SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Hasan Hatipoğlu Yiğido Yolunda (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39994)

SivasSpor.Com 11.06.2016 00:25

Hasan Hatipoğlu Yiğido Yolunda

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=46894&token=20805[/IMG]

Bolu yerel gazetelerinin haberlerine göre başarılı defans oyuncusu Hasan Hatipoğlu Sivasspor ile anlaştı.

Daha önce Balıkesirspor'da oynayan ve geçtiğimiz sezon Bolu'da başarılı bir yıl geçiren stoper Hasan Hatipoğlu Sivasspor ile anlaştı,

Boluspor ile 1.5 yıllık sözleşmesi bulunan oyuncu için Boluspor'a 100 Bin TL ödeneceği öğrenildi.

Dark Force 11.06.2016 00:30

Cevap: Hasan Hatipoğlu Yiğido Yolunda

Futbolcuyu uzaklarda aramaya gerek yok bize rakip olabilecek takımlardan eksik bölgelere göre nokta transfer yapılıyor daha iyi transferlerde yapılacaktır hayırlı olsun

Efe Sivasspor 11.06.2016 01:10

Tez zamanda hocamızı belirledik ve gerekli transferleri de iyi zamanda yapıyoruz düzenli ve sistemli bir şekilde aşama kaydediyoruz bunlar hep iyiye işaret daha hocasını rotasını belirlememiş bir çok ptt 1. lig takımı var herşey iyi olacak Allahın izniyle

yiğido58sinan 11.06.2016 12:06

Kume dusurduler hâlâ ders almadilar, bu kafayla amatore kadar yolumuz vat...

Divriği58 11.06.2016 13:24

[B]Yönetim ders almış durumda, hocamızı erken belirledik trasnferleri zamanın da yapyoruz. hazırlık kampına eksıksız katılabılırız..

Atıf ın satılmasından gelecek para ile de daha sağlam futbolcular alınacaktır eminim..

PTT den oyuncu alıyoruz dıye kımse sitem etmesin hakan arslan, musa sinan yılmazer bunlara örnektir..

saygılarımla...[/B]

Alp Lokman 12.06.2016 10:00

Yiido58 Sinan rumuzlu yaratık devamlı Sivassporu ve yöneticilerini karalamayı kendisine adet edinmis. Yazma, okuma, defol git be kardesim. Senin gibi sirke sıkanlara ihtiyacı yoktur Sivasspor ve yönetiminin.

34MUAMMER58 13.06.2016 05:07

[B]PTT ligde da costa,bilica ,lugano alacak durumda değiliz,ya eldeki mevcut stoperleri koruyacaksın,yada bu ligde başarılı olmuş adamları alacaksın,bu oyuncuyu tanımıyorum,sadece ptt ligde başarılı olmuş stoper diye bahsediliyor,umarım öyledir,enazından, kazmaoyuncuların sivssporda yıldız olduğunu düşünürsek bu oyuncuda başarılı olacaktır .[/b]

aRsima58 15.06.2016 14:03

İnşallah fayda sağlayacaktır. Yönetimin transferlerde erken davranması iyiye işaret. İnşallah süper lige tekrar döneceğiz.

34MUAMMER58 17.06.2016 04:01

[b]Bu oyuncu balıkesirsporla 2.lig klasman ve ptt liginde 2 kez şampiyonluk sevinci yaşamış,aradan geçen bunca zamanda heralde bayağı bir tecrübede kazanmıştır,hiç takip etmediğim ,tanımadığım için oyuncu hakkında bir yorum yapamıyorum izleyip göreceğiz,tam bir kapalı kutu,fiyatınıda bilmiyorum,450 bin ero yazıyor ,eğer gerçekten bu fiyatlara imza atılıyorsa bence çok para,ben hep dedim yine diyorum,eğer sivasspor gerçekten bu sezon şampiyon olacaksa defans hattını olabildiğince korumalıdır,sivassporun defansı süperligde bile çok iyidi,defans yüzünden düşmedik,hovardaca harcadığımız pozisyonları gol yapamadığımız için düştük,omari ve j.boye takımda kalsın ,araya kim alınırsa alınsın sırıtmaz bence,umarım hoca ve yönetim yanlış işlere girişmez,sil baştan takım kurmaya kalkmak,sivassporun temeline dinamit koymak demektir,bunu Bülent hoca kendi kurduğu takımı dağıtıp yapmaya kalktı ,azdaha ozaman düşüyorduk,gitmek isteyen oyuncuyu zorla tutacak halimiz yok elbetteki,eğer j.boye ve omari takımda kalırsa ben bu ligde enaz gol yiyen takım olacağımızı düşünüyorum ,arayada kimi alırlarsa alsınlar hasan hüseyin farketmez,haaa olurda j.boye ayrılırsa,onun yerine ,benim gönlümden geçen oyuncu karim saididir,şartlar uygun olursa neden olmasın ?[/b]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 23:58.