SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Organizasyonlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=62)
-   -   maltepe stadı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=5971)

Arif Coşkun 31.01.2006 18:03

maltepe stadı

Arkadaşlar bilindiği gibi ben anadolu yakasında ve maltepe satadına yakın bir yerde kalıyorum.Bugün özellikle maltepe stadını gidip inceleme yaptım.Fakat hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur.Stad çok minik.Oturarak 6 bin kişi kapasiteli bir stad.Hertarafın üzeri kapalı.Stad yeni bitirilmiş yer yer çalışmalar devam ediyor. Bu satadın seçimi şu açıdan yalnış seyirci dışarda kalır,10 bin kişi gelse demekki giremyecek.Bence bu maç üç büyüklerden birinin stadına alınmalıydı,fakat görüyorumki zaman çok kısa bir orası bir burası taraftarda şaşıracak nereye gideceğini çarşamba bu stad değişimi kesinleşmeli, yoksa geç kalınmış olunur.burada oynarız gibi geliyor bana.İşte maltepe stadından görüntüler.

alimuharrem58 31.01.2006 18:06

-->: maltepe stadı

abi iyi yapmıssın ınsallah baska bır stada alırlar

burak_baykal 31.01.2006 18:10

[QUOTE=arifcoskun]Arkadaşlar bilindiği gibi ben anadolu yakasında ve maltepe satadına yakın bir yerde kalıyorum.Bugün özellikle maltepe stadını gidip inceleme yaptım.Fakat hayal kırıklığına uğramadım desem yalan olur.Stad çok minik.Oturarak 6 bin kişi kapasiteli bir stad.Hertarafın üzeri kapalı.Stad yeni bitirilmiş yer yer çalışmalar devam ediyor. Bu satadın seçimi şu açıdan yalnış seyirci dışarda kalır,10 bin kişi gelse demekki giremyecek.Bence bu maç üç büyüklerden birinin stadına alınmalıydı,fakat görüyorumki zaman çok kısa bir orası bir burası taraftarda şaşıracak nereye gideceğini çarşamba bu stad değişimi kesinleşmeli, yoksa geç kalınmış olunur.burada oynarız gibi geliyor bana.İşte maltepe stadından görüntüler.[/QUOTE]

bende resimde gördüğümde şaşırdım.bu bize yakışmıyor.orada oynansa ancak amatör takımları oynar bizede aynı ilgiyi göstermişler.aslında keşke kadıköy maltepeden iyi nasip buymuş..................................

DJMuRaT 31.01.2006 18:14

[B][FONT="Comic Sans MS"]Üstünün kapalı olması bayağı iyi...SAğlam ses çıkar..iyide tribün olur...[/FONT][/B]

Arif Coşkun 31.01.2006 18:26

[QUOTE=DJMuRaT][B][FONT="Comic Sans MS"]Üstünün kapalı olması bayağı iyi...SAğlam ses çıkar..iyide tribün olur...[/FONT][/B][/QUOTE]
Baskılı olur ancak,çok seyirci dışarda kalır o açıdan endişemiz var murat

cool58 31.01.2006 18:37

Merhaba abilerim ve kardeşlerim bende bir forza maltepede taraftarı olarak düşüncemi söylemek istiyorum bu büyük bir memleket için bu stad biraz küçük kalır stadımız 10 bin kişi çekmekte ama doğru bi karar veriyorsunuz istanbul daki sivaslıları düşünürseniz bizim stada sığmazsınız ama şunu da bilin 4 taraftı kapalı bir stad ve sahayada yakın hee siz diyorsunuzki biz büyük stad istiyorsunuz fenerbahçe stadı çok uygun ama stadı yıkıcak gibi bir tezaravt bir yer istiyorsanız maltepe stadı en iyisi tabi fenerbahçe stadı seyirci alır.Sizin düşünceniz haklısınız sonuna kadar ama maltepe stadı çılgınlar grubuna göre çok güzel bir stad hele maraton tarafını aldıgınız zaman stadı müthiş ve futbolcuları müthiş çoşturursunuz tabiki son sözü başkanımız söyler bence atmosfer ve bunaltıcı bir atmosfer istiyorsanız maltepe stadı 1 numara kim ne derse desin

DJMuRaT 31.01.2006 18:40

[QUOTE=arifcoskun]Baskılı olur ancak,çok seyirci dışarda kalır o açıdan endişemiz var murat[/QUOTE]

[B][FONT="Comic Sans MS"]HAKLISIN ABI..........[/FONT][/B]

alimuharrem58 31.01.2006 18:42

YARIN İNŞALLAH HERKESİ MEMNUN EDECEK BIR KARAR CIKAR

HakkıTİMUÇİN 31.01.2006 19:16

arif abi teşekkür ederiz..bizleri maltepe stadı konusunda bilgilendirdin..
bu stad küçük gelecek bize..
ama yapacak bişey yok..
nerde olursa olsun gideceğiz..

GuNaY 31.01.2006 19:19

[B]arif abi emeğin için teşekkür ederim....
Başkanın acıklamasına görede stad netleşti. bizede gitmek kaldı;)
Sivasspor.com1 [/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 20:42.