SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

serhankaburcuk 14.06.2005 15:39

[b][i]Valla ben aslında burada Değerli abim İsmail HAKKI TİMUÇİN' i anlatmak isterdim .Yinede anlatayım yüksek müsadenizle..;

Hakkı abim namı diğer GAKGO58 şahsiyetli idealist ve Sivas'ta uzun yıllar yaşamamasına rağmen Sivas'a canı gönülden bağlı bir insan.Sivas milliyetçiliği yapan hemşerilerine herzaman destek olmayı seven Mütevazi bir abimizdir kendisi...Sivasspor.com .vasıtasıyla tanıştığımız bu abimizin icraatlarıda var..BUNLAR;

1-Dev bayrak kampanyasının başlatılması ve yardımların bir elden toplanması,

2-Kocaelide ve yakın illerde yaşayan yiğidolarla irtibata geçip Sivasspora ve 1967 Sivasspor Genç taraftarlar derneğine katkıda bulunması.

3-Kocaelide yapılan Sivaslılar gecesine sponsor olması ve Sivastan 1967 Sivasspor Genç taraftarlar derneğini misafir olarak çağırıp ürün satmalarını sağlaması,

4-Yapılan dev bayrağın Sivasa intikalinin sağlanaması ,

VE BUNUN GİBİ DAHA BİLEMEDİĞİM BİRÇOK FAYDALI İŞİ VAR SEVGİLİ HAKKI ABİMİZİN ...

KENDİSİNE BURDAN TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM..

.......SENİ SEVİYORUZ HAKKI ABİM.........

NOT :DİĞER SAYGIDEĞER ABİLERİM ALINMASINLAR ONLARIDA AYRICA İLERLEYEN GÜNLERDE TEK TEK YAZACAĞIM...[/i][/b]

serhankaburcuk 14.06.2005 15:49

[b][i]Valla ben aslında burada Değerli abim İsmail HAKKI TİMUÇİN' i anlatmak isterdim .Yinede anlatayım yüksek müsadenizle..;

Hakkı abim namı diğer GAKGO58 şahsiyetli idealist ve Sivas'ta uzun yıllar yaşamamasına rağmen Sivas'a canı gönülden bağlı bir insan.Sivas milliyetçiliği yapan hemşerilerine herzaman destek olmayı seven Mütevazi bir abimizdir kendisi...Sivasspor.com .vasıtasıyla tanıştığımız bu abimizin icraatlarıda var..BUNLAR;

1-Dev bayrak kampanyasının başlatılması ve yardımların bir elden toplanması,

2-Kocaelide ve yakın illerde yaşayan yiğidolarla irtibata geçip Sivasspora ve 1967 Sivasspor Genç taraftarlar derneğine katkıda bulunması.

3-Kocaelide yapılan Sivaslılar gecesine sponsor olması ve Sivastan 1967 Sivasspor Genç taraftarlar derneğini misafir olarak çağırıp ürün satmalarını sağlaması,

4-Yapılan dev bayrağın Sivasa intikalinin sağlanaması ,

VE BUNUN GİBİ DAHA BİLEMEDİĞİM BİRÇOK FAYDALI İŞİ VAR SEVGİLİ HAKKI ABİMİZİN ...

KENDİSİNE BURDAN TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM..

.......SENİ SEVİYORUZ HAKKI ABİM.........

NOT :DİĞER SAYGIDEĞER ABİLERİM ALINMASINLAR ONLARIDA AYRICA İLERLEYEN GÜNLERDE TEK TEK YAZACAĞIM...[/i][/b]

HakkıTİMUÇİN 15.06.2005 08:39

[b]serhan reis...sivas tribünlerinin yakışıklı lideri...genç kızların sevgilisi (günay la beraber)....sivas ve sivasspor aşığı (tüm 67 taraftar derneğindekiler gibi..) alçakgönüllü...mütevazi...bide sivasa tayini çıksa dünyalar onun olacak....

serhan reis bu sene sana tribünde daha cok iş düşecek... şimdiden antremanlara baslaman lazım...[/b]

KEREM_58_34 15.06.2005 09:01

valla kaptan abiyi tanımıyorum ama profilinden de belli oluyor vatanını seven bi abimiz
HeLaL

borranfirtinasi 15.06.2005 09:36

valla kerem kardeşim bende seni tanımıyorum ama en kısa zamanda tanışırız farketmez sivaslı olsunda!!!!!!!

CÜSSKB-Aynur 15.06.2005 09:40

Eyüp;[list] Saman alevi gibi, parlayıp sönen,[/list]alıngan,kırılgan,duygusal[list]ve çok iyi kalpli[/list]

borranfirtinasi 15.06.2005 09:44

abla tşk ederim abla işte ne yapalım insan huyundan vazgeçermi? ne yapalım böyle idare edeceğiz

skywriter 15.06.2005 09:46

Nilay, forumun en olgun, canayakin ve iyimser kisilerinden birisi ve de bir bayan olmasina ragmen hepimize tas cikaracak kadar bir Sivasspor fanatigi. Forumdan hic kopmaman dilegiyle :)

CÜSSKB-Aynur 15.06.2005 09:50

Teşekkürler İlker, sende çok Saygılı, ölçülü, Kibarsın.

Kaptan-58 15.06.2005 10:06

[color=red][b]ORHAN NİLAY:[/b][/color][b] PEK TANIMADIDIK AMA FORUMLARDAN TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA İYİ BİRİSİ.....[/b]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:24.