SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Hakkımız Mecliste Aranacak (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33864)

caggry 14.03.2012 13:24

Cevap: Hakkımız mecliste aranacak

helal olsun.hakkımızı her platformda arayıp bu maçın hesabını onlara sormalıyız.

izmirliyigido 14.03.2012 13:26

Burada bütün bir şehiri ilgilendiren bir konu var. Bu konuyu şehrin ve takımın menfaatleri için kim çözerse çözsün ona teşekkürü bir borç biliriz. Elimizden tutan yok. Siyasileri biz oraya ne için gönderiyoruz anlamıyorum. Herhalde bedavadan maaş almaları için gönderiyoruz.

Teşekkür ederiz sayın Malik Ejder Özdemir. Enazından ses getirmek, dikkatleri bu konuy, bu ezilmişliğe, bu vurdumduymazlığa çekmek çok önemliydi. Onu da sizin sayenizde yapıyoruz, teşekkürler.

Sayın başkanımız beyefendiliğini ve spor adamlığı kişiliğini korumak adına sesini çok fazla çıkartmıyor, çokta doğrusunu yapıyor. Çizgisinde kalması en doğrusu, ama yine de bir iki çift laf söylemesini bekliyoruz yönetim adına SİVASSPOR'un menfaatleri için. Sesimizi duysunlar ki, bu takım ve bu şehir sahipsiz değil desinler.

.

Rallim58 14.03.2012 13:42

[QUOTE=Salim58;774282][B][I]

..............................

Sivas ve Sivasspor için kim güzel birşey yapıyorsa işte o beni ilgilendirir.

Sonuç alsın veya almasın hiç önemli değil,Önemli olan yapılan haksızlıklara sessiz kalmamaktır.

............................[/I][/B][/QUOTE]

[B]Ses getirip hakkın aranması önemlidir.

Sivas'ın sahipsiz olmadığı orta yere konulmalıdır. Emeği geçen her kim olursa tebrik etmesini biliriz. Tebrikler.[/B]

infial§ 14.03.2012 13:54

bakanımız nıye sessiz bu kadar

DaNGeR0uS 14.03.2012 13:54

benim anlamadığım Başbakan heryere el atıyor neden buraya el atmıyor anlam veremiyorum.. Futbolun içinden gelen biri bu işlerin nasıl döndüğünü daha iyi bir TFF Başkanı bence Devletin adamı olmalı ve Bakana Bağlı çalışmalı yoksa bu tür oyunlar devam edecek

Ferhat06 14.03.2012 14:13

[QUOTE=Salim58;774282][B][I]Malik beye helal olsun.A partisiymiş B partisiymiş beni ilgilendirmez.

Sivas ve Sivasspor için kim güzel birşey yapıyorsa işte o beni ilgilendirir.

Sonuç alsın veya almasın hiç önemli değil,Önemli olan yapılan haksızlıklara sessiz kalmamaktır.
Sivas'ın ve Sivasspor'un hakkını kim ararsa işte ben onun alnından öperim.[/I][/B][/QUOTE]

Bu kadar açık ve net.Eyvallah.

Ferhat06 14.03.2012 14:17

Trabzonlu fanatik yazarlar hala ceza aldıkları maçın kinini sürüyorlar.Bizde nerde o şuur ,o tutkunluk.

kakikli 14.03.2012 14:26

eksik olmasın, aldığı para sonuna kadar helal olsun.
iktidar vekillerinden bir umudumuz yoktur zaten, onlar anca komisyonlarda şov yapsınlar...

58akif34 14.03.2012 14:41

sonunda mecliste bize sahip çıkan birisini bulduk inşallah hakkımızı arayacağız fakat ordu maçında protestoya devam edelim kazanan biz olacağız

favori58 14.03.2012 16:45

AKPLİ veklilyler ve onun kasıntı il başkanı neredeeee

Ben CHP'li değilim ama seni alnından öpüyorum Malik bey

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:44.