SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Nihat Şahin Neden Gönderildi (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38221)

yorumyapıyombenya 30.08.2014 22:49

Nihat Şahin Neden Gönderildi

[url=http://resimzade.com/Show.html?i=44547&token=58544][img]http://resimzade.com/Show.html?i=44547&token=58544[/img][/url]

Sözleşmesini fesih ederek Mersin'e bedava gönderdiğimiz 24 yaşındaki Nihat Şahin bugün oynanan Mersin - Beşiktaş maçında 5 tane net pozisyonu önledi ve maçı anlatan spikerler Nihat'a hayranlıklarını sürekli dile getirdiler.

Yerli oyuncunun bu kadar kıymetli olduğu bir dönemde Nihat gibi bir oyuncuyu bedava göndermek neyin mantığı anlamadım.

58g0kberk58 30.08.2014 22:54

Cevap: Nihat Şahin Neden Gönderildi

Dogrusunu soylemek gerekirse şu donemde yabanci kontenjani bu kadar takimlari zorluyorken, nihatın gonderilmesinin tek bir mantikli sebebi olabilir o da kendisi gitmek istediyse. Boyle bir talebi olmadiysa ve ona ragmen gonderildiyse maalesef bir yonetim hatasidir bu.

sebasteia 30.08.2014 22:56

bir maçlık performansa bakarak hemen veryansın etmek hatalı olabilir. nihat'ın genel seyrini görüp daha sonra ah vah edilebilir. biraz daha izleyelim.

Del Piero 30.08.2014 23:01

Sanırım kendisi gitmek istemiştir sebebi ise açık mersinin 2. Ligdeyken 3. Kalecisi olan mahmutu transfer edip korcan sakatlaninca nihatin yerine mahmutu oynatanlar yüzünden gitti sanırim. :confused:

babapiton 30.08.2014 23:11

Bu konuyu bu performanstan önce açacaktınız, bu kadar acımasız olmayın bu zamana kadar Nihat neden gitti diye 1 tane bile yorum görmedim.1 maç iyi oynadı altı üstü,yönetimi eleştirecek bahane arıyosunuz

Sivasli010 30.08.2014 23:13

[QUOTE=babapiton;918506]Bu konuyu bu performanstan önce açacaktınız, bu kadar acımasız olmayın bu zamana kadar Nihat neden gitti diye 1 tane bile yorum görmedim.1 maç iyi oynadı altı üstü,yönetimi eleştirecek bahane arıyosunuz[/QUOTE]

Ilk kez sana katiliyorum :)

okan3336 30.08.2014 23:27

tek bir macta sergilemiş olduğu futboldan dolayı hemen yargıda bulunamayın biraz zaman geçsin bakalım ne olacak ...

Ahwettt 30.08.2014 23:30

Zamanında bu kaleciyi nerden buldu diye eleştirsiniz. Şimdi 1 maçta Nihat Şahin neden gönderildi diye eleştirirsiniz. Geçmiş yorumlara bir bakın 3 liğden kaleci alınırımı diyende bizler değilmyiz. Zaten Sivasspor taraftarlarının en büyük özelliği giden futbolcuyu neden gönderildi gelen futbolcuyada bu kim neden alındı diye eleştiririz.

34yigido34 30.08.2014 23:38

[QUOTE=babapiton;918506]Bu konuyu bu performanstan önce açacaktınız, bu kadar acımasız olmayın bu zamana kadar Nihat neden gitti diye 1 tane bile yorum görmedim.1 maç iyi oynadı altı üstü,yönetimi eleştirecek bahane arıyosunuz[/QUOTE]

Cok dogru söyledin

yigido yakup 30.08.2014 23:54

mersinin diger 1.kalecisi oynasaydi bu basligi acabilecek varmiydi.

