SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   PTT 1. Lig Takımları (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   KASIMPAŞA TARAFTARI İSYANDA (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=23695)

RECEP_YÜKSEL 10.02.2009 22:36

KASIMPAŞA TARAFTARI İSYANDA

[B][COLOR="Red"]Sesimizi Duyacak İnsanlar İstiyoruz[/COLOR][/B]

Bu semte emek vermiş insan ve esnaf, artık tek ses olmuş destek olacak yönetim istiyor. Muhalefet istiyor. Bu muhalefeti yapacak olan yok mu?
9 Şubat 2009 Pazartesi 9 : 56
Kasımpaşa’mızın yıllardır yükselen değeri futbol şu an ki konumuyla bizi mutlu edebiliyor olabilir ama yönetimin saçmalarcasına taraftara karşı uyguladığı tutumlar artık anlayış gösterilemez bir durum aldı. Yılladır bu tribünde omuz omuza bağıran ve alkış tutan insanların kafasında ki tek düşünce artık taraftarı anlayan bir yönetim olmuştur.

Bize İstanbul Belediyesinden düşerek gelmiş, sağdan gelmiş, soldan gelmiş bilinçsiz hareket edercesine sadece çıkar amaçlı yöneticilik yapacak kişiler lazım değildir. Bize taraftarına her türlü desteği verecek, semtte dolaşabilecek, esnafla ve insanlarla konuşabilecek ve her alanda taraftarını hiçe saymayan yönetim biçimi lazımdır.

Bu nasıl bir standart uygulamasıdır ki Rize taraftarına yapılan inceliği kendi taraftarına yapmayacak kadar aciz bir yönetim sistemidir. Ondan sonra saçmalarcasına sanki taraftar için bazı şeyleri yapıyormuş gibi garipçe destek isteyen bildiriler yayınlamak hangi mantığa sığar.

Bu nasıl bir anlayıştır, nasıl bir zihniyettir. Statta üstünde lacivert beyaz renkler bulunduran semtinin takımını izlemek için orada bulunan taraftarı neye göre polise şikayet ederek, gözaltına aldırabiliyorsun. Bu nasıl emek vermektir.

Siz bu semtin takımını nasıl bizden uzak edebiliyorsunuz?

Kendinize hiç sordunuz mu? Biz neden bu işi yapıyoruz? Sizin yapmanız gereken güzel bir takım oluşturup bunu taraftar için oynatmak değil mi? Endüstriyel bakmak ne kadar doğru futbola?

Bizi geçtik altyapıya destek veriyor musunuz? Oyuncuların ayakkabılarını, yol paralarını karşılıyor musunuz? Altyapı için gerekli gözlem ve önizleme ekibini hiç oluşturdunuz mu?

Tesisleşme adına neler yaptınız? Stadımızdan başka projeleriniz oldu mu?. Beyoğlu belediyesinin desteği sayesinde Sütlüce Tesisleri de olmasa ne yapacaksınız?

Biraz vicdanınızla yüzleşin. Bu semt Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye Cumhuriyeti’nin Başbakanının semti. Bu semtte kime sorsak taraftarı anlayan bir yönetim gelsin, neden diyor? Nasıl yakıştırabiliyorsunuz düşünce sisteminize bu kadar insanları bezdirmiş olmayı?

Sizi önce Allah’a havale ediyor, sonra Karşıyaka, Bursaspor, Eskişehir, Karabük yönetimlerini örnek almaya davet ediyoruz.

Gelelim asıl olaya, Bu semte, Başbakanın semtine, İstanbul’un Fethedildiği semte sahip çıkacak bir Allah’ın kulu yok mu? Bu insanların birtakım çıkarlar yüzünden takımlarından soğutulmasına ne hakkı var. Sesimizi duyacak birilerini istiyoruz. Biz muhalefet istiyoruz. Kişilerin kendilerini tatmin edecek Endüstriyel dönen futbol sistemi uygulayan bir acizlik istemiyoruz.

Bu semtin gerçek sahibi taraftardır. Bu semtte bulunan herşey olduğu gibi bu semtin takımı da taraftarındır. Bu taraftarları istemeyerek emniyet güçlerine şikayet eden yönetimi, bizde şikayet edebilecek kişiler istiyoruz. Yöresel yönetim değil, alternatifleri bulunan yönetim istiyoruz.

[COLOR="Navy"][B]TARAFTARA ÇİLE ÇEKDİREN YÖNETİM İSTEMİYORUZ[/B][/COLOR]

yener_sahin 10.02.2009 22:39

Cevap: KASIMPAŞA TARAFTARI İSYANDA

son söz noktayı koymuş...

