SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

mesocan 22.06.2005 15:49

O bir Romeo... O bir Ataerkil.. O bir kodummuoturtan haşin erkek.. O bir eğlence insanı.. O bir dünyalar tatlısı... O bir yamyam dostu... O bir tokatlı dostu... O bir günayım nambırvanım, mişınimpasibılım... O benim sivasspor.com'da tanıyıp da bağrıma bastığım süper insan...

(aynı yaşta olmamıza rağmen kendisine ısrarla abi dicem... :lol: )

GuNaY 22.06.2005 15:54

[size=6][color=blue][b]bunlar bir şamata makinesi, bunlar bir tom karınca, bunlar on elinde on enstrüman, ( bunlar: mes-o-can :lol: )
mesocanım gece güneşim... seninle dün tanısma fırsatına sahip oldum nede güzel oldu... davetimi reddetsende birgece fasıl yapıcaz haaaaa......

romantik şairim hemi :lol: :lol: herkes sevsin tokatlıları :lol: :lol: :lol:[/b][/color][/size]

NYD_58 22.06.2005 15:55

[i][size=6][color=red][b]VALLA BEN KİMSEYİ TANIMIYORUM ONUN İÇİN SİZE TEK TANIDIĞIM OLAN KAPTAN_58GENCLiK İ (MUSTAFA) ANLATMAYA ÇALIŞICAM....

KAPTAN_58GENCLiK : nerden başlasam bilmiyoum.. valla ben şahsi olarak mustafa kardeşimle görüştüm... tam bir Türk Milliyetçisi valla vatanına yan bakan babası olsa gözünü kırpmadan vurur... Ben onun gibi vatan sevdalısı görmedim... otobüs hastası zaten kaptan lakabı ordan geliyomuş " GENÇ KAPTAN" çok sıcak kanlı bana yaptıklarını abim yapmazdı Allah razı olsun... ya ne desem bilemiyorum.. kısacası bence dört dörtlük bir insan tanıdığım için çok şanslı olduğuma inanıyorum... örf ve adetlerine çok bağlı... dininin tüm gereklerini yerine getiriyo.. valla benden bu kadar azda olsa size Mustafa yı anlatabildiysem ne mutlu bana...

SAKARYADAN SEVGİLER....[/b][/color][/size][/i]

GuNaY 22.06.2005 15:58

[size=6][color=blue][b]mustafanın dostlugunu kazanmıs ve her seferinde musatafayı hakettigi yerlere cıkaran arkadasım... ancak bu kadar tanıytabildim simdilik...[/b][/color][/size]

HakkıTİMUÇİN 22.06.2005 16:28

[b]ARKADASLAR ARADA ORHAN_NİLAY HANIMI UNUTMUŞUNUZ.....

VALLA NİLAY HANIMI SİTEMİZİN MÜDAVİMLERİNDEN...AMA ÇOK İYİ TANIMIYORUM...YAZILARINDAN EDİNDİĞİM İZLENİMLERİMİ ANLATAYIM...

ÖNCELİKLE BİR ÇOK BAYANDA OLMAYACAK KADAR İYİ BİR SİVASLI VE SİVASSPORLU...DÜZEYLİ....BİRAZ ROMANTİK

NİLAY HANIMI DAHA YAKINDAN TANIYAN VARSA ODA ANLATSIN...[/b]

Kaptan-58 22.06.2005 16:57

[size=6][color=darkblue][i][b]ÖNCELİKLE NYD_58 KARDEŞİME BİRAZ ABARTMIŞSIN DİYORUM... GÜNAY ABİYİ ZATEN ANLATTIK ÇOK İYİ Bİ ABİMİZ... GAKGO58 ABİMLE GÖRÜŞEMEDİK AMA ODA İYİ ABİLERİMİZDEN... ORHAN_NİLAY YANİ NAMI DİĞER AYNUR ABLAYIDA FORUMLARDAN VE CHATTEN TENIYORUZ.. SİTEMİZİN İYİ KATEGORİSİNE GİREN NADİR BAYANLARDAN...

HEPİNİZ Bİ TANESİNİZ.... [/b][/i][/color][/size]

LütfiÜnal 23.06.2005 10:47

GARDASLAR ISI ANLAYABILDIGIM KADARIYLA BENDE KAPTANI ANLATMAM LAZIM.KAPTAN GARDASIMIZ GERCEKTEN HER SEYIYLE SIVASLI YIGIT VE ÖZELLIKLE MEMELKET MESELELERINDE COK HASSAS BIRISI.VATANI,BAYRAGI VE NAMUSU ICIN CAN VEREN ATALARIMIZA LAIK BIR TORUN VE GÖNÜLLÜ VATAN BEKCISI.ALLAH ISINI RAS GETIRSIN.INSALLAH EN KISA ZAMANDA 403 OTOBÜSÜNE KAVUSUR.

HakkıTİMUÇİN 23.06.2005 10:59

[b]O BİRRRRRR BEYEFENDİ.......

O BİR HEPİMİZİN ABİSİ....

O BİRRRRRR HAS SİVASLI......

O BİR SİVAS AŞIĞI.........

O BİR ALTINKALP TAŞIYOR.......

O BİR BASKAN.........

O BİR-Kİ-ÜÇDÖRTTTT.......LÜTFİ ÜNAL

BASKANIM İYİKİ VARSINIZ.....[/b]

LütfiÜnal 23.06.2005 11:23

HAKKI GARDASIM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.HER ZAMAN HER IYILIGIN ALTINA IMZANI ATIYORSUN.BEN IKI HAFATDIR BURALARDA YOKTUM.ARKADASLAR SENI TARIF ETMISLER BEN SENIN HAKKINDAKI YORUMLARA KATILIYOR VE SENINLE TANISIP SOHBET ETME MUTLULUGUNU TADABILDIGIM ICIN ALLAHIMA SÜKÜRLER EDIYORUM.SAGOLASIN SENDE BENI TARIF ETMISSIN BEN O KADARDA FAZLA BIR SEY YAPMAMA GEREK YOK SADECE SIVASLI GIBI OLUYORUM VE GÖRÜNÜYORUM. BENI IYI GÖREN GÜZEL KALP VE GÜZEL GÖZLER SIZLERIN.[/list]

CEVIK 23.06.2005 12:30

[quote=gakgo58][b]O BİRRRRRR BEYEFENDİ.......

O BİR HEPİMİZİN ABİSİ....

O BİRRRRRR HAS SİVASLI......

O BİR SİVAS AŞIĞI.........

O BİR ALTINKALP TAŞIYOR.......

O BİR BASKAN.........

O BİR-Kİ-ÜÇDÖRTTTT.......LÜTFİ ÜNAL

BASKANIM İYİKİ VARSINIZ.....[/b][/quote]

BAŞKANIM İSMAİL SENİ COK İYİ ANLATMIŞ BEN NE DEYİİM ARTIK

SADECE İMZA ATARIM BUNA :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:50.