SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Lis67 (Liseli 1967 Yiğidolar) (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=58)
-   -   ALDIĞIMIZ KARARLAR!!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=4491)

sinan58_34 01.01.2006 15:46

HAYDI HAYIRLISI BASARILAR DILERIZ GENC ARKADASLARIMIZA BU HEYECANIN ASILANMASI BENCE COK BUYUK BI CALISMA INSALLAH BASARIYA ULASIRSINIZ HERKES GURURLA ISTE SIVASTAKI GENCLIK DER

1967_DERNEK_10UR 01.01.2006 16:29

[QUOTE=kangal06]Birçok hemşehrimden daha çok bağlıyım memleketime fakat Sivas'a ve Sivasspor'a faydası olmayacak saçma işleri desteklemem.Zaten bunu baştan söylemiştim.Sonunda hiçbir faydası olmayacak bir iş bu.Sivasspor'u seven zaten gider maçlara.Bende liseliyim ama her zaman söylediğim gibi benim okulum farklı.Askeri lise öğrencisi olmaktan gurur duyuyorum.Sivasspor'u çok seviyorum ama saçmaca bir iş bu.Şimdi bana kızabilirsiniz ama bence haklıyım[/QUOTE]
[COLOR="Blue"][CENTER][I]TEK SAÇMALIK SENİN BU TOPİĞE YAZI YAZMANDIR..[/I][/CENTER][/COLOR]

DJMuRaT 01.01.2006 16:33

[QUOTE=kangal06]Birçok hemşehrimden daha çok bağlıyım memleketime fakat Sivas'a ve Sivasspor'a faydası olmayacak saçma işleri desteklemem.Zaten bunu baştan söylemiştim.Sonunda hiçbir faydası olmayacak bir iş bu.Sivasspor'u seven zaten gider maçlara.Bende liseliyim ama her zaman söylediğim gibi benim okulum farklı.Askeri lise öğrencisi olmaktan gurur duyuyorum.Sivasspor'u çok seviyorum ama saçmaca bir iş bu.Şimdi bana kızabilirsiniz ama bence haklıyım[/QUOTE]

[B]sen bügüne kadar Sivasspor için ne yaptın?bunu önce kendine bi sorsana...aNCA YAZARSINNN[/B]

1967_DERNEK_10UR 01.01.2006 16:46

[CENTER][I][/I][/CENTER][QUOTE=DJMuRaT][B]sen bügüne kadar Sivasspor için ne yaptın?bunu önce kendine bi sorsana...aNCA YAZARSINNN[/B][/QUOTE]
[COLOR="Blue"]MURAT BU VATANDAŞ SAKIN DÖNEK YAKUP OLMASIN BENZİYORDA HA..[/COLOR]

DJMuRaT 01.01.2006 16:51

[QUOTE=Onur Büyükdere][CENTER][I][/I][/CENTER]
[COLOR="Blue"]MURAT BU VATANDAŞ SAKIN DÖNEK YAKUP OLMASIN BENZİYORDA HA..[/COLOR][/QUOTE]

[B]AMAAAN ONUR ...BUNLARIN ÇOĞU FİSOSKY...........[/B]

1967_DERNEK_10UR 01.01.2006 16:52

[QUOTE=DJMuRaT][B]AMAAAN ONUR ...BUNLARIN ÇOĞU FİSOSKY...........[/B][/QUOTE]
[COLOR="Blue"][CENTER][I]GARDAŞ BUNLARIN HEPSİ ZATEN DÖNEK TOPLAMA ADAM HEPSİ..BUNLARI BİZ AFAROZ ETTİK...:D[/I][/CENTER][/COLOR]

DJMuRaT 01.01.2006 16:54

[QUOTE=Onur Büyükdere][COLOR="Blue"][CENTER][I]GARDAŞ BUNLARIN HEPSİ ZATEN DÖNEK TOPLAMA ADAM HEPSİ..BUNLARI BİZ AFAROZ ETTİK...:D[/I][/CENTER][/COLOR][/QUOTE]

[B]ORDAN BURDAN KOWULURLAR ..GELİP YAWŞAMAYA ÇALIŞIRLAR.......[/B]

ygd 01.01.2006 17:36

ÇOK GÜZEL Bİ OLUŞUM..BÖYLECE MAÇLARDA GENÇ ARKADAŞLARDA DAHA İYİ ORGANİZE OLUCAKLAR.!!!UMARIM O KENDİLERİNE BÜYÜK TARAFAR DİYEN GFB'LİLER GİBİ SAĞA SOLA LİSYEN FALAN YAZMAZLAR(GERÇİ Bİ TANE GÖRDÜM)...YAW YAZIN BOŞ BULDUKLARI DUVARA YAZMIŞLAR GFB DİYE..UYUZ OLUYODUM..ÜYELERİNİZE SIKI SIKI TEMBİHLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM..ANTİPATİ TOPLUYOO...

1967_DERNEK_10UR 01.01.2006 18:02

[QUOTE=ygd]ÇOK GÜZEL Bİ OLUŞUM..BÖYLECE MAÇLARDA GENÇ ARKADAŞLARDA DAHA İYİ ORGANİZE OLUCAKLAR.!!!UMARIM O KENDİLERİNE BÜYÜK TARAFAR DİYEN GFB'LİLER GİBİ SAĞA SOLA LİSYEN FALAN YAZMAZLAR(GERÇİ Bİ TANE GÖRDÜM)...YAW YAZIN BOŞ BULDUKLARI DUVARA YAZMIŞLAR GFB DİYE..UYUZ OLUYODUM..ÜYELERİNİZE SIKI SIKI TEMBİHLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM..ANTİPATİ TOPLUYOO...[/QUOTE]
[COLOR="Blue"][CENTER][I]BİZDE DİSİPLİN VAR..KÜÇÜK BÜYÜĞÜNÜ BİLİR..BU YAZI İŞLERİNİ YAPANLARI ALLAHA HAVALE EDİYOZ..ANCAK YAZARLAR İCRAAT YOK ONLAR...[/I][/CENTER][/COLOR]

serhankaburcuk 01.01.2006 18:07

[B][I][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Navy"]Kangal ortalığı bulandırmaya çalışma senin kim oldugunu çok iyi biliyorum seni takip ediyorum ....Akıllı ol...Sen git akıl babaların gelsin...[/COLOR][/FONT][/I][/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 22:00.