Eyyyyy cok bilmis ukalalar Nihat bizde 2-3 sezon oynadi vede bizden gideli 3 ay oldu

lütfen Samimi olalim birseylere muhalefet olacagiz birilerini yargilayacagiz diye günlük olaylari kovalamayalim.

Bizim baska takimimiz yok.

Bizim sadece Sivassporumuz var

sıracalı 31.08.2014 00:01

Bu ilk haftayi bu maci ve bu soylenenleri unutmayalim...5 hafta sonra ayni seyler mi olacak..yoksa adı bile anilmayacak mi...sadece bir maca bakip hemen boyle 'nihat gitti diye yanmak ' cok acemice yav..millette bi cins olmus arkadas :)

_DeReBeYi_ 31.08.2014 03:16

[B]Gulesin mi Aglayasin mi :)) bjk li oyuncular kazma demiyorda nihat macin yildizi diyor :) bu konu derhal kaldirilsin :)[/B]

adres58 31.08.2014 09:28

Çok iyi hatırlıyorum...

[B]Nihat bizim kalecimiz olamaz[/B] diyenleri... Hatta kadro yazarken bile Nihat bizim ikinci kalecimiz diye görüş belirtenleri... İş işten geçti artık. Ondan hafızamda kalan ''kupa maçından sonra çektiği halay ve çiftetelli oynaması'' hoş bir sadası...

İşin garibi adamlara bedelsiz gitmesi. (vay enayiler) şu kaleciyi bize verdiler demişlerdir. Olan oldu bize Nihatı bu saatten sonra alkışlamak düşer.

agumus_58 31.08.2014 09:58

bizde yediği golleri ne çabuk unuttunuz?? o günlerdeki konuları çıkaralım bakalım herkes veryansın ediyordu. yine yönetime sallıyorduk şimdi neymiş 1 maç iyi oynamış da yönetim niye göndermiş? geçmişe bakarak başarı sağlanmaz her daim önümüze bakmalıyız... şu an gündemimiz ertuğrul olmalı ve onun performansının iyi olmasını temenni etmeliyiz. gerisi boş lakırdı...

halilxx58 31.08.2014 10:07

Nihatin Sivasspordaki ilk maci sanirim bir Fenrbahce veya Galatasaray maciydi. O mactada süper oynamisti, fakat devami gelmemisti. Bir maca göre futbolcu yorumlamak cok yanlis. Hem Sivasspordan ayrilmasi icin saha ici performansindan haric bir cok neden olabilir.

sıvaslıgenç 31.08.2014 10:30

Oynarken nereden bulduk diyorduk şimdi neden Gitti vallahi bazen garibiz :)

Sivasli010 31.08.2014 10:41

Unutmayinki gecen sezon borjan kotu performans gosterince korcan ilk kez o sezon ilk 11de baslayinca ilk 4/5 mac gol yememiste sonraki performansi herkes biliyior :)

58MySouL 31.08.2014 11:37

[B]Nihat kötü kaleci değildi.Fazla şans bulamadığı için gitmek istemiştir.Gittiği yerde başarılı olur inşallah.Söylenecek başka bişey yok.[/B]

cemahmety 31.08.2014 11:39

Nihat neden gönderildi diye yönetimi suçlayamayız çünkü geçen seneyi 4.değil 5. bitirmemizin tek ve en büyük nedeni gereksiz yere yaptırdığı penaltıydı ve bu hata ona pahalıya patladı. Mersinde Rıza hoca var ve onu çok iyi tanıdığı için direk takımına kattı. Ben eminimki Nihat bir sivaslı olarak ben gidiyim dememiştir, teknik ekib ve yönetim iyi bir kaleci alacağını varsayarak nihatı elden çıkartmıştır ama burdaki yönetim hiç bonservis almamış olması ve yeni kaleci gelmeden eskisini elden çıkarması olmuştur.

schahin 31.08.2014 12:04

bu maçta aslan kesildi bizdeki hatalarını herkesler biliyor. istikrar yok olsa kale elinde olurdu

etzel1967 31.08.2014 12:29

nihat kıymete binmiş gözüküyor :) yönetim nihatı göndermekte haklıdır...geçen sene oynadığı maçlarda çok kötü bir performans gösterdi...yediği dandik goller hala hafızamda...bu maçta iyi oynaması yönetimin kararının yanlışlığını göstermez...kaldı ki bir futbolcu her takımda aynı performansı gösterecek diye bir kaide yoktur...başka takımlarda başarılı olamayıp da bizde parlayan onlarca futbolcu hatırlıyorum...

