SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Süperlig (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Türk Futbolundan İnciler :) (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33636)

tavatir 25.11.2012 20:23

Cevap: Türk Futbolundan İnciler :)

Bu tarz kendi gördüğümüz komik şeyleri de eklersek bu konuya daha da güzel olur umarım.

DOGU_BEY 23.12.2012 22:55

[B]-gs-ts maçı sonrası Burak Yılmaz Tweetleri

•Trabzonspor için hani ölüyordun? Bu karaktersizliğinden o tavırları hakediyosun.Dön bir aynaya bak kimleri yüzüstü bıraktım diye.Ha bu arada hakketen de bi torpille gidiyordun :)
•Burak_Yılmaz adamlik dersi veriyor, oglum kiyamet teorisi de fos cikti bu neyin alameti
•Bırak Yılmaz'ın kendini yere atma çalışmaları tam meyvesini veriyordu ki kıçında torpili patlattılar; yazık oldu Süleyman Efendiye!
•Burak Yılmaz hâlâ 5 milyon lira kazandirdim Trabzon'a diyor serefimi 5 milyona sattim demiyor da...
•fb de bjk de futbolcu bile deildi Trabzonda futbolcu ettik ama adam edemediğimzi gördük!

•sen kendini yerlere at şerefiyle oynayanlara inat torpili neden yedim g...te die önce bi geçmişe bak

•Burak_Yılmaz'a atılan madde sonrası kahvede Gslisi-Tslisi alkışladı. Kimse Ts taraftarını kınamadı. Kahvedeki ortam cidden daha samimi.

•Bozuk para geldi, kıvrandı. G...tünde ses bombası patladı, depar attı... Karaktersiz![/B]

ROMANTİK KATİL 23.12.2012 23:29

[QUOTE=DOGU_BEY;823299][B]-gs-ts maçı sonrası Burak Yılmaz Tweetleri

•Trabzonspor için hani ölüyordun? Bu karaktersizliğinden o tavırları hakediyosun.Dön bir aynaya bak kimleri yüzüstü bıraktım diye.Ha bu arada hakketen de bi torpille gidiyordun :)
•Burak_Yılmaz adamlik dersi veriyor, oglum kiyamet teorisi de fos cikti bu neyin alameti
•Bırak Yılmaz'ın kendini yere atma çalışmaları tam meyvesini veriyordu ki kıçında torpili patlattılar; yazık oldu Süleyman Efendiye!
•Burak Yılmaz hâlâ 5 milyon lira kazandirdim Trabzon'a diyor serefimi 5 milyona sattim demiyor da...
•fb de bjk de futbolcu bile deildi Trabzonda futbolcu ettik ama adam edemediğimzi gördük!

•sen kendini yerlere at şerefiyle oynayanlara inat torpili neden yedim g...te die önce bi geçmişe bak

•Burak_Yılmaz'a atılan madde sonrası kahvede Gslisi-Tslisi alkışladı. Kimse Ts taraftarını kınamadı. Kahvedeki ortam cidden daha samimi.

•Bozuk para geldi, kıvrandı. G...tünde ses bombası patladı, depar attı... Karaktersiz![/B][/QUOTE]

Türkiye liginin en karaktersiz oyuncularından biri. Hatta Top 10 da su an 1 numara. Hamsi sevmeyiz ama iyi ettiler karaktersize.

DOGU_BEY 05.01.2013 00:57

[B]''Bjk, Sivasspor'dan Ziya'yı alırsa 10 yıllık sol bek sorununu çözmüş olur.''

-Rıza ÇALIMBAY- SİVASSPOR Teknik Direktörü !!!! -[/B]

bahbaba58 05.01.2013 01:01

kimse benim kırdığım rekoru geçemez
YILMA VURAL :)

58sinan58 05.01.2013 14:30

[QUOTE=bahbaba58;825408]kimse benim kırdığım rekoru geçemez
YILMA VURAL :)[/QUOTE]

hoca doğru söylüyor yanlış hatırlamıyorsam bir sezon içinde üç ayrı takım çalıştırmıştı galiba üçüde küme düşmüştü doğru söze ne denir hocam kırılması çok güç bir rekor işin peşini bırakmasaydın rekorlar kitabına bile girebilirdin hocam :D:D

35kağan58 05.01.2013 14:34

1983 yılında Bjk'ye transfer olan Metin Tekin ilk maçına Donanma Kupası maçında İnönü'de Gs'ye karşı oynar. Maç 2-2 biter. O zaman arabası olmayan ve pek tanınmayan Metin Tekin babası ile birlikte Beşiktaş'a doğru yürürken tıkanan trafikteki diyaloglar:
[U]Taksici:[/U] Koçum Bjk-Gs maçı kaç kaç?
[U][I]Metin Tekin:[/I][/U] 2-2 abi
[U]Taksici:[/U] Kim attı Bjk'nin gollerini?
[U][I]Metin Tekin:[/I][/U] Ben.
[U]Taksici:[/U] Adam gibi soru soruyoruz kardeşim! :)

bahbaba58 05.01.2013 14:35

[QUOTE=58sinan58;825502]hoca doğru söylüyor yanlış hatırlamıyorsam bir sezon içinde üç ayrı takım çalıştırmıştı galiba üçüde küme düşmüştü doğru söze ne denir hocam kırılması çok güç bir rekor işin peşini bırakmasaydın rekorlar kitabına bile girebilirdin hocam :D:D[/QUOTE]

Acaba Türk Futbolu Yılmaz Vuraldan sonra daha çok rekor elde eden bir hocayla tanışırsa Dünyanın sonu geldiğinin habercisidir kardeş :D :D :D
Bide en çok son dakika golüyle mağlup olan tek hoca YILMAZ VURALDIR şans mı desem oyuncuların beceriksizliğimi desem çözemedim :D

DOGU_BEY 14.02.2013 11:52

[B]•C.Ronaldo: Maçtan sonra herkes ter kokarken, Beckham parfüm kokuyordu.

