SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Sürmanşet (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39564)

DOGU_BEY 10.12.2015 21:19

Sürmanşet

[B]Uzun bir aradan sonra merhaba herkese...İş yoğunluğundan dolayı hem memleketten hem buradan ayrı kaldık ama bundan sonra inşallah buradayız...

*Devre arası için şu an yoğunlaşılan ve yüzde 70 mesafe kat edilen 2 transfer var:

-Bjkden kiralık olraka Mustafa Pektemek

-Mersin'den Nakoulma...

*Bir başka haber gelecek sezon yeni stat yeni hoca yeniden yapılanma sloganıyla Bülent Uygun2la görüşüldü ve büyük ihtimal gelecek sene Bülent Uygun göreve geliyor...Katar milli maçı sırasında iş bitirildi...[/B]

asabibaba 10.12.2015 21:25

Cevap: Sürmanşet

[B]Hoş geldin Doğubey kardeşim ; Abdullah Yiğit'in yazdığı forvetler konusu var.Bu senin yazdığın Mustafa'nın transfer konusu büyük oranda taraftarın karşı çıktığı bir transfer (taraftarı kim dinliyorsa sanki)...Allah'tan hayırlısı bakalım ...milletin eski heyecanı kalmadı transfer konusunda bunu da yaratan geçmişte yaşadığımız hayal kırıklıkları .[/B]

yiğido58sinan 10.12.2015 22:00

abi balde'yi istiyorduk ama biz :) nakulma çok iyi de pektemek yerine balde olsun :)

eyuphulagu 10.12.2015 22:04

Ben Mustafa Pektemek i Deniz Yılmaz a tercih ederim..Çünkü Mustafa nın sakatlıkları Deniz Yılmaz kadar ciddi olmadı...G.Birliğindeki sakatlığı M.pektemek in ciddi idi ama o zaman 21-22 yaşında olduğu için çabuk atlattı..Bjk da ise çok sakatlık geçirdi ama her defasında hem de hazır olarak geri döndü...Deniz de çok iyi bir forvet ama Mustafa kadar tecrübeli bir oyuncu değil...Keşke ikisini birden alabilsek bence daha iyi olur...Forvetimiz daha alternatifli olmuş olur..B.Uygun olayına gelince ;Okan Hoca eğer başarılı olursa Kimin geleceği o zaman belli olmaz diyorum..Çünkü başarılı bir hocayı sivasspor kolay kolay da bırakmaz bence..Ben eğer sezon sonuna kadar kalırsa Okan Hoca nın başarı durumuna göre karar verileceğini düşünüyorum...Yine de son kararı başkanımız ve yönetim verecektir diye düşünüyorum...

Dark Force 10.12.2015 22:22

[B]Nakoulma çok iyi transfer olur pektemek sakatlıktan kurtulamıyor bize uymaz Nakoulma gibi gelip takıma direk katkı sağlayacak adamlar lazım [/B]

DoomsDay58 10.12.2015 23:30

Eğer Nakoulma transferi gerçekleşirse büyük iş başarmış oluruz ama Mersin bu durumdayken satar mı, açıkçası ben pek ihtimal vermiyorum.

eyuphulagu 10.12.2015 23:37

Bazı arkadaşlar Noukualma yı santrafor zannediyor ama Noukualma kanatlarda oynayan bir forvet yani bizim istediğimiz türde bir santrafor değil...Sivasspor bence Noukualma dışında 2 tane daha santrafor alacak ve almalı da...Mustafa kesin olu olurmu belli olmaz;ayrıca M.Pektemek sivassporu değilde daha yakında olan İBB,Kasımpaşa,Bursa ,Trabzon,hatta Eskişehir i,Antalya yı bile tercih edebilir..

Travis Bickle 11.12.2015 06:07

[B]ben bulent uyguna soğuk bakıyodum ama okan hocadan sonra olumlu bakıyorum onemlı olan bu sene lıgde kalabılmek Teşekkurler bılgıler ıçın[/B]

sebasteia 11.12.2015 08:44

evet bülent uygun çok iyi bir tercih olur. bi gazla bizi tekrar süper lige çıkartır.

baliliiiiii 11.12.2015 08:47

Yaw nakoulma yi duyunca heyecanlandim keşke bizde olsa dediğim bir futbolcu solda sağda harika olur bir sağlam defans birde forvet iyi olur

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:47.