SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Mersin İY 3-0 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35505)

Abdullah DuMaN 24.01.2013 08:16

STSL/MİY-Sivasspor maçı tahmin ve yorumları

[IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTKXmLkwTqZGwu37wyLXzzq58Cx-fjTAHaNeP3P3xQroUZhOGQu8oYh2ln1[/IMG]

Ziraat Türkiye kupasında 1461 trabzonu 2-1 lik skorla geçen Sivassporumuzun deplasmanda Mersin idman yurdu ile oynayacağı maçın tahmin ve yorumları;

Sezonun ilk yarısında 3-3 biten maçta gollerimiz Aatıf ve Eneramo(2) kaydetmişti

[B]Tarih:[/B] 27.01.2013 Pazar
[B]Saat:[/B] 16:00
[B]Yer:[/B] Tevfik Sırrı Gür stadyumu
[B]Hakem:[/B] Bülent Yıldırım

[url=http://resimzade.com/Show.html?i=39108&token=39587][img]http://resimzade.com/Show.html?i=39108&token=39587[/img][/url]

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Ve Maç

[FONT="Arial Black"]Mersin'den kritik 3'lük![/FONT]

[B]Düşme hattından kurtulmak isteyen Mersin İdmanyurdu, Sivasspor karşısında farklı bir skorla kazandı, moral depoladı..[/B]

[B]-Mersin İdmanyurdu: 3 - Sivasspor: 0 [/B]

[B]Stat:[/B] Tevfik Sırrı Gür

[B]Hakemler:[/B] Bülent Yıldırım (6), Baki Tuncay Akkın (6), İsmail Köse (6)

[B]Mersin İdmanyurdu:[/B] David Bicik (6), Murat Ceylan (6), Stepanov (6), Ivan De Souza (6), Nduka (7), Culio (8)(Dk.90 Tanju (4), Burhan Eşer (8)(Dk.90 Eren Tozlu (4), Mitrovic (6), Hakan Bayraktar (7), Mehmet YILDIZ (6)(Dk.82 Can Erdem (7), Serkan Yanık (7)

[B]Sivasspor:[/B] Borjan (6), Uğur Kavuk (4)(Dk.59 Mehmet Nas (5), Navratil (5), Ümit (5), Ziya Erdal (5), Suarez (4)(Dk.69 Piec (5), Kadir Bekmezci (4), Adem Koçak (6), Erman Kılıç (4), Eneramo (5), Hakan Arslan (5)(Dk.46 Sercan Yıldırım (5)

[B]Goller:[/B] Dk. 11 ve Dk. 43 (penaltıdan) Culio, Dk. 86 Can Erdem (Mersin İdmanyurdu)

[B]Sarı Kartlar:[/B] Dk. 21 Ümit, Dk. 43 Kadir, Dk. 74 Piec, Dk. 86 Ziya (Sivasspor), Dk. 79 Mehmet Yıldız (Mersin İdmanyurdu)

:: Maçtan dakikalar ::

[B]11. dakikada sağ kanattan gelişen Mersin İdmanyurdu atağında topla buluşan Serkan'ın ortasında top, defansa çarptı. Seken topu takip eden Culio'nun şutunda meşin yuvarlak ağlarla buluştu: 1-0[/B]

20. dakikada Nduka'nın pasında ceza sahası dışında topla buluşan Mehmet Yıldız, topu Hakan Bayraktar'a bıraktı. Hakan Bayraktar'ın şutunda top, misafir takımın kalecisi Borjan'da kaldı.

29. dakikada Mersin ekibinin sol kanatta Nduka ile geliştirdiği atakta Serkan, ceza sahası dışında topla buluştu. Serkan'ın pasında meşin yuvarlak, Mehmet Yıldız'a geldi. Mehmet'in şutu sonrası top, dışarı çıktı.

33. dakikada Mehmet Yıldız'ın pasıyla topla buluşan Serkan Yanık, pasını Nduka'ya verdi. Nduka'nın kafa vuruşunda meşin yuvarlak, auta çıktı.

[B]43. dakikada Burhan'ın ceza sahası içinde düşürülmesiyle ev sahibi takım penaltı kazandı. Takımı adına penaltı kullanan Culio'nun vuruşunda meşin yuvarlak, ağları havalandırdı: 2-0[/B]

72. dakikada konuk takım Sercan Yıldırım'ın düşürülmesiyle serbest vuruş kazandı. Takımı adına serbest vuruş kullanan Erman'ın şutunda, top baraja çarpıp auta çıktı.

