SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

1967 dernek serkan20 18.06.2005 12:19

[b]orhan abi harbi sivaslıdır[/b]
[b]beni tanıyan kimse yokmu yaw[/b]

puar 18.06.2005 12:45

serkan ben seni tanıyom..sende bandırmada bizleri en iyi çekilde temsil ediyorsun....harbi sivaslısın... :lol:

serhankaburcuk 18.06.2005 13:06

[quote=puar]serkan ben seni tanıyom..sende bandırmada bizleri en iyi çekilde temsil ediyorsun....harbi sivaslısın... :lol:[/quote]

[size=7][b][i]Evet sıra geldi ORHAN kardeşimi anlatmaya;
Ben Orhan ile ilk kez Sivasspor.com'da Chat'te atışarak tanışmıştık.O zaman nicki farklıydı.Ve ozaman başka bir takımı çok seviyordu.Ama daha sonra bende o'da anladıkki Sivasspor sevgisi herşeyin üstünde...Daha sonra aramızda bir yakınlaşma oldu...Chatte konuşarak birbirimizi biraz daha iyi tanımaya çalıştık ve birbirimizden farklı insanlar olmadığımızı hatta birbirimize çok yakın olduğumuzu anladık(Orhan beni anlamıştır)Ve onunla yüzyüze İstanbuldaki Sarıyer maçında tanışma imkanı bulduk ve daha sonra Kocaelideki Sivaslılar gecesinde...

......ORHANIM SENİ SEVİYORUM KARDEŞİM VE EN KISA SÜREDE SENİ SİVASA BEKLİYORUM...O GÜLER YÜZÜNDEN HİÇBİRŞEY EKSİLMESİN...[/i][/b][/size]

puar 18.06.2005 13:15

[size=7][color=blue]8) ever serhan....
kendisi ile bahsettiği gibi bir tartışma sonucu tanıştık...tartışma konusu en iyi sivaslı senmisin benmi... gerçekten iyikide tanımışım vede arkadaslık kurmuşum çok düzgün sağlam bir karekter...inşallah yazın koye gidersem yanınada uğrayacam bundan emin ol...macade bir gelirim inşallah...gerçi ben seni gezdiremedim ama sen beni gezidirisin...HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN...SELAM VE DUA İLE canım arkadasım[/color][/size]

serhankaburcuk 18.06.2005 13:57

[quote=puar][size=7][color=blue]8) ever serhan....
kendisi ile bahsettiği gibi bir tartışma sonucu tanıştık...tartışma konusu en iyi sivaslı senmisin benmi... gerçekten iyikide tanımışım vede arkadaslık kurmuşum çok düzgün sağlam bir karekter...inşallah yazın koye gidersem yanınada uğrayacam bundan emin ol...macade bir gelirim inşallah...gerçi ben seni gezdiremedim ama sen beni gezidirisin...HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN...SELAM VE DUA İLE canım arkadasım[/color][/size][/quote]

[size=7][b][i]Kardeşim o senin güzelliğin...Sende çok sağlam bir kardeşimizsin Allah herşeyi gönlüne göre versin...Kardeşim illaki köye gelmek için gelme benim için gel Sivasa seni gezdireyim buralarda seninle bir Sivasspor maçına gidelim beraber....Seninde çok düzgün bir karakterin var...Arkadaşlığını bizlerden eksik etme...Canım kardeşim...[/i][/b][/size]

GuNaY 22.06.2005 14:26

[size=6][color=blue][b]serhan abim seni cok kişi anlatmıs ama bende kendimde olan bir kac cümle ile birseyler yazmak istedim.....
endamı kadar yüreğide bir o kadar çalımlı abim... sivasspor sevdasını kalbinin en sağlam yerine demirbaş olarak almıs ve kendine zimmetlemiş... bunun için yaptıgı fedakarlıları ve diger hicbirseyi farketmeyen sadece sivasspor icin yaptıgının farkında olan mutlu olan bir abim....

kalbinin güzelliği yüzünede vurmus olacakki yakısıklı abim... kızlar sana gurban olsun :lol: haaa bide benden uzun masallah boyu posuda yerinde.... siissss ilgili yerlere duyurulur abimi kacırmayın sadece bir tane var kendisinden :lol: :lol: [/b][/color][/size]

CÜSSKB-Aynur 22.06.2005 14:33

Günay;[list]YORUMSUZ[/list]

EMİNÇOLAK 22.06.2005 14:35

[size=6][b]günayım seni anlatmaya gerek yok kısaca sitemizin en karizmatik delikanlısı desem yeter galiba :D :D :D
haaa birde günayım tokattanmı geliyonda kızsen almuslumusun 8) 8) 8)[/b][/size]

serhankaburcuk 22.06.2005 14:36

[quote=gunay][size=6][color=blue][b]serhan abim seni cok kişi anlatmıs ama bende kendimde olan bir kac cümle ile birseyler yazmak istedim.....
endamı kadar yüreğide bir o kadar çalımlı abim... sivasspor sevdasını kalbinin en sağlam yerine demirbaş olarak almıs ve kendine zimmetlemiş... bunun için yaptıgı fedakarlıları ve diger hicbirseyi farketmeyen sadece sivasspor icin yaptıgının farkında olan mutlu olan bir abim....

kalbinin güzelliği yüzünede vurmus olacakki yakısıklı abim... kızlar sana gurban olsun :lol: haaa bide benden uzun masallah boyu posuda yerinde.... siissss ilgili yerlere duyurulur abimi kacırmayın sadece bir tane var kendisinden :lol: :lol: [/b][/color][/size][/quote]

[size=7][b][i]Günay kardeşimi anlatmakta bana düştü...

İlkönce benim için yazdıklarına teşekkür ediyorum ..Ama biraz abartmış pek öyle aham şaham bir adam değilim...

Kardeşimi anlatırken nasıl başlayayım bilmiyorum...Ama kalbinin temizliğinden ve yakışıklılığından başlayabilirim.Osman çok temiz Sivas aşkını daima dışına vuran insanlarla ilişkisi gayet iyi olan saygılı bir kardeşimiz...

Yakışıklılık derken söyleyeyim gerçekten yakışıklı ve genç kızların bence idolü...Boy pos endam o hooooo neler yokki...

Kardeşime burdan sevgilerimi yolluyorum iyiki seninle tanışmışım kardeşim...Ama en kısa sürede Sivasta bir Sivaspor maçına gelmeni istiyorum...[/i][/b][/size]

GuNaY 22.06.2005 14:37

[size=6][color=blue][b]emin abim sitemizin en karizma bıyıklarına sahip abim... :lol: :lol: :lol:
şair abim, duygu yogunlugunu mısralara aktarmakta hic zorluk cekmeyen ve bunları ne kadar dokunaklı yazacagını iyi bilrn abim :lol: :lol:

tokat yolları taşlı...... :lol: :lol: :lol:[/b][/color][/size]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:43.