SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   PTT 1. Lig Takımları (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Hatayspor(cadde grubu) (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=11951)

stsy21 23.07.2007 23:18

Hatayspor(cadde grubu)

Sivas da okuyor olmam sebebiyle Sivasspor maçlarına gidiyorum([COLOR="Red"]jakobieen[/COLOR]ile:) ) ama Sivasspor lehine ilk tezahüratlarımı 2000-2001 sezonunda Hatay-Sivas maçında yapmıştım. deplasmanlara giden üyeler belki hatırlar ve maçı trt de canlı yayınlamıştı oradan da hatırlayanlar çıkabilir. maç Sivasspor un deplasmanda 2-1 üstünlüğüyle devam ederken arka arkaya başarısız sonuçlar alan biz Hatayspor taraftarları, yönetimi istifaya davet ettik ve Sivasspor taraftarlarıyla karsılıklı, kırmızı-beyaz en büyük sivas, tezahüratları yaptık ayrıca bu maç yönetimin şapkasını önüne koymasını ve takımın toparlanmasını sağladığını söylemek istiyorum. nitekim ikinci devre deplasmandaki maçı 2-1 biz kazandık. sivas ın kadrosunda bugunden hayrettin yerlikaya vardı. hatayspor da da su anda fenerbahçe de oynayan Selçuk Şahin vardı...

Engin58 23.07.2007 23:37

--->: Hatayspor(cadde grubu)

[B][COLOR="DarkRed"]HATAYLI KARDES SITEMIZE HOS GELDINIZ HOSCA VAKIT GECIRMENI TEMENI EDERIZ.SAYGILARIMLA...[/COLOR][/B]

Engin58 23.07.2007 23:38

[B][COLOR="Navy"]HATAYSPORA BASARILAR DILERIZ.SAYGILARIMLA...[/COLOR][/B]

yigido_furkan 23.07.2007 23:45

-->: Hatayspor(cadde grubu)

[QUOTE=stsy21;230883]Sivas da okuyor olmam sebebiyle Sivasspor maçlarına gidiyorum([COLOR="Red"]jakobieen[/COLOR]ile:) ) ama Sivasspor lehine ilk tezahüratlarımı 2000-2001 sezonunda Hatay-Sivas maçında yapmıştım. deplasmanlara giden üyeler belki hatırlar ve maçı trt de canlı yayınlamıştı oradan da hatırlayanlar çıkabilir. maç Sivasspor un deplasmanda 2-1 üstünlüğüyle devam ederken arka arkaya başarısız sonuçlar alan biz Hatayspor taraftarları, yönetimi istifaya davet ettik ve Sivasspor taraftarlarıyla karsılıklı, kırmızı-beyaz en büyük sivas, tezahüratları yaptık ayrıca bu maç yönetimin şapkasını önüne koymasını ve takımın toparlanmasını sağladığını söylemek istiyorum. nitekim ikinci devre deplasmandaki maçı 2-1 biz kazandık. sivas ın kadrosunda bugunden hayrettin yerlikaya vardı. hatayspor da da su anda fenerbahçe de oynayan Selçuk Şahin vardı...[/QUOTE]

bnde hatırlıorum o maçı kardes Sivassporun 1 golu Turgay atmıstı sanırım trt1 naklen vermıstı

ceza_tolga_rep 23.07.2007 23:57

işte bizim sizler gibi kaliteli taraftarlara ihtiyacımız var.

Ss--58--Ss 24.07.2007 00:18

sitemize hos geldın umarım iyi vakıt gecırırsın.

SİVASLI OLUNMAZ,SİVASLI DOGULUR.;)

Yiğiter 24.07.2007 00:36

[QUOTE=stsy21;230883]Sivas da okuyor olmam sebebiyle Sivasspor maçlarına gidiyorum([COLOR="Red"]jakobieen[/COLOR]ile:) ) ama Sivasspor lehine ilk tezahüratlarımı 2000-2001 sezonunda Hatay-Sivas maçında yapmıştım. deplasmanlara giden üyeler belki hatırlar ve maçı trt de canlı yayınlamıştı oradan da hatırlayanlar çıkabilir. maç Sivasspor un deplasmanda 2-1 üstünlüğüyle devam ederken arka arkaya başarısız sonuçlar alan biz Hatayspor taraftarları, yönetimi istifaya davet ettik ve Sivasspor taraftarlarıyla karsılıklı, kırmızı-beyaz en büyük sivas, tezahüratları yaptık ayrıca bu maç yönetimin şapkasını önüne koymasını ve takımın toparlanmasını sağladığını söylemek istiyorum. nitekim ikinci devre deplasmandaki maçı 2-1 biz kazandık. sivas ın kadrosunda bugunden hayrettin yerlikaya vardı. hatayspor da da su anda fenerbahçe de oynayan Selçuk Şahin vardı...[/QUOTE]

jakobiienle maça gitmek güzeldir....iyi resim çeker kendisi...zaten gayseri maçına da beraber gitmişiniz...o günü anlatması çok hoştu..siteye hoş geldin...

1967_CLUB_ÖZGÜR 24.07.2007 08:04

[QUOTE=Engin58;230889][B][COLOR="Navy"]HATAYSPORA BASARILAR DILERIZ.SAYGILARIMLA...[/COLOR][/B][/QUOTE]

[B][COLOR="Blue"]BENDE SANA SAYGILAR DİLERİM ABİ. SAYGILARIMLA..[/COLOR][/B]

:))):))):)))

1967_CLUB_ÖZGÜR 24.07.2007 08:07

[B]Hataysporlu kardeş eyvallah paylaştıgın ıcın..memnunolduk saoalsın[/B]

jakobieen 24.07.2007 10:56

[QUOTE=stsy21;230883]Sivas da okuyor olmam sebebiyle Sivasspor maçlarına gidiyorum([COLOR="Red"]jakobieen[/COLOR]ile:) )...[/QUOTE]
hatay kümeye, hatay kümeye :)
bu gardaşım hataylı lakin sivassporludur, hemde sadece sivassporludur, büyük takımda tutmuyor bazılarımız gibi :) dimi dostum :)
inşallah bi gün hataysporda süper lige çıkarda beraber maçlarına gideriz, torunlarımızla beraber :)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 13:00.