde durulması gereken bir oyuncu ama yanlış zamanlarda değilde uygun zamanı bulmak lazım bu da hocalarımızın işi.[/B]

B.Demirci 12.01.2012 13:48

Herkes Nihat'ı Konuşuyor. İnşallah konuşmaya da devam ederiz..

57babasivas 12.01.2012 14:05

bu sene biraz daha şans bulsa önümüzdeki sene rahat korurkaleyi

57babasivas 12.01.2012 14:05

önündeki adamlarda uzun süresonra ilk defa 11 de oynadi onlardanda kaynakladin gol yememiz

Ferhat06 12.01.2012 14:15

Ne kadar profesyonel de olsa Sivaslı olması bizim için artıdır.Tebrikler yiğido,olacak bu iş.

DoomsDay58 12.01.2012 14:17

Maçı izlerken "meğer kalecimiz varmış" dedim bu oyuncuya Rıza Hoca şans vermeli özelliklede fazla riskli olmayan bu ankaragücü maçında bence kalede Nihat olmalı

YENiCERiavrupa 12.01.2012 14:43

inanin artik A haberin spikeri bile. yuh artik nihat sahin bunudami Kurtardin diyecek hale geldi :) Devlesti aslanim benim adam sivasli bide gurur duydum gururrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D

vahit5834 12.01.2012 15:32

helal olsun soyadı gibi şahin

ZiDaNe58 12.01.2012 16:09

Dün bizi bi ust tura taşıyan isim nihatdır.ankaragücü maçındada kalemizi aslanlar gbi savunacağndan eminim atilla ve borcan tam birer canlı bombalar nihat ikisindende kat kat üstün

SivassporunSesi 12.01.2012 16:25

[B][COLOR="DarkSlateBlue"]Arkadaşlar Nihat İzmir doğumlu.Aslen Sivas Zaralı ben çok şey bekliyorum.Herşeyden öte çok karakterli sağlam birisi.Bire bir konuşmuşluğum hatta Adana hazırlık maçına gelmiştim Antalya'dan Maraton'dan Kale Arkası tribününe atlayaraktan :D diğer taraf boşken onla konuştum ısınırken Facebooktanda benle arkadaş olduğundan tanıdı beni sohbet ettik 1-2 dk. nasıl Sivas'ı beğendin mi ? dedim Sivas'ı sonuçta ilk kez görüyor.Valla kardeşim dedi beni buraya çeken birşeyler var dedi.Daha önce Süper Lig takımı ne güzel transfer olayım düşüncesi varken dedi şimdi memleketimdeyim diye düşünüyorum dedi.[/COLOR][/B]

ozledımeskıyı 12.01.2012 17:15

BİR YERE DİKKAT ÇEKMEK İSTİYORUM Eneramonun attığı gollden ve yaptığı asistten önceki pasları kim atmış DİKKAT EDİN biz kesinlikle 2 forvet oynamalıyız.
.
PEDRİEL -!!!- Eneramo

abircan 12.01.2012 17:41

Vall ne yalan söyliyim bende 42 yaşından sonra her hafta kaleye geçmeye başladım halı sahada en az benim kadar başarılı biri bayağı bir aşama kaydettim bende, ama ben rüştüyle beraber bırakacağım :) kaleyi, en az 15 yıl sağlam kumaş Nİhat iyi değerlendirirse bu fırsatı süperligde kaleci sorununu bir kaçyıllığına çözmüş oluruz

aRsima58 12.01.2012 17:45

bence atilladan daha iyi kaleci as kadroya alınmalı ziyayıda kadroya almıyorduk rıza hoca aldı kadrotya adam şimdi fişenkgibi oynuyo gerçi hayro abinin terini tutamaz tekmeye kafa atan hayro abi geçmiş olsun

serkan_ozcan58 12.01.2012 19:05

sivaslı olman ayrı bir mutluluk nihat inşallah kale sorunumuzu çözersin rıza hoca sana sanş verir...

DOGU_BEY 12.01.2012 19:50

[B]Belki de futbolu aşırı sevdğimizden dolayı bir futbolcuyu bazen bir anda abartabiliyoruz bazen de bir anda yerin dibine sokabiliyoruz...Nihatın geçen sezon ilk geldğindeki maçı izleyen herkes -çok iyi hatrılıyorun-- bu nasıl bir kaleci tam bomba demişti...Dünkü maçtaki performansı hakikaten güzeldi...Bugün yine bir anda göklere çıkardık...Henüz genç bir oyuncu, mesela Borjan gibi en az 4-5 maç şans bulursa onunla ilgili kesin bir fikre varabiliriz...O yüzden birden bire abartamayalım ve birden bire yerin dibine sokmayalım...İnşallah bu sezon yine şanslar bulur ve Mersin maçındaki performansını sergilerse zaten kale onun olur kimse onun elinden alamaz...Hatırlarsanız Ziya da böyle şans bulmuş ve bu şansını iyi kullanarak ilk 11'e girmeyi başarmıştı...[/B]

nightmare58 12.01.2012 20:38

Şansını iyi kullandığını düşünüyorum, dünden beri herkes Nihat'tan bahsediyor tebrikler, bir parantez de Kaan'a açmak gerek; bazıları geri dönmekte sıkıntı yaşadığından bahsetmiş ben 3-4 kez A2 maçını izlemiştim Kaan'ın orta sahanın solunda oynuyordu, asıl mevkiisi sol bek değil bildiğim kadarıyla... Rıza Hoca'nın ki iyi kumardı valla gençlere şans veriyor, bu da gençleri cesaretlendiriyor, ve de şanslarını iyi kullanıyorlar, tebrikler Rıza Hocam gurur duygumuz, çoğu şehir takımının imrenerek izlediği bir takımımız var aman nazar değmesin...