73. dakikada sağdan korner kullanan Erman'ın topu defanstan döndü. Dönen topu takip eden Erman'ın ortasında Sercan topla buluştu. Sercan'ın kafa vuruşu sonrası meşin yuvarlak, ev sahibi takımın kalecisi David Bicik'te kaldı.

[B]86. dakikada Burhan'ın ortasında ceza sahası içinde topla buluşan Can Erdem'in şutunda meşin yuvarlak, üçüncü kez ağlarla buluştu: 3-0[/B]

Karşılaşma Mersin İdmanyurdu'nun 3-0 üstünlüğüyle sona erdi.

Salim58 24.01.2013 08:19

Cevap: STSL/Sivasspor-Mersin idman yurdu maçı tahm

[B]Zorlu bi deplasman olacağı kesin bu maçta Nobre'nin olmaması bi avantaj olabilir ama M.Yıldıza dikkat etmek gerek..Hata yapmaz kendi oyunumuzu sahaya yansıtırsak Mersinden üç puanla döneriz.[/B]

58MUAMMER58 24.01.2013 08:26

[b]mersin iy top filan oynadığı yok dişe dokunacak 2 3 oyuncusu var nobrede yok mutlak kazanması gereken maç sivassporun geniş alanlar bulacağını sanıyorum sercan 3 maçtır kapalı defans oynayan takımlara karşı zorlandı maç eksikliğini yavaş yavaş gideriyor onun maçı olabilir arkadaşpiecde oynayabilir rıza hocanın sağbekte uğurun yerine erhan yada mehmet nası oynatmasını bekliyorum enkötü berabere kalacağımız hatta galip geleceğimiz maç diye bakıyorum[/b]

58akif34 24.01.2013 08:28

Bir türlü kendini toparlayamayan bir takım mersin aliriz bu maçı geçen sezon 5-1 bitmişti maç bu sezon da bu kadar fark olmasada tek farklı aliriz maçı

Ferhat06 24.01.2013 08:37

[QUOTE=58MUAMMER58;830453][b]mersin iy top filan oynadığı yok dişe dokunacak 2 3 oyuncusu var nobrede yok mutlak kazanması gereken maç sivassporun geniş alanlar bulacağını sanıyorum sercan 3 maçtır kapalı defans oynayan takımlara karşı zorlandı maç eksikliğini yavaş yavaş gideriyor onun maçı olabilir arkadaşpiecde oynayabilir rıza hocanın sağbekte uğurun yerine erhan yada mehmet nası oynatmasını bekliyorum enkötü berabere kalacağımız hatta galip geleceğimiz maç diye bakıyorum[/b][/QUOTE]

Uğur'un mevkii için en ideal isim M.Nas.

Ferhat06 24.01.2013 08:41

Mersin için TO BE OR NOT TO BE maçı o yüzden mutlaka kazanmak isteyecekler.Puan veya puanlar çıkarırsak onları ateşin içine iyice yiteleriz.En az beraberlik alırız diye ümid ediyorum.

buraks58 24.01.2013 08:43

Mersini en güzel zamanda yakaladığımızı düşünüyorum. takımın en önemli oyuncusu [B]nobre'nin cezalı[/B] olmasının yanında,[B] ben yahya'nın milli takımda[/B] olması, yeni transferlerden [B]gosso'nun sakatlığından[/B] dolayı bizim maçta oynamayacak olması ve [B]ozan'ında takıma yeni katılacak olması[/B] bizim için büyük avantaj. zira iki hafta sonra gosso-ozan-culio ve nobre bu takımın en kilit 4 oyuncusu olacaktır. bizim maçta üç oyuncuda oynamayacaklar.

mersini böyle yakalamışken deplasmandan 3 puanla dönmeliyiz. inşallah trabzon maçıyla başlayan galibiyetimizi mersin maçıyla devam ettirerek seriye dönüştürürüz. mersin 0-2 sivasspor (eneramo-erman)

OzkanBaskan 24.01.2013 09:13

Bu maç tam bizim istediğimiz gibi gelişebilecek bir maç oynun kontrolü Mersin'de olacak biz kontra ataklara gol arayacağız hızlı hucüm hatımıza ilk kez bu kadar güveniyorum maçın başlarında ilk yarım saatlik kısmında gol yemezsek Mersin'den 3 puan getiririz

Mustafa58Ağa 24.01.2013 09:50

inşallah yeneriz ben 2.yarı için sivasspordan en az 6-7 haftalık galibiyet serisi bekliyorum

nuri_58 24.01.2013 09:54

Mersine karşı üstünlüğümüz ortada.Galip gelebileceğimiz bir maç.Arkadiusz Piech ilk 11de olmasada 2. yarı oyuna girebilir....

WEZ Format +2. Şuan Saat: 18:29.