SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Süperlig (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Ankaragücü'nde iki futbolcuyla yollar ayrıldı! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33249)

furky.b 06.12.2011 12:53

Ankaragücü'nde iki futbolcuyla yollar ayrıldı!

[B]Ankaragücü'nde Özgür Çek ve Uğur Uçar sözleşmelerini feshetti..[/B]

Spor Toto Süper Lig'de, yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle kadrosundaki birçok futbolcusunu kaybeden Ankaragücü'nde, 2 oyuncu daha sözleşmesi feshetti.

Sarı-lacivertlilerde, Uğur Uçar ve Özgür Çek, bugün notere giderek sözleşmelerini feshederken, alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na başvuran Tisdell'in de sözleşmesini feshedeceği öğrenildi.

[COLOR="Red"]Ozgur cek'i kadroya katarsak super olur, ugur da fena degil bence..[/COLOR]

kangallıwert 06.12.2011 12:55

Özgür Çek Serbest

[B]Spor Toto Süper Lig'de, yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle kadrosundaki birçok futbolcusunu kaybeden Ankaragücü'nde, 2 oyuncu daha sözleşmesi feshetti.

Sarı-lacivertlilerde, Uğur Uçar ve [B]Özgür Çek[/B], bugün notere giderek sözleşmelerini feshederken, alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na başvuran [B]Tisdel[/B]l'in de sözleşmesini feshedeceği öğrenildi.

Not:[/B][B]Torric Jebrin[/B]'de alacaklari yüzünden kluble sozlesmesini fes etmis..Gecen sene biliyordu herkes 19 yasında iyi bir alternatif orta sahaya..Bu arada Abdullah Avci'nin sag beke alternatif olarak düsündügü [B]Kamil Ahmet Çörekçi[/B]'de sozlesmesini fes etti umarim yonetim bu cocuklarla ilgileniyordur..Gidip sagdan soldan nasil oynadigi belli olmayan oyunculara dünyanin parasini vermektense yası genc nasil oynadigi az cok belli olan oyunculari tercih etmek lazim diye düsünüyorum..

noname87 06.12.2011 13:30

Cevap: Ankaragücü'nde iki futbolcuyla yollar ayrıl

bu oyuncular bize gelene kadar kayseri gençler gaziantep tarafından alınır onlar da almazsa Antalya alır hep böyle oldu çünkü biz de antalyanın boşa çıkardığı adamı alırız ancak

kakikli 06.12.2011 14:21

şuan serbest kalan oyuncular çok iyi özellikle uğur ve özgür, umarım yönetimimiz boş durmuyordur...

58 SiVaSıM 58 06.12.2011 15:12

uğur kavuk-uğur uçar değişikliği yapsak süper olur özgür çek bize gelmez daha iyi bi takıma gider

DoomsDay58 06.12.2011 15:52

Özgür iyi oyuncu alabilirsek çok güzel olur

Sivaslibey 06.12.2011 16:24

Özgür Cek iyi bir oyuncu lakin Ugur Uçar bize ilaç olur su an. Ugur Kavuk'un yerin çok iyi olurdu hayirlisi bakalim. Riza hocanin haberi olmustur herhalde!!!

HALIL 06.12.2011 20:22

akbaba gibi dusunmeyin ben açikcasi aciyorum ankaragucune :(

halilxx58 06.12.2011 20:46

[QUOTE=HALIL;754680]akbaba gibi dusunmeyin ben açikcasi aciyorum ankaragucune :([/QUOTE]

adasim devir böyle...
kim bizim iyiligimizi istiyorki, kim bize aciyorki biz onlara aciyalim.....

ETME BULMA DÜNYASI.....;)

Del Piero 06.12.2011 21:19

benim tahminimce ankaragücü bir zamanların göztepesi gibi amatör kümeye kadar gider ama inşallah öyle olmaz gerçekten takımı yedi bitirdiler yüz yıllık çınarı içim açıyor

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:03.