şarkışla 58 12.01.2012 22:17

pazar günü kalede olur mu acaba.

infial§ 12.01.2012 22:37

ankaragucu maçında kaleye geçsin,

4eylül 12.01.2012 22:43

kalede iyi bir rakabet olacak sivaslı olmasına ayrıca sevindim yaşı dolayısıyla uzun yıllar kaleci aramayız

eyuphulagu 12.01.2012 22:44

Nihat süper lig tecrübesi olamayan genç bir kaleci;henüz 23 yaşında...Rıza hocanın onu 3.ligden;Ofspordan neden aldığını şimdi daha iyi anlıyorum..Nihat bize 1 maçlık değil uzun yıllar lazım..Nihat bundan sonra daha çok çalışmalı;bilhassa yan topla çok dikkat etmeli;bu toplarda sanki biraz tereddüt ediyor..Oynadıkça çalıştıkça bu sorunu da giderecektir ..Atiila nın bu takımın kalecisi olamayacağını herkes gördü...Nihat gibi cevherlerin bazı maçlarda hata yapsa da sonuna kadar arkasında olmalıyız...Ben Nihat ı son maçta çok beğendim;Allah Nazarlardan Korusun..İnşallah hep böyle maçlar çıkarır....

ozsivasli58 12.01.2012 23:10

nihatı bende çok begendim. kaleci için boyu da iyi şans vermek lazım.ilkdefa kaleci ile maç kazandık

burak58as553 13.01.2012 01:12

Sol bekte 3 tane Sivasli var (kaan.hayro.ziya) kalede de büyük ihtimalle nihat olacak a2lerle birlikte kadroda 5-6 tane kendi memleketinin takımında oynayacak oyuncu var

nightmare58 13.01.2012 08:14

[QUOTE=burak58as553;761572]Sol bekte 3 tane Sivasli var (kaan.hayro.ziya) kalede de büyük ihtimalle nihat olacak a2lerle birlikte kadroda 5-6 tane kendi memleketinin takımında oynayacak oyuncu var[/QUOTE]

Kaan Timuçin Konuk, Antalya/Alanyalı :)

yerliturkuaz 13.01.2012 11:25

[B]Çok abartmayalım derim çok eksiği olan bir kaleci kendini geliştirmesi gerektiğine inanıyorum özellikle yan toplar da çok büyük zaafları var. Hemen hüküm vermeyelim. Maçlar oynayıp pişmesi lazım....[/B]

58 SiVaSıM 58 13.01.2012 11:47

koçum benim be takımda sivaslı sayısı artarsa başarıda artar nihat artık kaleyi vermez angara maçında mutlaka oynamalı

burak58as553 18.01.2012 12:34

[QUOTE=nightmare58;761585]Kaan Timuçin Konuk, Antalya/Alanyalı :)[/QUOTE]

Pardon o zaman :)

58hayati 18.01.2012 13:31

benim hayalim sivaslı olup bu kaleyi 10 yıl kimselere bırakmaması .böyle bir sivaslı sivassporlu kaleci yetiştirelim tarihimize geçsin.hayrettin yerlikaya gibi olsun.

kayayatakci 18.01.2012 19:42

bir sivasli olarak bu genc kalecimizi kutluyorum.gercekten de cok iyiydi mersin macinda .insallah basarisinin devami gelir riza hocamiz da bir hemserimiz olarak bazi maclarda sans verir uzun yillar sivasimiza hizmet eder bizlerde zevkle izleriz

Turan 59 18.01.2012 21:04

Nihat ŞAHİN,en kısa zamanda bu takımın birinci kalecisi olacak.Çünkü bu yeteneği görüyorum.

savaş2 18.01.2012 21:11

***ben Nihat,ı ts.li onura benzettim gelecegi parlak ..varsa turun pirimi nihat hak etmiştır. cünkü macı ceviren adamdır derim.
***bence kalecilerimizin hepside başarilıdırlar.

HALIL 19.01.2012 14:30

ulan ben bunu trabzonlu zanettim hemserimiz çikti vay bee iste ozledigim sivasli sivasspor genç ve dinamik bir takim !!!

Berkkaya5858 19.01.2012 23:59

KESİNLİKLE BURSA MAÇINDA KALEDE NİHAT ŞAHİN OLURSA KAZANIRIZ..

58CeZa58 20.01.2012 01:29

transfer döneminde bu kardesimizi cok kisi elestirmisdi bos transfer ve gereksiz diye simdi zamani geldi
göster kendini Nihat kardesim
ins. Sivassporrun kalesini temiz tutup 1 numara olursun +
biktik artik kaleci sorunundan bide bu eksikdi zaten öbür kalecilerden hayir yok ztn hadi sana basarilar dilerim

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:24.