SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Ziraat Türkiye Kupası (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=85)
-   -   ZTK Güngören Bld 0-2 Sivasspor 3. Tur Maçı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35043)

izmirliyigido 29.10.2012 15:24

ZTK Güngören Bld 0-2 Sivasspor 3. Tur Maçı

Sivasspor'umuzun Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maçında karşılaşacağı Güngören Belediyesi (İstanbul) maçı 31.Ekim.2012 Çarşamba günü saat 13:00'te ahaber Televizyonundan canlı yayınlanacak.

[B]Tarih:[/B] 31.10.2012 - Çarşamba
[B]Saat:[/B] 13.00
[B]Stad:[/B] Mimar Yahya Baş
[B]Hakemler:[/B] Erbal Aldemir,İbrahim Bekler ve Ulaş Aksoy

[B]Yayın:[/B] a haber Televizyonu

Sivasspor ligde kaybettiği Akhisar Belediye Spor maçının moralsizliğini Ziraat Türkiye Kupası maçında Güngören Belediye karşısında atmak istiyor. Kaleciler, Borjan, Korcan ve Nihat, Orta saha da ise Milan Cerny, Aatif'ın sakatlıkları bulunurken, Kadir, Doğa ve Erman'ın form düşüklüğü gözlerden kaçmıyor.

Takımın nasıl bir kadro ile çıkacağı merakla bekleniyor.

Takımla ile ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz..

Ve Maç;

[FONT="Arial Black"]Yiğido ikinci yarıda turladı..[/FONT]

Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında Spor Toto Süper Lig ekibi Sivasspor, Spor Toto 2. Lig temsilcisi İstanbul Güngörenspor'u ikinci yarıda bulduğu gollerle 2-0 yenerek, tur atladı..

[B]Stat:[/B] Mimar Yahya Baş

[B]Hakemler:[/B] Erbay Aldemir (xx), İbrahim Bekler (xx), Ulaş Aksoy (xx)

[B]İstanbul Güngörenspor:[/B] Egemen Gençalp xx, Erkan Kavak xx, Seçkin Bektaş xx, İbrahim Necipoğlu x, İbrahim Arıkan xx, Fuat Onur xxx, Atakan Yiğit x (Dk. 63 Mehmet Şen x), Kürşat Ergun Aydın x (Dk. 63 Soner Sitar x), Pekin Köşnek x, Sinan Ayar xx (Dk. 80 Abdullah Orak x), İsa Kaykun xx

[B]Sivasspor:[/B] Atilla Koca xxx, Uğur Kavuk x, Rajnoch xxx, Navratil xxx, Ziya Erdal xxx, Erman Kılıç xx (Dk.90+2 Kaan Kılcı x), Mehmet Nas xxx (Dk.73 Adem Koçak xx), Kadir Bekmezci xx, Abdulkadir Özgen x (Dk. 64 Pedriel x), Grosicki xx, Eneramo xx

[B]Goller:[/B] Dk. 56 Eneramo, Dk. 59 Erman Kılıç (Sivasspor)

[B]Sarı kartlar:[/B] Dk. 68 Eneramo, Dk. 88 Navratil (Sivasspor)

30. dakikada Grosicki'nin sol çaprazdan sert şutunda, top üstten az farkla auta gitti.

[B]56. dakikada soldan ceza alanına giren Grosicki, son çizgiye inmeden arka direkte Eneramo'ya topu aktardı. Bu oyuncu uygun pozisyonda meşin yuvarlağı boş kaleye göndererek, takımını öne geçirdi: 0-1.

59. dakikada Erman Kılıç, sağ çaprazdan güzel bir vuruşla topu filelere gönderdi ve aradaki farkı 2'ye çıkardı: 0-2.[/B]

69. dakikada Erman Kılıç'ın pasında savunmanın arkasında topla buluşan Pedriel'den önce kaleci Egemen Gençalp, kalesini terk ederek ceza yayı içinde meşin yuvarlağı uzaklaştırmak istedi. Kısa düşen topu alan Grosicki'nin vuruşunda, savunma oyuncuları meşin yuvarlağı uzaklaştırdı.

81. dakikada Mehmet'in pasıyla topla buluşan İsa, ceza alanına girdiği anda yerden sert vurdu, ancak kaleci Atilla meşin yuvarlağı ayaklarıyla taca gönderdi.