BSMM 1964 31.08.2014 13:28

Bir iki çiçek açmakla bahar gelmez iki sezondur sivassporda idi ne yaptı hiç birşey bizle ve bjk ile maç yaptı gol elemanlarının becerisizlerinden,bencilliklerinden atamadılar
ileri haftalarda bakın ne skorlar göreceksiniz buraya yazıyorum mersin avaraj takımı olacak o zaman göreceğiz bakalım.
Ha burada hepimiz yiğidoyuz fikirlerimiz uymaya bilir birbirimize saygılı olmamız lazım kırıcı laflar söylemeye gayret gösterirsek iyi olur değilmi sevgili yiğido kardeşlerim SEVGİ VE SAYGILAR
EN BÜYÜK SİVASSPOR-KRAL YİĞİDOLAR

Ferhat06 31.08.2014 13:41

Kaçan balık büyük olur.Başarılı olmasını temenni ederim.Akşam maçı izledim biraz kaleci şansı vardı hep üstüne vurdular.Süperlig için yeterli olduğunu düşünmem.

eXi 31.08.2014 13:51

sırf yönetimi eleştirmek için bir maçtan sonra yazı yazmanın anlamı yok arkadaşların dediği gibi erkenden yazacaktın. nihat'ın bizde gösterdiği performansta ortada korcanı beğenmiyoruz ama korcan olmadığında ki tabloyu herkes gördü...

Kokomo 31.08.2014 14:07

Daha önce de yazmıştım, NİHAT son derece iyi bir kaleci. Korcan ve Ertuğrul ayarında.

Mahmut transferi ve oynatılmaması gitmesinde etken olmuştur diye düşünüyorum.
Bu konuda hesap vermesi gerekenler Kaleci Antrenörümüz ve R. Carlos'tur, yönetim değil.

Eğer kalsaydı Ertuğrul transferine gerek kalmazdı.

58CeZa58 31.08.2014 15:06

Bana göre iki tarafda cokta birbirinden hakli sayilmaz
Cünkü bu konuyu belki chumuriyet kupasindan öncede acmiyabilirdi sirf dünki besiktas maci yüzüne degil
Korcana güvenimiz azaldi yedigi basit goller yüzüne.
Nihatda hakkli mahmutu oynatip onu oynatmasan gider
Simdi mersinde bide 1 numara riza hoca cagrip gitmisdir bence
3 tane ayni kazma kalitesinde kalecin olursa. Birbirini elestirir benden bunun daha neyi üstünde oyniyor der.

tekdoktiri 31.08.2014 20:08

ya bunlar kaleci deil vallahi karpuzcu ,, ve salak bakın başka bukadar basit kaleci hangi takımda var,,,,

ZiDaNe58 31.08.2014 20:14

Nihati gönderene kadar korcani gonderseydiniz

eurovision 31.08.2014 20:43

forma şansı bulamadı korcan ve mahmut varken nihat kim ki (!)

savaş2 31.08.2014 21:41

***nihat ve aydın takımda gönderilmeleri hata

heartless58 31.08.2014 22:30

3 yildir nihati yuhlayip iyi performens gosterince bihat neden gonderildi doyenler cok samimiyrtsiz ve provakator.. YAZIKLAR OLSUN.

