SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Organizasyonlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=62)
-   -   Lig Tv iptal ediyoruz Aidatlari Sivasspor a Bagis (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39971)

yigido yakup 01.06.2016 01:05

Lig Tv iptal ediyoruz Aidatlari Sivasspor a Bagis

Sivasspor umuz süperligde olmayisi sebebi ile Lig tv üyeligimizi iptal ediyiroruz aidatlari Sivasspor a bagisliyoruz.

butün Sivaslilarin bu davranisiyla takimimiza hem destek hemde en büyük Lobi de bizsiz süperlig olmaz gercegini gösteriyoruz.

Haydi Sivasslilar bi aksiyon yapalim herkes bizi süperligde istesin.

Butün forumlarda Twitterda Facebooktta bu hareketi yayalim inanin o zaman biz kötü dahi olsak bizsiz lig düsünemezler.

Ben kendi üyeligimi ve Dayimin üyeligini iptal ettirerek basliyorum

sebep soran kisilere Sivasspor suz Süperlig neye yarar Lig tv neye yarar diyoruz.

Yayin geliri düsen Sivasspor un o eksiginide yapacagimiz bagislarla kapatiyoruz.

adres58 01.06.2016 01:21

Cevap: Lig Tv iptal ediyoruz Aidatlari Sivasspor a

Ah birde Sivasta yaşayıp renkli takımları tutanlar ve Sivas dışında yaşayıp kendi şehrinin futbolcularına söğen embesillerde bu duyuruna DUYARSIZ kalmasalar...

HASANFİDAN 01.06.2016 09:25

Ben 31.05.2016 Tarihi itibariyle Lig tv iptalini yaptırdım ve ekipmanlarıda en kısa zamanda teslim edeceğim Müşteri hizmetlerine aynen şunu söyledim
Tüm Lig maçlarını bana hediye etseniz dahi sivassporun olmadığı bir ligde
ben yokum dedim (Ben Sivasspor Taraftar paketim vardı iptal ettirdim)
Ben Destekliyorum Sivaslıda Sivasta Lig Tv Kalmamalı

58svs58 01.06.2016 09:48

ben lig tv mi iptal ettirdim. istanbulda olduğum için maçlara gelme şansım yok. lig tv den ettiğim tasarrufla sivastan genç bir kardeşime kombine hediye edeceğim.

buraks58 01.06.2016 10:06

fb maçı bitti eve geldim ve lig tv yi arayarak bu işlemi yaptım.

Ferhat06 01.06.2016 10:26

İptal ettireceğim deyince ilk tepkileri 'ama siz hepsine üye olmuşsunuz sadece sivasspor değil' diyorlar.Ben de diğerleri Sivasspordan dolayı beni ilgilendiriyor yoksa meraklısı değilim dedim.

Soyözen 01.06.2016 10:36

Benim digiturk play vardı online izlemek için hem de 3 senedir. Bu sene yenileme yapmayacağım ama kimse sebebini sormaz zaten :)

kayayatakci 01.06.2016 12:15

Tüm yigidolara danimarka dan selam .bende yaklasik 10 senedir lig tv abonesiydim bende iptal ettim sivassporsuz lig tv seyretmek bize yakismaz.insallah seneye takrar süperlige cikarsak yeniden abone oluruz

astaravisa 01.06.2016 12:31

Yaa sanki kac tane dekoder var lig tvnin çokta umrundaydi

sebasteia 01.06.2016 12:35

[QUOTE=astaravisa;976969]Yaa sanki kac tane dekoder var lig tvnin çokta umrundaydi[/QUOTE]

bu düşüncedeki insanlarla başarıya ulaşılmaz!

ya hayır söyle ya da sus demişler.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 16:01.