SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Danilo De Oliveira mı Geliyor? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33210)

tavatir 30.11.2011 13:17

Danilo De Oliveira mı Geliyor?

Macar spor basınında yer alan haberlerde Oliveira'nın, Alman Stuttgart takımı tarafından denenmek üzere Almanya'ya götürüldüğü, siyahi futbolcunun hem Stuttgart, hem de Sivasspor'un transfer listesinde yer aldığı bilgilerine yer verildi.

Budapeşte Honved Teknik Direktörü Attila Supka da, transfer söylentilerinin doğru olduğunu, ancak Danilo De Oliveira'nın Alman kulübüyle anlaşamaması halinde Sivasspor ile görüşüleceğini açıkladı.Sivasspor'un da Oliveira'ya talip olduğunu ifade eden Budapeşte Honved Kulübü yöneticileri ise Brezilyalı futbolcunun bonservis bedelinin 500 bin Avro civarında olduğunu bildirdiler.Haberlerde, 25 yaşında ve 1.87 boyundaki Danilo De Oliveira'nın, kaydettiği gollerle birçok kulübün dikkatini çekmeyi başardığı da kaydedildi.

sero58 30.11.2011 13:32

Cevap: Danilo De Oliveira mı Geliyor?

HAYIRLISI OLSUN,BEKLEYİP GÖRELİM,AMA FORVET HATTINA HIZLI BİR ADAM ŞART ENERAMONUN YANINA...
HEMDE UZUN BOYLU OLURSA DAHA İYİ OLUR.UZUN DEFANSLARA KARŞI TOPLARI YANA,GERİYE İNDİRECEK...

58akif34 30.11.2011 13:44

bakalım gelirse ve oynarsa yorum yaparız artık video yorumu yapmıyorum videoda olanlar sivasta olmuyo

kakikli 30.11.2011 13:50

hasan kabze'yi alabilirsek çok iyi takımında mutsuz olduğunu söyledi.
hem sivaslı uzun yıllar takımımıza hizmet edebilir..

Respect58 30.11.2011 13:54

[B]Bu oyuncuyu hiç izlemedim.Ancak Rıza hocanın oyuncu tercihleri genelde iyi oluyor.Sağ açık,forvet ve forvet arkası oynayabiliyormuş.Rıza hoca Suarezin yerinde yani sağ açık olarak kullanmak istediğine eminim..[/B]

sivaslıadem 30.11.2011 13:57

hadi bakalım insaallah yanılmayiz

Ferhat06 30.11.2011 14:09

[QUOTE=tavarih;753649]Macar spor basınında yer alan haberlerde Oliveira'nın, Alman Stuttgart takımı tarafından denenmek üzere Almanya'ya götürüldüğü, siyahi futbolcunun hem Stuttgart, hem de Sivasspor'un transfer listesinde yer aldığı bilgilerine yer verildi.

Budapeşte Honved Teknik Direktörü Attila Supka da, transfer söylentilerinin doğru olduğunu, ancak Danilo De Oliveira'nın Alman kulübüyle anlaşamaması halinde Sivasspor ile görüşüleceğini açıkladı.Sivasspor'un da Oliveira'ya talip olduğunu ifade eden Budapeşte Honved Kulübü yöneticileri ise Brezilyalı futbolcunun bonservis bedelinin 500 bin Avro civarında olduğunu bildirdiler.Haberlerde, 25 yaşında ve 1.87 boyundaki Danilo De Oliveira'nın, kaydettiği gollerle birçok kulübün dikkatini çekmeyi başardığı da kaydedildi.[/QUOTE]

Bilgilendirdiğin için teşekkürler.O tip bir forvet şart.

58MUAMMER58 30.11.2011 15:02

FUTBOLCUYU tanımıyorum bana göretakıma güçlü hızlı teknik uzun golcü pres yapan öyle bi forvet bide hem ileri hem geri oynayacak tekniği çok çok süper groseçkiyi eneramoyu topla buluşturacak ortasaha elemanı lazım artık nerden nasıl bulunur bilmem alınacak oyuncu sandro ve kerime benzemesinde hayırlısı olsun artık

babapiton 30.11.2011 15:46

benim aklım Oussama Darragi ve Semir Stilic te bize ikisinden biri alınması lazım forvet arkasına

sefacoban58 30.11.2011 16:22

bence alinmali stuttgard'da istiyormus.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:48.