•Yılmaz Vural: Türkiye’ye yabancı teknik direktör getirmeyin. Ben Türkçe anlatamıyorum, onlar nasıl anlatacak ?

•Zinedine Zidane: Oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular olurduk. Oğlum ben olurdu, ben ise Ronaldo.

•Sinan Engin: Kezman benim gibi... Ben de çok top oynamak istiyorum ama halim yok. Kezman da öyle... O da çok istiyor oynamak ama oynayamıyor. Geliyor, gidemiyor. Ben de geliyordum, gidemiyordum.

•George Best: 1969´da içkiyi ve kadınları bıraktım. Hayatımda geçirdiğim en berbat 20 dakikaydı.

•Hristo Stoichkov: Beni durdurmak için tabancaya ihtiyaç duyarlardı. Ama Messi’yi durdurmak için makineli tüfeğe ihtiyaç var.

•Diego Lugano: Boş zamanlarımda stresimi atmak için boks yapıyorum

•Arda Turan: Cristiano Ronaldo dünyanın en iyisi ama Messi bu dünyadan değil

•Johan Cruyff: Doktorlar sigarayı bırakmazsam artık futbol oynamayacağımı söylediler. Ben de futbolu bıraktım.

•Muhabir: Messi´yi nasıl durdurmayı düşünüyorsunuz ?
Jose Luis Oltra: Guradiola’dan Messi’yi oynatmamasını rica edeceğiz.

•Muhabir: Takım yorgun muydu ?
Mourinho: Yorgun mu ? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euroyla evine dönen baba yorgun olur, biz değil.

• Prekazi: Arena´ya gitmek istemiyorum. Sami Yen´i seviyorum.
Ceyhun Y: Sami Yen mi kaldı abi ?
Prekazi: Babam da öldü ama hala seviyorum.

•C. Lucarelli: Bazıları kazandıkları milyonlarla kendilerine Ferrari yada bir yat alır, ben ise kazandığım paramla Livorno forması alıyorum

•Zlatan İbrahimoviç: ´´Kendisine ´Gay misin ?´ diye soran bir gazeteciye Zlatan İbrahimovic´in cevabı: Kız kardeşinle benim eve gel ve gör bakalım gay miyim.

•Erman Toroğlu: Letonya´nın defansı kalas gibi... Kessen iki oturma takımı, bir masa yaparsın

•Balotelli: Hakem formamı çıkarttığım için değil, vücudumu kıskandığı için bana sarı kart gösterdi.

•Eric Cantona: Ben belli bir takıma karşı oynamam. Ben, yenilgiye karşı oynarım.

•İlker Yasin: Evet sayın seyirciler, elin zencisi, elin arabı ‘hat-trick’ yapıyor, bizim Hakan’ımız, bizim Oktay’ımız uyuyor...

•Francesco Totti: Bir gecede 6 kızla dışarı çıktım. Hepsini birbirleriyle aldattım ama Roma´yı asla aldatmadım.

•Spikerden Hami Mandıralı´ya: Penaltıyı kaçırdın ne diyeceksin? Hami: ´Canım sağolsun´

•Ron Atkinson: Hayatım boyunca hakemler hakkında yorum yapmadım ve bu alışkanlığımı bugün maçımızı yöneten şerefsiz için bozmayacağım.

•Samuel Eto´o: Ben size gol sözü vermiyorum. Ama ertesi gün bir ´beyaz´ gibi yaşamak isteyen ´siyah´ kadar koşacağım sahada.

•Sergen Yalçın: Avrupa´ya gitmek öyle kolay değil. Bayern Münich beni alacaktı, adamlar beni bir araştırmışlar, almaktan vazgeçtiler.

•Xavi: Altyapı antrenörü Charly Rexach bize hep ´Tek pas bile yapmayın. Yarım pas yapın´ derdi.

•Pascal Nouma: Eğer oyundan alınmasaydım, takım arkadaşlarımı bıçaklayabilirdim. (6-0´lık Leeds United mağlubiyeti sonrası)

•Bill Shankly.: Hakemlerin sorunu nedir biliyor musunuz ? Kuralları biliyorlar ama futboldan anlamıyorlar.

•Sevilla Başkanı Del Nido: Futboldaki 21 yıllık yaşantımda, hiçbir zaman buna benzer bir ortam (Şükrü Saraçoğlu) görmedi

•Muhabir: En çok beğendiğin gollerin hangisi?´ Şota: ´Oğlum ve kızım.

•Luis Felipe Scolari: Bir kupa kazanmak istiyorsanız Pele ne diyorsa tersini yapmalısınız

•Aykut Kocaman: ´Ne diyeceğimi bilmiyorum. Çünkü mağlup olunca ne deneceğini unuttum´ Aykut Kocaman, Sivasspor yenilgisi sonrası

•Vagner Love: Beni futbol oynuyor zannetmeyin. Benim yaptığım şey sevgilimle 90 dakikalık dilimler halinde zaman geçirmek. Futbol bir aşktır. Ben de ona aşık olanlardan biriyim.

•Ahmet Çakar: Her takım eşittir ama üç büyükler daha eşittir.

[/B]

psychology58 14.02.2013 12:36

Elazığspor bu sene küme düşerse çok malzeme çıkar :D takımın hocası Yılmaz Vural adı da Sanica Boru :D varın siz düşünün artık :D

WEZ Format +2. Şuan Saat: 19:40.