[B]TARAFTARA ÇİLE ÇEKDİREN YÖNETİM İSTEMİYORUZ[/B]

+1967

sıvaslıgenç 10.02.2009 22:49

Bu konuda Kasımpaşa taraftarı gibi çeken bir grup daha var Gfb.Azizi yıldırım kafasına göre Gfb amiqosunu gözaltına aldırıyor grubu ddagıtma çabasında.Yönetimler taraftarla neden uğraşıyor acaba.

velibircan 10.02.2009 22:52

[B]Kasımpaşa Tribünü Yılların Tribünüdür...Kasımpaşanın Mazisi Varsa Taraftarı Sayesindedir...İnşallah Bizimde Onlarında Yönetimi Taraftara Olan Tutumunu Değiştirir...(Pek Umudum Yok Ama )[/B]

kadir0911 10.02.2009 23:10

[B]Kasimpasa'nin taraftara sahip oldugundan bile haberim yoktu :confused:[/B]

apache 10.02.2009 23:23

[QUOTE=kadir0911;476231][B]Kasimpasa'nin taraftara sahip oldugundan bile haberim yoktu :confused:[/B][/QUOTE]

Kardeşim Bizim taraftar sayımız İStanbuLdaki Bütün SemtLerden Daha FazLadır İSt.de 3 Büyük Diye Taibr EdiLen Takımlardan Sonraki En Büyük taraftar Potansiyeline Sahibiz Her Maç 15.000 kişilik Stadımız Hemen hemen Yarısı Dolar ama Biz Bu Stadı FuLLicek Kapasiteye SAhipiz Bu Yönetim Olduğu Sürece Stad Full çekmez Stad Boş Gişeden Bilet Satmıyor Bilet i olanı İçeri Almıyor . İçeri Girenler Zar zor Koca Stada Tek Girişten Sokuyorlar . Sonra Tepki Gösterince Taraftarın Üstüne Polisi salıyor . Eğer Taraftarımızı Merak Ediyorsanız .

[url]www.ksk1921.com[/url] İnceleyebilirsin .

sıvaslıgenç 10.02.2009 23:28

[QUOTE=apache;476237]Kardeşim Bizim taraftar sayımız İStanbuLdaki Bütün SemtLerden Daha FazLadır İSt.de 3 Büyük Diye Taibr EdiLen Takımlardan Sonraki En Büyük taraftar Potansiyeline Sahibiz Her Maç 15.000 kişilik Stadımız Hemen hemen Yarısı Dolar ama Biz Bu Stadı FuLLicek Kapasiteye SAhipiz Bu Yönetim Olduğu Sürece Stad Full çekmez Stad Boş Gişeden Bilet Satmıyor Bilet i olanı İçeri Almıyor . İçeri Girenler Zar zor Koca Stada Tek Girişten Sokuyorlar . Sonra Tepki Gösterince Taraftarın Üstüne Polisi salıyor . Eğer Taraftarımızı Merak Ediyorsanız .

[url]www.ksk1921.com[/url] İnceleyebilirsin .[/QUOTE]

Kardeşim aynı durum Gfbyede yapılıyor.Bu tür Başkanlar olduktan sonra taraftar olmak zor Türkiyede.Evet sizin taraftarınız küçümsencek bir taraftar değil.Kasımpaşaya başarılar.

RECEP_YÜKSEL 10.02.2009 23:57

[QUOTE=kadir0911;476231][B]Kasimpasa'nin taraftara sahip oldugundan bile haberim yoktu :confused:[/B][/QUOTE]

[B][COLOR="Navy"]Kasımpaşa - Karagümrük - Zeytinburnu Ben inaıyorumki bunların taraftarı bizim tarfatardan daha organize ve daha ateşli gruplar[/COLOR][/B]

apache 12.02.2009 21:20

[QUOTE=RECEP_YÜKSEL;476249][B][COLOR="Navy"]Kasımpaşa - Karagümrük - Zeytinburnu Ben inaıyorumki bunların taraftarı bizim tarfatardan daha organize ve daha ateşli gruplar[/COLOR][/B][/QUOTE]

Aynen Ama Bu YönetimLe ßu Kadar ... Rakip TakımLara Yaptığı Kıyağın Yarısını ßize Yapmıyor ...

alpESES 20.02.2009 17:04

SÜPER LİGİN PAŞASI GELİYOOO ESKİŞEHİRDEN BÜYÜK PAŞA TARAFTARINA SELAM OLSUN APAÇİLER ÖZLEDİK SENİ PAŞA DÖN ARTIK HAKETTİGİN YERE
ŞEHRİMİZ ESKİŞEHİR SEMTİMİZ KASIMPAŞA KA SIM PA ŞA

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:48.