82. dakikada uzun pasta ceza alanı içinde topla buluşan Mehmet, rakibini geçtikten sonra yerden sert vurdu, ancak kaleci Atilla bir kez daha meşin yuvarlağı ayaklarıyla uzaklaştırdı.

86. dakikada Eneramo'nun sağ çaprazdan yerden şutunda, meşin yuvarlak yan kale direğine çarparak oyun alanına döndü. Savunma oyuncuları daha sonra tehlikeyi önledi.

Kalan sürede sonuç değişmedi ve Sivasspor, karşılaşmayı 2-0 kazanarak, 4. tura yükseldi.

.

eyupk 29.10.2012 15:28

Cevap: ZTK Güngören Bld - Sivasspor 3. Tur Maçı

biletler satışa sunuldumu

GokhanTurna 29.10.2012 15:32

Altta belirtiğim kadronun hemen hepsi o maçta oynatılacak diye düşünüyorum.

Senecky(Atilla)
Hayrettin - Rajnoch - Murat Akça - Faty
Grosicki - Doğa(Kadir) - Adem - Mehmet Nas
Erman - Pedriel(Abdulkadir)

FORZA 58 SİVAS 29.10.2012 16:01

rıza hoca sayesinde bu maçıda kaybederiz biz adamda taktik anlayış yok as kadroyla çıkmalı maça abdülkadir oynatılabilir sadece ermanı kessin ki tepkisini ortaya koysun kaledede atilla oynasın zaten kova bi kaleci bari alışsın gol yemeye bu maçı alırız ama bu oyunla bundan ötesine gidemeyiz

Morten58 29.10.2012 16:05

[QUOTE=FORZA 58 SİVAS;812793]rıza hoca sayesinde bu maçıda kaybederiz biz adamda taktik anlayış yok as kadroyla çıkmalı maça abdülkadir oynatılabilir sadece ermanı kessin ki tepkisini ortaya koysun kaledede atilla oynasın zaten kova bi kaleci bari alışsın gol yemeye bu maçı alırız ama bu oyunla bundan ötesine gidemeyiz[/QUOTE]

Sen yeterki Umudunu kaybetti kardesim , hersey dahi olacak insallah.

FORZA 58 SİVAS 29.10.2012 16:07

[QUOTE=Morten58;812797]Sen yeterki Umudunu kaybetti kardesim , hersey dahi olacak insallah.[/QUOTE]

ben umudumu yitirmedim kardeşim ama yani takımdaki eksik oyuncuları herkes görüyor yetersizler uğur,doğa bu adamlar hala neden oynuyor rajnoch gibi adam neden yedek onu sorguluyorum ben pedriel denen adam forvet koy eneramonun yanına bak nası faydalı oluyor aslında pedriel iyi oyuncu ama yanlış yerde oynuyor

Morten58 29.10.2012 16:12

[QUOTE=FORZA 58 SİVAS;812799]ben umudumu yitirmedim kardeşim ama yani takımdaki eksik oyuncuları herkes görüyor yetersizler uğur,doğa bu adamlar hala neden oynuyor rajnoch gibi adam neden yedek onu sorguluyorum ben pedriel denen adam forvet koy eneramonun yanına bak nası faydalı oluyor aslında pedriel iyi oyuncu ama yanlış yerde oynuyor[/QUOTE]

Haklisin , maglum Transferler'de bu kadar hata yaparsan olacagi budur , tabiki RIZA HOCA'YA da cok is düsüyor , Adam gibi bir ilk 11. kurmasi lazim ,degin gibi Pedriel'i , Erhan'i gercek bölgelerde oynatmasi ve Murat Akca ve Kaan KILCI gibi genc isimlere de sans tanimasi gerekiyor. Insallah son 3.Haftadir yasanan reziliklerle DERS CIKARIR!!!

Rallim58 29.10.2012 16:45

[B]izmirliyiğido kardeşim, paylaşımınız için teşekkürler.[/B]

infial§ 29.10.2012 20:50

Belki Güngörenspor için önemli maç ama Sivasspor için sıradan görünen bir maç ciddiyet,inanç,mücadele olmayan bir futbolcu topluluğu sıradan dır

Ferhat06 30.10.2012 08:19

Bu vurdumduymazlık devam ederse bu maçdan bile umudum yok.Antalya FB yi sahasında 3lüyor,bizimkiler Bankasya takımına sahasında yeniliyor.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:11.