DOGU_BEY 31.08.2014 23:00

[B]Nihat Şahin iyi bir maç çıkarmış olabilir fakat bu onun süper ligi kaldırabilecek kalitede ve kapasitede bir kaleci olduğunu göstermez...İyi bir kaleci kendine bir şan geldiğinde hem o şansı iyi kullanır hem de kaledeki duruşu ve temel kaleci yetenekleriyle taraftara güven verir...2 senedir eline bir çok şans geçen nihat iyi bir kaleci olsaydı şu an korcanın yerinde 1.kaleci olarak Sivassporda devam ederdi..[/B]

Harput0658 01.09.2014 01:51

Ertuğrul bugün fenerbahçe yedek kulübesindeydi. Hani kiralamıştik.

citothehan58 01.09.2014 01:55

[QUOTE=Harput0658;918709]Ertuğrul bugün fenerbahçe yedek kulübesindeydi. Hani kiralamıştik.[/QUOTE]

Ertuğrul’dan veda mesajı

Karabükspor karşısında dün yedek kaleci olarak kadroda yer alan Ertuğrul Taşkıran, bugün ise Sivas'a gidiyor.

Sivasspor’a kiralık olarak gidecek olan Ertuğrul, dün konuya açıklık getirdi ve şunları söyledi: “Volkan’ın cezası, Mert’in de hafif sakatlığı bulunması nedeniyle kadrodayım. Ancak yarın (Bugün) takımdan ayrılacağım.”

BSMM 1964 01.09.2014 10:05

Bir iki çiçek açmakla bahar gelmez iki sezondur sivassporda idi ne yaptı hiç birşey bizle ve bjk ile maç yaptı gol elemanlarının becerisizlerinden,bencilliklerinden atamadılar
ileri haftalarda bakın ne skorlar göreceksiniz buraya yazıyorum mersin avaraj takımı olacak o zaman göreceğiz bakalım.
Ha burada hepimiz yiğidoyuz fikirlerimiz uymaya bilir birbirimize saygılı olmamız lazım kırıcı laflar söylememeye gayret gösterirsek iyi olur değilmi sevgili yiğido kardeşlerim SEVGİ VE SAYGILAR
EN BÜYÜK SİVASSPOR-KRAL YİĞİDOLAR

batur0658 19.10.2014 15:28

Hakikaten mersin maclarina baktikca cok uzuluyorum biz nihat sahini nasil gondeririz aklim almiyo... yine su an trabzon macinda cok iyi kurtarislar yapiyo hakkinda hayirlisi olsun nazar degmesin

B.DUMANLI 19.10.2014 15:53

Sivasspor´da belkide yedek kaleci olarak ömrünü tüketmek istemiyordu.Mersin´den böyle bir teklif gelince kararini verdi ve gitti.Ölene neden öldün denilmezse,gidenede neden gittin diyemezsin.
Artik giden oyunculara olan saptantilarimizdan vazgecebilsek önümüzü cok daha görecegiz.
Belki bir gün cok daha iyi ortamlarda birinci kaleci olarak Sivasspor´a geri döner kim bilir.

karakaplan58 19.10.2014 16:18

[QUOTE=yorumyapıyombenya;918499][url=http://resimzade.com/Show.html?i=44547&token=58544][img]http://resimzade.com/Show.html?i=44547&token=58544[/img][/url]

Sözleşmesini fesih ederek Mersin'e bedava gönderdiğimiz 24 yaşındaki Nihat Şahin bugün oynanan Mersin - Beşiktaş maçında 5 tane net pozisyonu önledi ve maçı anlatan spikerler Nihat'a hayranlıklarını sürekli dile getirdiler.

Yerli oyuncunun bu kadar kıymetli olduğu bir dönemde Nihat gibi bir oyuncuyu bedava göndermek neyin mantığı anlamadım.[/QUOTE]

nihatın hatası fenerbahce macında n sonra ipini cektiler cekenlerı yazmaya gerek yok bılen bılıyor

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:37.